Saffet Köse Haberleri

Saffet Köse haber, Saffet Köse son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Saffet Köse - 15.9.2020
İzmir İl Tarım Müdürlüğü ve İKÇÜ arasında bakteriyel balık hastalıklarının tespiti protokolü
İKÇÜ'den yapılan açıklamaya göre, Çiğli Yerleşkesinde düzenlenen törene, İKÇÜ Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, İzmir İl Tarım Müdürü Mustafa Özen ve İKÇÜ Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof.
Saffet Köse - 9.7.2020
İKÇÜ öğrencilerinin reklamcılık başarısı
Ekibi kabul eden Rektör Prof. Dr. Saffet Köse, öğrencilerin medya ve iletişim alanlarında etik ve yerli değerlere bağlı olarak Türkiye'yi daha ileri götürecek çalışmalara imza atacaklarına inandığını belirtti.
Saffet Köse - 26.4.2020
Kovid-19'u yenen profesör hastalarına koştu
"40 yaş üstü çok dikkat etmeli" Kovid-19'un çok dikkat edilmesi gereken bir hastalık olduğuna işaret eden Prof. Dr. Bünyamin Sertoğullarından, şunları kaydetti: "Özellikle de 40 yaş üzerindeki vatandaşlarımız çok dikkat etmeli. Bu hastalık karşısında rahat olunmaması lazım. Bazen çok genç yaştaki hastalarımız için bile yoğun bakım ihtiyacı doğabiliyor. Ben bir hekim olarak vatandaşlara her zaman sosyal mesafelerini korumalarını, gerekmedikçe evlerinden dışarı çıkmamalarını öneriyorum. Tabii bunun yanında ellerini yıkamaları da çok önemli. Vatandaşlarımız ellerini yıkamadan ağız, burun ve gözlerine kesinlikle dokunmamalı. Biliyorum havalar güzel ama vatandaşlarımız biraz daha evden çıkmasınlar. Bu hastalık sona erince hep beraber bu sevinci dışarıda gezerek yaşayabiliriz." İKÇÜ Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse de Sertoğullarından'ın çok başarılı bir öğretim üyesi olduğunu belirterek "Onun koronavirüslü hastaları tedavi ederken hastalanması bizleri çok üzmüştü ama o sağlığına kavuşarak hem meslektaşlarına hem de hastalarına moral kaynağı oldu.
Saffet Köse - 6.4.2020
İKÇÜ Rektörü Prof. Dr. Köse AA'nın 100. kuruluş yılını kutladı
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, Anadolu Ajansının (AA) 100'üncü kuruluş yıl dönümünü kutladı.
Saffet Köse - 5.4.2020
İKÇÜ, 9 üniversiteye uzaktan eğitim sistemi desteği veriyor
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) Prof. Dr. Saffet Köse, üniversiteleri tarafından geliştirilen Üniversite Bilgi Yönetim Sistemi'nin diğer üniversitelere destek verdiğini söyledi.
Saffet Köse - 3.3.2020
GAÜN'de dev ilahiyat zirvesi
Prof. Dr. Nasrullah Hacımüftüoğlu'nun oturum başkanlığını yapacağı ilk oturumda, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Kadir Dinç, MEB Din Öğretimi Genel Müdürü Dr.
Saffet Köse - 6.2.2020
Uçak kazasında hayatını kaybeden Koçar'ın çalıştığı üniversitede hüzün
İKÇÜ Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Dr.
Saffet Köse - 22.1.2020
MÜSAD İzmir Şubesi 'İrfan Sohbeti' toplantısı'nda buluştu
MÜSİAD İzmir Şubesi öncülüğünde, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse'nin sunumu ile Kestane Pazarı Öğrenci Yetiştirme Derneğinin ev sahipliğinde 'İrfan Sohbeti' toplantısı düzenlendi.
Saffet Köse - 9.1.2020
MÜSİAD İzmir'de SENYAP Yatırım ortaklığı ve GABORAS Gayrimenkul Borsası Tanıtıldı
MÜSİAD İzmir Şubesi bilgilendirme toplantıları kapsamında Kemalpaşa'da Vatan Restaurant Kır Kahvaltı Salonu'nda gerçekleşen programa, AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, Kemalpaşa Kaymakamı Kemal Kızılkaya, MÜSİAD İzmir Başkanı Bilal Saygılı, Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, Senyap Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Köse, SENYAP Genel Müdürü Ahmet Buğa, GABORAS Genel Müdürü Kurtuluş Altun, Mehir Vakfı Başkanı Mustafa Özdemir, İnşaat Sektör Kurulu Başkanı Ahmet Türkyılmaz ve dernek üyeleri katıldı.
Saffet Köse - 26.12.2019
Kültürlerin Buluşma Noktası İKÇÜ
Göç İdaresi Genel Müdürlüğü (GİGM) "Kültürlerin Buluşma Noktası Türkiye" ana temasıyla yurt çapında düzenlenen etkinlerin İzmir etabında 'Uluslararası Öğrenci Sosyal Uyum Buluşması' teması İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) ev sahipliğinde ele alındı. Fuat Sezgin Konferans Salonu'ndaki buluşmaya, İzmir Vali Yardımcısı Hulusi Doğan, İKÇÜ Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Gökçe Ok, Göç İdaresi Uyum ve İletişim Dairesi Başkanı Aydın Keskin Kadıoğlu, BM Mülteciler Yüksek Komiserliği Türkiye Temsilciliği Politika Geliştirme Bölüm Başkanı Neşe Kılınçoğlu, İzmir İl Göç İdaresi Müdürü Hüseyin Havuz'un yanı sıra uzmanlar,akademisyenler ve öğrenciler katıldı.
Saffet Köse - 24.12.2019
İzmir Üniversiteleri Türkiye'nin teknolojik gelişimini konuştu
İzmir üniversitelerinin akademik, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda dayanışmasını sağlamak ve İzmir'i bir "Üniversite Kenti" olarak konumlandırmak için projeler üretmek amacıyla yola çıkan, İzmir'in 9 üniversitesini aynı çatı altında toplayan İzmir Üniversiteleri Platformu, 2019 yılı ocak ayı itibariyle başlayan Dokuz Eylül Üniversitesi dönem başkanlığındaki son etkinliğini düzenledi. 2019 yılı boyunca çalışmaları "teknoloji" temasıyla yürüten platformun Kentkart, Ege Bölgesi Sanayi Odası, İzmir Ticaret Odası, İMEAK Deniz Ticaret Odası'nın destekleriyle düzenlediği 24-25 Aralık tarihlerinde iki gün sürecek olan 'Teknoloji Günleri' Sabancı Kültür Sarayı'nda düzenlenen açılış töreniyle başladı. Türkiye Cumhuriyetinin son Başbakanı ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın video konferans ile bağlandığı törene, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Salim Atay,Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar, Demokrasi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bedriye Tunçsiper, Yaşar Üniversitesi Rektörü M. Cemali Dinçer, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörü Prof. Dr. Yusuf Baran, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Gökçüoğlu, dekanlar, müdürler, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.
Saffet Köse - 24.12.2019
İzmir Üniversiteleri Platformu temsilcileri Teknoloji Günleri'nde buluştu
"Üniversite Sanayi İş Birliği" başlıklı oturumda da İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Baran, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, İzmir Demokrasi Üniversitesi Rektörü Prof.
Saffet Köse - 20.12.2019
11. Sağlık Bilimleri Dekanlar Konseyi Toplantısı İzmir'de yapıldı
İKÇÜ Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse de sorunların tartışıldığı, çözüm önerilerinin konuşulduğu bu tür toplantıların bilim dünyası açısından önemli olduğunu dile getirdi.
Saffet Köse - 4.12.2019
MÜSİAD İzmir Şubesi'nden 'Kulluk Bilinci' Konulu İhsan Sohbeti
İzmir Buluşmaları kapsamında Bilal Saygılı Camii Külliyesi Ertuğrul Gazi Konferans Salonu'nda gerçekleşen sohbete, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İGMG Avrupa Milli Görüş Genel Başkanı Kemal Ergün , İKÇÜ Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, Ege Üniversitesi Rektörü Prof.
Saffet Köse - 5.10.2019
Türk-Moğol ilişkileri İKÇÜ'de tartışıldı
İKÇÜ Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Fuat Sezgin Konferans Salonu'nda Türk-Moğol diplomatik ilişkilerinin 50.
Saffet Köse - 19.8.2019
İKÇÜ'de ilk öğrenci kaydını Rektör Köse yaptı
İzmir Katip Çelebi Üniversitesinde (İKÇÜ) yeni akademik yılın ilk öğrenci kayıt işlemini, Rektör Prof. Dr. Saffet Köse gerçekleştirdi.
Saffet Köse - 7.8.2019
İzmirli yüzücünün başarısı
Odaman antrenmanlarını İKÇÜ yüzme havuzunda yaptığını belirterek şunları kaydetti: "Bir yandan iş hayatımı sürdürürken spor hayatımı da mesai dışında İKÇÜ'de geçiriyorum. Yüzme hayatımın vazgeçilmezleri arasında. Dereceye girip madalya kürsüsüne çıktığımdaki heyecan, bir sonraki şampiyonaya hazırlık motivasyonumu arttırıyor. Bu başarıda emeği geçen aileme ve İKÇÜ Rektörü Prof.Dr. Saffet Köse'ye teşekkür ederim.
Saffet Köse - 11.7.2019
Bakü'de "İslam Medeniyeti Kafkasya'da" sempozyumu
Toplantıda, 29 Mayıs Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Tayyar Altıkulaç, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, Moskova İslam Enstitüsü Rektörü Prof.
Saffet Köse - 10.7.2019
Balkonuna yuva yapan güvercinler için seferber oldu
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, evinin balkonuna yuva yapan ve daha sonra da 2 yavru dünyaya getiren güvercinler için balkonunu tahsis etti.
Saffet Köse - 4.6.2019
"İKÇÜ için emekleme süreci sona ermiştir"
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, "Henüz kurulan bir üniversite olmamıza rağmen Türkiye'deki tüm devlet üniversiteleri arasında akademik performansa dayalı değerlendirmede 11. sırada yer almayı başardık.
Saffet Köse - 19.4.2019
İzmir'de "12. Uluslararası Öğrenci Buluşması"
Açılışta konuşan İKÇÜ Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, etkinlikte emeği geçenlere teşekkür etti.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Saffet Köse Haberleri | Saffet Köse Kimdir - Haberler - Saffet Köse haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Saffet Köse kimdir, hayatı ve biyografisi. İzmir İl Tarım Müdürlüğü ve İKÇÜ arasında bakteriyel balık hastalıklarının tespiti protoko
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 10:19:55. #1.15#
title