Rize'de denizde kaybolan kişinin cesedi Gürcistan'da bulundu - Haberler
Haberi Paylaş

Rize'de denizde kaybolan kişinin cesedi Gürcistan'da bulundu

AA - Haberler | 3. Sayfa

Rize'nin Çayeli ilçesinde denizde kaybolan Hasan Furuncu'yu arama çalışmaları acı haberle bitti. Oğlu Selçuk Furuncu'nun 6 gündür beklediği babasının cansız bedeni Gürcistan'ın Poti şehrinde kıyıya vurdu.

Çayeli ilçesi Kanlıdere mevkisinde, pazartesi günü serinlemek için denize giren Hasan Furuncu, akıntıya kapıldı. Dalgalarla bir süre mücadele eden Furuncu, gözden kayboldu. Furuncu'nun dalgalarla mücadele ettiği anlar, çevredekiler tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

İhbarla bölgeye gelen AFAD, Sahil Güvenlik ve jandarma ekipleri, Furuncu için arama çalışması başlattı. Furuncu'dan ize henüz rastlamayan ekipler, 6'ncı günde de arama çalışmalarını sürdürdü. Sahil Güvenlik ekipleri denizde, AFAD ekipleri de kıyıda tarama yaptı.

Arama çalışmaları sürerken Hasan Furuncu'nun cansız bedeni denize girdiği yerin kilometrelerce uzağında Gürcistan'ın Poti şehrinde bulundu.

Rize'de denizde kaybolan kişinin cesedi Gürcistan'da bulundu

6 gündür kıyıda çalışmaları izleyen Hasan Furuncu'nun oğlu Selçuk Furuncu ise "Bir mucize olsa ve babam sağ çıksa ama şu anda bedenine ulaşmaktan başka bir şey düşünemiyoruz. Babam durgun suda bile denize girmek istemezdi. O gün ne oldu, ne yaşandı, o dalgaların arasına nasıl girdi; bilmiyoruz. Koşa koşa denize girmiş, yanındakiler uyarmış ama o suya atlamış. Dalgaların arasında baygınlık geçirdiğini düşünüyoruz çünkü görüntüde sadece 'İmdat' diye bağırıyor ve hiçbir çabalama görmüyoruz. Ekipler ona ulaşabilmek için her türlü çalışmayı yapıyor ama henüz bir sonuç yok. Bulunana kadar burada beklemeye devam edeceğiz. İnşallah Karadeniz, babamı bize geri verir" diye konuşmuştu.

Rize'de denizde kaybolan kişinin cesedi Gürcistan'da bulundu

Rize'de denizde kaybolan kişinin cesedi Gürcistan'da bulundu
AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
Yorumlar (8)
Kadir Yılmaz:Burda bu kadar seviyesiz mesaj atan beyinsizler can bu can... SİZİN BAŞINIZA GELDİ Mİ ANLARSINIZ...
hacı avcı:Yorumlara bakıyorum da insanlığımızı kaybetmişîz
Turgut Senol:Bununla dalga geçebilecek kadar ezik ve karaktersiz olmanız gerçekten takdire şayan
500
title