PTT saat kaçta açılıyor sabah? Postaneler kaçta açılıyor? Kargo açılış saatleri - Haberler
Haberi Paylaş

PTT saat kaçta açılıyor sabah? Postaneler kaçta açılıyor? Kargo açılış saatleri

PTT saat kaçta açılıyor sabah? Postaneler kaçta açılıyor? Kargo açılış saatleri
Haberler.com - Haberler | Gündem

Koronavirüs salgınında alınan tedbirlerden biri iş çalışma saatlerinde gidilen değişiklikti. PTT saat kaçta açılıyor sabah? sorusu bu kapsamda merak ediliyor. PTT çalışma saatleri ise en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. PTT şubelerinde işlem yapmak isteyen vatandaşlar PTT açılış ve kapanış saatlerini merak ediyorlar. Peki, PTT kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? 2021 PTT kaça kadar açık? PTT cumartesi günleri çalışıyor mu? PTT hafta sonu çalışıyor mu? PTT kaçta kapanıyor 2021?

Ptt saat kaçta açılıyor sabah? sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. PTT kaçta kapanıyor 2021? Son Dakika: Koronavirüs salgınında alınan tedbirlerden biri iş çalışma saatlerinde gidilen değişiklikti. PTT çalışma saatleri ise en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. PTT şubelerinde işlem yapmak isteyen vatandaşlar PTT açılış ve kapanış saatlerini merak ediyorlar. Peki, PTT kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? 2021 PTT kaça kadar açık? PTT hafta sonu çalışıyor mu? PTT cumartesi günleri çalışıyor mu? PTT hafta sonu çalışıyor mu? İşte detaylar haberimizde...

Koronavirüs tedbirleri kapsamında normalleşme sürecinin ardından PTT şubeleri 08.30-17.30 saatleri arasında müşterilerine hizmet verecekler.

PTT şubeleri, 17 günlük tam kapanma sürecinin ardından girilen kademeli normalleşme döneminde 08.30-17.30 saatleri arasında hizmet veriyor. 12.30'da öğle arası veren PTT, 1 saatlik öğle arasının ardından saat 13.30'dan 17.30'a kadar çalışıp, kapanmaktadır.

Merkez PTT şubeleri dışında Cumartesi günü tüm PTT'ler kapalıdır. Cumartesi günü Sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri 13.30 kadar hizmet vermektedir. PTT şubeleri Pazar günleri kapalıdır.

Ancak çalışma saatleri Koronavirüs vaka artışı ve vaka düşüşü ile illere göre değişebilir. Lütfen ilinizdeki İl Hıfzıssıhha Kurulu kararlarını takip ediniz.

Hafta içi: 08:30- 17:30

Öğle arası: 12:30- 13:30

Hafta sonu: Cumartesi günü sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri 13.30 kadar hizmet vermektedir.

Hafta sonu: Pazar günleri kapalıdır.

PTT Genel Müdürlüğü, Şehit Teğmen Kalmaz Caddesi No:2 06101 Ulus/ ANKARA adresinde bulunmaktadır. Ayrıca 444 1 788 numaralı telefonla ve info@ptt.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Kayıtlı gönderinin kabulünde gönderi üzerine yapıştırılan 13 haneli barkod numarası ile www.ptt.gov.tr adresinde "Gönderi sorgulama" sayfasından gönderiye ait son işlem durumu görülebilmektedir.

Haberler.com - Gündem

Aras Kargo Anonim Şirketi, MNG, PTT, Gündem, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title