Haberler

Zafer Partisi İstanbul adayı Azmi Karamahmutoğlu: Mülteciler yüzünden Taksim Meydanı'na çıkamıyorsunuz

Güncelleme:

Zafer Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Azmi Karamahmutoğlu, Haberler.com stüdyosunun konuğu oldu. Karamahmutoğlu, İstanbul için projelerini anlatırken, kentteki mülteci sorununa değinerek "Hükümet mültecilere laf edeni suçluyor" ifadelerini kullandı.

"SIĞINMACILAR KAYIT DIŞI EKONOMİDEN BESLENİYOR"

Yerel seçime az bir süre kala, siyasi parti liderleri ve belediye başkan adayları projelerini açıklamayı sürdürüyor. Bu kapsamda Zafer Partisi İBB Başkan Adayı Azmi Karamahmutoğlu, Haberler.com YouTube kanalının konuğu oldu. Sunucu Melis Yaşar'ın sorularını yanıtlayan Karamahmutoğlu, "Sığınmacılar kayıt dışı ekonomiden besleniyor" diyerek İstanbul'daki güvenlik sorununa değindi.

"TAKSİM MEYDANI'NA ÇIKAMIYORSUNUZ"

Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'nin artık güvenli olmadığını öne süren Karamahmutoğlu, "Asayiş kalmamış şehirde. Emniyet yok. Yaşadığınız kentin elde kalan birkaç meydanın bir tanesi olan Taksim Meydanı'na çıkamıyorsunuz."

"MÜLTECİ SORUNU HÜKÜMETİN İÇİMİZE SOKTUĞU BİR SORUN"

Mülteci sorununun hükümetin hatası olduğunu vurgulayan Karamahmutoğlu, sözlerine şöyle devam etti;

"İstanbul eğlence ve kültür hayatıyla bilinen bir şehirdi ve bunun yaşandığı yerlerden bir tanesi İstiklal Caddesi ile Taksim Meydanı'ydı. Şimdi oraya çıkamıyorsunuz ve biz bunu kendi elimizle yaptık. Bu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından kaynaklanan bir sorun değil. Dışarıdan gelen kaçaklardan, mültecilerden kaynaklanan bir sorun fakat hükümetin içimize soktuğu mültecilerden kaynaklanan bir sorun."

Haberler.com / Berkan Tayfun - Politika

Azmi Karamahmutoğlu Zafer Partisi İstanbul Hükümet Taksim Politika Haberler

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

MHP'den ''el öpme' eleştirilerine zehir zemberek sözler: CHP'ye yakışan bir tavır

MHP'den '"el öpme" eleştirilerine zehir zemberek sözler: CHP'ye yakışan bir tavır

Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

Bakmadan Geçme

17 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 17 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 17 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 17 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Esenyurt, Bağcılar, Esenler elektrik kesintisi! 17 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 17 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 17 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 17 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Rüyada sınava girmek ne anlama gelir? Rüyada üniversite sınavına, matematik sınavına girmek ne demek, anlamı nedir? Rüyada kıyametin koptuğunu görmek, kıyamet gününü görmek ne anlama gelir? Kanun çıkarmak için kaç milletvekili gerekir? (2024 Karar Yeter Sayısı) 2023 Masterchef şampiyonu kim oldu? Geçen sezon Masterchef birincisi kim, şampiyon kim oldu? Masterchef ne kadar, kaç ay sürüyor? 2024 Masterchef kaç hafta sürüyor, ne zaman bitecek? Masterchef ana kadro 5. yarışmacı kim oldu? (BELLİ OLDU) Bu akşam Masterchef ana kadroya kim girdi? Masterchef ana kadro kaç kişi? Masterchef ana kadroda kimler var, ana kadroya kimler girdi?
Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title