Bakan Soylu, ısrarlara dayanamayıp telefonla aradı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seçim mesajı - Haberler
Haberi Paylaş

Bakan Soylu, ısrarlara dayanamayıp telefonla aradı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seçim mesajı

AA - Gökhan Gücüklüoğlu - Politika
 - Güncelleme:

AK Parti Sinop İl Başkanlığı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuşan Bakan Soylu, salondakilerin tezahüratı üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı telefonla arayarak "Sayın Cumhurbaşkanım, Sinop sizi çok özlemiş. Sabahtan beri bu özlemi duyuyoruz" dedi. Erdoğan ise selamlarını iletmesinin ardından seçim mesajı vererek "Haziran 2023, bizim çok önemli bir sınav. Hep birlikte el ele vererek ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları olarak daha çok çalışarak inşallah bu işi başaracağız" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Sinop İl Başkanlığı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı'na İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun cep telefonundan bağlandı. Salondakilerin tezahüratı üzerine Bakan Soylu, "Sayın Cumhurbaşkanım, Sinop sizi çok özlemiş. Sabahtan beri bu özlemi duyuyoruz." dedi. Partililere seslenen Erdoğan, İstanbul'dan salondakilere selamlarını iletti.

Son Dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin Sinop'taki toplantısına telefonla bağlandı Açıklaması

"EN KISA ZAMANDA SİZLERLE BİR ARADA OLMANIN HEYECANI İÇİNDEYİM"

Sinop'u kendisinin de çok özlediğini vurgulayan Erdoğan, şöyle devam etti:

"İnşallah en kısa zamanda sizlerle bir arada olmanın heyecanı içerisindeyim. Süleyman Bey ile Aydın'daydık. Aydın'da muhteşem toplantılar yaptık. Gerek yapılan toplu açılış töreni ki, bu toplu açılış töreninde de meydanda 30 bini aşkın vatandaşımızla orada bir aradaydık. Orada da il danışma meclisimiz gerçekten çok büyük coşku ile gerçekleşti. Ardından Adnan Menderes Müzesi'nin açılışını yaptık. Bu müze açılışı da yine çok çok önemliydi. Temenni ederim, sizler de inşallah fırsat bulduğunuzda bu müzeyi yerinde görme imkanı yaşarsanız. Tabii, İstanbul'da da biliyorsunuz Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nı inşa ettik. Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nı da teşkilatımızın mensupları İstanbul Üsküdar Belediyesi ile de irtibat kurmak suretiyle, orayı da gezerseniz inanıyorum ki bize çok dua edeceksiniz."

Son Dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin Sinop'taki toplantısına telefonla bağlandı Açıklaması

ERDOĞAN'DAN SEÇİM MESAJI

Açıklamalarının devamında Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Haziran 2023, bizim çok önemli bir sınav. Bu sınavı Sinop'ta bugüne kadar gerçekleşen seçimlerin çok daha üstünde bir heyecanla, hazırlıkla gerçekleştirecek ve Sinop'ta, özellikle bu ana muhalefete artık, bugüne kadar yakaladığı imkanları vermeyeceğinize inanıyorum. Sinop'a zaten bugüne kadar ana muhalefetin belediyelerinin vermiş olduğu en ufak bir hizmet yok. Ne hizmet verilmişse bugüne kadar AK Parti iktidarı olarak bizler verdik. Bundan sonra da vermeye devam ediyoruz, devam edeceğiz. Bunu zaten biliyoruz. Yaparsa AK Parti yapar. Başarırsa AK Parti başarır. Bugüne kadar nasıl bu hizmetleri başardıysak bundan sonra da yine bu hizmetleri AK Parti olarak bizler başaracağız. Hep birlikte el ele vererek ana kademe olarak, kadın kolları, gençlik kolları olarak daha çok gayret, daha çok çalışarak inşallah bu işi başaracağız." ifadelerini kullandı.

AA / Gökhan Gücüklüoğlu - Politika

Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti, Haziran, Sinop, Politika, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

Resul Yüksel:

Devam edicez derken bu ezdirmemiş haliniz mi doğalgaz elektrik kira dan tut herşeyin fiyatı fahiş derecede arttı çocuk bezi bile 3 katına çıkmış bu ezdirmemiş halimiz ise ezilsek ne olacak bilmiyorum lale devrindeki gibi ülkeyi saraydan yönetmeyi halkı dinleyin kulak verin

Bilir Kişi:

Sana ayda 20-30 bin lira da verseler ağlamaya devam edeceğin için bence gerek yok. Bütün dünyada enerji fiyatları almış başını gitmiş. Hiçbir yerin güllük gülistanlık olmadığı yerde... Ne diyeyim sizin gibilere daha da fazla bir şey diyemiyorum. Ama yine tekrarlıyorum, sizin gibisine 20-30 binde verseler, 6 ay sonra bana 40-50 lazım dersiniz...

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title