Haberi Paylaş

Muğla haber: Bakan Adil Karaismailoğlu, Bodrum'da denizcilerle bir araya geldi

Politika Haberleri

Muğla haberler... Bakan Adil Karaismailoğlu, Bodrum'da denizcilerle bir araya geldi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Muğla'nın Bodrum ilçesinde denizcilerle bir araya geldi, sorunları ve talepleri dinledi.

Bakan Adil Karaismailoğlu, Bodrum'da denizcilerle bir araya geldi

MUĞLA - Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Muğla'nın Bodrum ilçesinde denizcilerle bir araya geldi, sorunları ve talepleri dinledi.

Muğla'ya gelen Bakan Adil Karaismailoğlu, Belediye Meydanında çiçeklerle karşılandı. Bodrum Denizciler Derneğindeki toplantıya Bakan Karaismailoğlu'nun yanı sıra Muğla Valisi Orhan Tavlı, Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar, AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan, Denizcilik Genel Müdürü Ünal Baylan, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Akbaş, Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete ve Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, Bodrum Liman Başkanı Tuncay Aydın, Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Başkanı Orhan Dinç, Denizciler Derneği Başkanı Erol Erdoğan ile denizciler katıldı.

Toplantıda denizcilerin sorun ve talepleri dinlendi. Bodrum'daki denizciler, ilçedeki tekne bağlama sorununa dikkati çekerek İçmeler bölgesine yapılması planlanan liman için destek istedi. Toplantı sonunda Bakan Karaismailoğlu'na Bodrum'a özgü hediyeler takdim edildi. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Bodrum Liman Başkanlığını da ziyaret etti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Hamdi Yörür - Politika

Adil Karaismailoğlu Orhan Tavlı Bodrum Muğla Yerel Politika Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title