ADİL KARAİSMAİLOĞLU HABERLERİ

Adil Karaismailoğlu haber, Adil Karaismailoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adil Karaismailoğlu

Adil Karaismailoğlu

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 19.5.1969 - ...

Adil Karaismailoğlu Kimdir ?

19 Mayıs 1969 Trabzon 'da dünyaya geldi. Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yüksek lisansını, Bahçeşehir Üniversitesi Kentsel Sistemler ve Ulaştırma Yönetimi programında tamamladı. Kariyerine, 1995 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Koordinasyon Müdürlüğü'nde başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Adil Karaismailoğlu - 07.05.2021
Son dakika haberi | Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu: "Kanal İstanbul ile ilgili bizden bilgi isteyen ülkeler var"
Son dakika haberlerine göre Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kanal İstanbul Projesi ile hem ülke ekonomisinin kazanacağını hem stratejik güç sağlayacağını vurgulayarak, "Projeyle ilgili bizden bilgi isteyen ülkeler var. Kendi ölçeğinde dünyanın en sıralı projelerinden biri olacak.
Adil Karaismailoğlu - 07.05.2021
GÜNDEM / 7 Mayıs 2021
(Sofya/10.00) ÖZEL HABER 1- GRAFİKLİ - Türk hava sahasından bu yılın ilk 4 ayında 27 saniyede bir uçak geçti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu: "Salgın sebebiyle tüm dünyada havalimanlarındaki yolcu sayısı ciddi oranda azalırken, aldığımız tedbirler sayesinde yolcularımız seyahatlerine, havacılık emniyeti ve uçuş güvenliği içinde devam ediyor" (Arife Yıldız Ünal/Ankara) 2- Eski İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, AA'ya konuştu "İran, Türkiye ve Suudi Arabistan yan yana durursa ve birlik içinde hareket ederse bölgenin çehresi tamamen değişir.
Adil Karaismailoğlu - 01.05.2021
Son dakika! Bakan Karaismailoğlu metro istasyonunda görevli işçilerle iftar yaptı
Son dakika haberler: Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Gayrettepe-Kağıthane-İstanbul Havalimanı Metro Hattındaki Göktürk istasyonunda işçilerle iftar sofrasında buluştu.
Adil Karaismailoğlu - 30.04.2021
Bakan Karaismailoğlu, 2021'in Kanal İstanbul için önemli bir yıl olacağını söyledi Açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kanal İstanbul Projesi'nde çalışmaların devam ettiğini belirterek, "Kanal İstanbul'un ilk köprüsünün temelini Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte haziranda atacağız. Diğer köprülerin de imalatlarına devam ediyoruz.
Adil Karaismailoğlu - 30.04.2021
GÜNDEM / 30 Nisan 2021
(Antalya/11.30-17.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) EKONOMİ 1- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Zonguldak Çaycuma Havalimanı'nda basın açıklaması yapacak, Bartın Valiliğini, Belediye Başkanlığını, AK Parti Bartın İl Başkanlığını ziyaret edecek, yapımı devam eden Bartın-Kurucaşile projesi şantiyesinde incelemelerde bulunacak.
Adil Karaismailoğlu - 29.04.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 30 Nisan 2021
(Tunceli/13.15/14.30/15.00) EKONOMİ 1- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Zonguldak Çaycuma Havalimanı'nda basın açıklaması yapacak, Bartın Valiliği'ni, Belediye Başkanlığı'nı, AK Parti Bartın İl Başkanlığı'nı ziyaret edecek, yapımı devam eden Bartın-Kurucaşile projesi şantiyesinde incelemelerde bulunacak.
Adil Karaismailoğlu - 29.04.2021
Son dakika: Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'ndan İstanbul Havalimanı paylaşımı
Son dakika gündem haberine göre Devlet Hava Meydanları İşletmesi(DHMİ) Genel Müdürlüğü, 2020 yılında İstanbul Havalimanı'na garanti ödemesi yapıldığı iddialarının gerçeği yansıtmadığını açıkladı.
Adil Karaismailoğlu - 29.04.2021
GÜNDEM / 29 Nisan 2021
(Ankara/15.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, çeşitli ziyaretlerde bulunacak.
Adil Karaismailoğlu - 28.04.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 29 Nisan 2021
(Bitlis/12.30/15.30) 2- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, çeşitli ziyaretler yapacak.
Adil Karaismailoğlu - 28.04.2021
Son dakika haberleri: Türk-Rus Kara Ulaştırması Karma Komisyon toplantısında 4 bin ilave transit geçiş belgesi temini kararı alındı
Son dakika haberlerine göre Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türk-Rus Kara Ulaştırması Karma Komisyon toplantısı kapsamında hazirana kadar 4 bin ilave transit geçiş belgesi temini konusunda anlaşma sağlandığını bildirdi.
Adil Karaismailoğlu - 28.04.2021
Bakan Karaismailoğlu, gençleri "Birlikte İleriye Projesi"ne katılmaya çağırdı Açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, gençleri, Bakanlığın projelerini ziyaret edebilecekleri ve aktif olarak yer alabilecekleri "Birlikte İleriye Projesi"ne katılmaya davet etti.
Adil Karaismailoğlu - 28.04.2021
İMEAK DTO, hurdaya ayrılan geminin yerine inşa edilecek gemi için teşvik verilmesini değerlendirdi
Yaklaşık 1 yılı aşkın süredir tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi koşulları ve genel ekonomik konjonktür projenin gerçekleştirilmesinde güçlükler ortaya koymuştur. Dolayısıyla sektörümüz, hurda teşviki destekleri ile Türk bayraklı gemilerden ekonomik ömrünü tamamlayanların hurdaya ayrılarak yerlerine yeni gemi inşa edilmesini özendirecek destekleri beklemektedir. Bu haliyle yeni yönetmeliğin Koster Filosunu Yenileme Projesi'ne katkı sağlamasını umut ediyoruz. Yönetmeliğin hazırlanmasında emekleri geçen başta Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu olmak üzere Bakan Yardımcılarımıza ve bürokratlarımıza teşekkür ediyoruz.
Adil Karaismailoğlu - 27.04.2021
Beypazarı Belediye Başkanı Kaplan ile milletvekilleri Bakan Karaismailoğlu'nu ziyaret etti
Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, beraberinde milletvekilleri ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nu ziyaret ettiklerini bildirdi.
Adil Karaismailoğlu - 26.04.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu: Toplam 1 trilyon 86 milyarTL olarak gerçekleşen yatırımlarımızın GSYH'ye 395 milyar dolar etkisi oldu
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu: Toplam 1 trilyon 86 milyarTL olarak gerçekleşen yatırımlarımızın GSYH'ye 395 milyar dolar etkisi oldu.
Adil Karaismailoğlu - 25.04.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 26 Nisan 2021
(Ankara/11.00) 2- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Boğaziçi Üniversitesi ile İş Birliği Protokolü İmza Töreni'nde yer alacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Adil Karaismailoğlu Haberleri | Adil Karaismailoğlu Kimdir - Haberler - Adil Karaismailoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Adil Karaismailoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi | Bakanlar tüm annelerin Anneler Günü'nü kutladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 9.5.2021 22:39:33. #1.14#

title