Haberler

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Yozgat'ta konuştu Açıklaması

Güncelleme:

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, "2024 yılında yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri'nde, muhalefetin elinde rezil rüsva olan, PKK militanları ve yakınlarına peşkeş çekilen belediyeler mutlaka el değiştirmeli." dedi.

Mhp Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, "2024 yılında yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri'nde, muhalefetin elinde rezil rüsva olan, PKK militanları ve yakınlarına peşkeş çekilen belediyeler mutlaka el değiştirmeli." dedi.

Partisinin, Yozgat Belediyesi Büyük Sinema, Kültür ve Sanat Merkezi'ndeki İl Kongresi'nde konuşan Durmaz, katılımcılara MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin selamını ileterek kongrenin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Türk Milleti'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Türkiye Yüzyılı" vizyonuna, MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin "Lider ülke Türkiye" ülküsüne duyduğu güveni yerel seçimlerde de tekrar etmesi ve kendilerine güvenmesi gerektiğini ifade eden Durmaz, şunları kaydetti:

"Belediye başkanı olduğu şehir afetle mücadele ederken tatile gidenden, 5 yılda bir çivi bile çakamayandan, belediye başkanlığı makamlarını kendi kariyerleri için basamak görenlerden milletimize hizmet de hayır da gelmedi, gelemez. Bu nedenle, Cumhur İttifakı'nın zaferiyle istikrarını sürdüren merkezi yönetimle yerel yönetimlerde de istikrar ve hizmet dönemi başlamalı. Zilletin rezil yönetimi son bulmalıdır. MHP olarak '2024'e Doğru, Diyar Diyar Anadolu' temasıyla çalışmalarımız hızlanarak devam edecektir."

Durmaz, MHP'nin mahalli idareler seçimlerinin hazırlık sürecini 24 Temmuz 2023'te başlattığını belirterek, "2024 yılında yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri'nde, muhalefetin elinde rezil rüsva olan, PKK militanları ve yakınlarına peşkeş çekilen belediyeler mutlaka el değiştirmeli, Cumhur İttifakı'nın hizmet odaklı yönetimine, MHP'nin 'üretken belediyecilik' anlayışına tekrar kavuşturulmalıdır." diye konuştu.

Programa MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, Yozgat Belediye Başkan Celal Köse, AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Kongreye tek liste ile giren Tekin Irgatoğlu, yeniden MHP Yozgat İl Başkanı seçildi.

Kaynak: AA / Politika

Sadir Durmaz Yozgat PKK MHP Politika Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title