Haberi Paylaş

Meral Akşener'in İkinci Yüzyıl İktisat Kongresi'ne katılmaması dikkat çekti

Politika Haberleri

İzmir Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi, Millet İttifakı liderlerinin dikkat çeken mesajları ve geniş bir katılımla gerçekleşti. Kongrenin beşinci gününde "Millet İttifakı Genel Başkanları Buluşması" oturumu yapılırken, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in bu oturuma katılmaması dikkat çekti. Akşener'in yerine İYİ Parti'yi genel başkan yardımcısı Ümit Özlale temsil etti.

İzmir'de düzenlenen İkinci Yüzyılın İktisat Kongresi, 5. günde gerçekleştirilen "Millet İttifakı Genel Başkanları Buluşması" oturumuyla sona erdi.

Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde düzenlenen oturuma CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu katıldı. Altılı Masa'da yer alan beş partinin genel başkanı, burada katılımcılara seslendi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in toplantıya katılmaması dikkat çekti. Akşener'in yerine oturuma partiyi temsilen genel başkan yardımcısı Ümit Özlale katılırken, İYİ Partili isim kürsüye çıkarak 'genel başkanının selam ve sevgilerini' iletti.

Meral Akşener'in İkinci Yüzyıl İktisat Kongresi'ne katılmaması dikkat çektiOturuma Akşener'in yerine İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özlale katıldı.

Özlale, Akşener'in oturuma neden katılmadığına ilişkin herhangi bir açıklama yapmazken yaşanan gelişme Ankara kulislerinde de çeşitli iddiaların dolanmasına neden oldu. Bir kesim Akşener'in programının daha önceden belli olduğuna değinirken, bir kesimse gelişmenin kafaları karıştırdığına ve iletişim açısından da makbul olmayan bir sonuç olduğuna vurgu yaptı.

Haberler.com - Politika

Millet İttifakı Meral Akşener Seçim 2023 İzmir Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (21)

Blackened:

Ne var ki bunda diyenler yahu "sen kazanamazsin, aday olma" diye kriz çıkaran biz miydik? Hala masaya soğuk, milleti keriz yerine koymayın, yikilmamak için ayakları titreyen masayı millete çare diye yutturmaya kalkmayın! Kazansalar da kaybetseler de bu masa yıkılacak kendi kendine saf olmayın!

Cevap Yaz24125Yayından Kaldır
Ercan akdeniz:

Arap baharıyla Tün Kuzey Afrika ve Arap ülkelerini kan gölüne çeviren ABD Türkiye'de bunu başaramayınca RTE 'yi devirmek için Muhalafeti destekliyor. Dolar üzerinden saldırıyorlar. Boyun eğmeyeceğiz.

Cevap Yaz30110Yayından Kaldır
Yavuz sivas:

Kop gel meral abla bunlarla aynı masayi paylaşmak sana yakismiyor.

Cevap Yaz46124Yayından Kaldır
Tüm 21 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title