Haberler

Meclis bahçesinde kavga! DSP'li Önder Aksakal ve DEM Partili Sırrı Sakık birbirine girdi

Güncelleme:

DEM Parti'li belediyelerde yaşanan 'İstiklal Marşı ve Bayrak' tartışmalarına tepki gösteren DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, kendisini Meclis bahçesinde sözlü olarak taciz eden DEM Parti Milletvekili Sırrı Sakık'a "Eşkıyalığı dağlarda yaparsın, burada değil" sözüyle tepki gösterdi.

TBMM'deki 23 Nisan özel oturumunda söz alan DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, Doğu ve Güneydoğu'daki bazı Dem Parti'li belediyelerde Türk bayrağı, İstiklal Marşı tartışmalarına tepki gösterdi. Aksakal'ın konuşması sırasında oturduğu sıradan sataşmada bulunan DEM Parti Milletvekili Sırrı Sakık, tepkisini TBMM bahçesinde de sürdürdü.

SAKIK, BAĞIRARAK TEPKİ GÖSTERDİ

Çevredekilerin şaşkın bakışları arasında Aksakal'a hakaretler yağdıran Sakık, "Sen halka yalan söylüyor, bir partiye iftira atıyorsun." sözleriyle bağırmaya başladı.

"NİYE SORUŞTURMA AÇTILAR?"

Sakık'ın sözlü taciz ve hakaretleri karşısında soğukkanlılığını koruyan Aksakal, "Niye soruşturma açtılar size? Dayı mısın sen? Eşkıyalığı dağlarda yaparsın, burada değil. Size pabuç mu bırakacağım ben" yanıtını verdi.

"BÜTÜN DERDİN VEKİL OLMAK"

Sakık ise, "Ne soruşturması? Senin gibilere mi bırakacağız buraları, sen dağların hizmetçisi olamazsın. Partini, herkesi bir milletvekilliğine satmışsın, senin bütün derdin vekil olmak." diyerek Aksakal'a bağırmaya devam etti.

Taraflar, sözlü tartışmanın ardından içeriye girdi. O gergin anlardan geriye ise cep telefonu kameralarına yansıyan bu görüntüler kaldı.

Kaynak: Haberler.com / Politika

Milletvekili Sırrı Sakık DEM Parti Kavga Dsp Politika Güncel Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Bakmadan Geçme

Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
Manken Tuğba Özay'dan milli yas kararına tepki: Ateşleri bol olsun

Manken Tuğba Özay'dan milli yas kararına tepki: Ateşleri bol olsun

500

Yorumlar (44)

Özer Doğan:

Helal olsun Başkan bu hainlere nerede olursa olsun dur deyin

650
401
yanıtYanıtla
Alkurt:

Özer, haklisin..BU arada eşkiyalar dagdan düze inmis..Allah kahreylesin

yanıt357
yanıt243
KARAYEL:

helal olsun SAKIK beye, adam gibi adam her zaman ve her yerde beton kafalilara ne güzel cevabini veriyor.

239
579
yanıtYanıtla
Deniz SORAN:

Vallahi Sakık haklı. Partisini bir vekilliği satan çakma solcu. %00%%%00001 oyu olmayan adamın mecliste ne işi var. Varsa yoksa milliyetçilik.. Ülkeyi düşürdüğü hale bakın

yanıt19
yanıt43
Özer Doğan:

teröristleri savunan da teröristir

yanıt3
yanıt0
Umut Yağcı:

Helal olsun sana önder aksakal helal olsun adamsın adam

541
273
yanıtYanıtla
Şerin Eye:

helal olsun sırrı Sakık faşizme karsi korkma kürt halkını temsil ediyorsun

311
419
yanıtYanıtla
Ferhat Zeydan:

Adamsın sırrı Sakık her biji Bote

199
483
yanıtYanıtla
metehan metehan:

Haseratlara sinek ilaci sıkacaz merak etme bocek

yanıt243
yanıt82
Goethegitme:

He he tabi tabi

yanıt14
yanıt58
Tüm 44 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title