Kılıçdaroğlu suskunluğunu bozdu! İstifası istenen İmamoğlu ve Mansur Yavaş'a destek - Haberler
Haberi Paylaş

Kılıçdaroğlu suskunluğunu bozdu! İstifası istenen İmamoğlu ve Mansur Yavaş'a destek

Haberler.com - Barış Yahya Çinçin - Politika
 - Güncelleme:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na destek verdi. Kılıçdaroğlu, "Siz halk belediyeciliği yapmaya devam edin; gerisi boş, Saray kadar bomboş" dedi. İstanbul'da önceki gün etkisini artıran kar yağışı nedeniyle yollar tıkanmış ve İBB Başkanı İmamoğlu'nun istifası istenmişti.

İstanbul'da meydana gelen yoğun kar yağışının ardından trafiğin durma noktasına gelmesi ve tuzlamaların yetersiz kalması nedeniyle İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik istifa çağrıları başlatılmıştı. CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan hem İmamoğlu hem de Mansur Yavaş için destek mesajı geldi.

Sanayi bölgesine 3 gündür elektrik verilmediğini belirten Kılıçdaroğlu, "Devlet imkanlarını belediye başkanlarımızı karalamak için kullananlar, sanayiye 3 gün elektrik veremiyor. Ülke 10 milyarlarca dolar zararda. Çünkü öncelikleri karalama" diye konuştu.

Yavaş ve İmamoğlu'na desteğini bildiren Kılıçdaroğlu, "Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş, siz halk belediyeciliği yapmaya devam edin; gerisi boş, Saray kadar bomboş" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu'nun paylaşımını alıntılayan Mansur Yavaş ise şunları belirtti: "Sayın Genel Başkanım, tek amacımız Ankara'da yaşayan tüm vatandaşlarımıza ayrım gözetmeksizin, eşit bir şekilde yaklaşarak hizmet etmek; hepsinin huzurunu sağlamak. Kimse aç ve açıkta kalmasın, eğitimden mahrum hiçbir çocuk olmasın diye gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz."

Kılıçdaroğlu suskunluğunu bozdu! İstifa çağrısı altındaki İmamoğlu ve Mansur Yavaş'a destek

Kemal Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş, Politika, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (6)

Ömür Kotan:

Hektarlarca orman yanarken bir uçak bile gönderememekte hiçbir şey yok yollar karla kapanınca trafik olunca yönetim istifa

Ism Tas:

Hesap uzmanı herzaman ki gibi konuşmuş.

İsmail Cesur:

10 milyar dolar ne kadar yapıyor bilmiyor anlaşılan...Ben söyliyeyim eski para ile 135 Katrilyon...3 günde 10 milyar dolar yapıyorsa türkiye 365 günde 1216 milyar dolar zarar veya ihracat yapması gerekiyor...

Tüm 6 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title