Haberler

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Güncelleme:

Eski CHP lideri Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, kendisinin "Hançerlendim" çıkışını kastederek "İmalarla konuşmayı bıraksın, her şeyi açık açık itiraf etsin." sözlerine yanıt verdi. Kılıçdaroğlu, "O hançeri sen çok uzun yıllar tuttun. Getirdin 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın. Sen, senin ağababaların, işbirlikçilerin, beslemelerin ve hançeri beraber tuttukların bilsin ki; milli bağımsızlığımızı ve milli ekonomimizi hedef alan, kurduğunuz bu sirki başınıza yıkacağım!" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün partisinin grup toplantısında eski CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun "Hançerlendim" sözlerini kastederek "Çıksın milletin zihnindeki soru işaretlerini gidersin. İmalarla konuşmayı bıraksın, her şeyi açık açık itiraf etsin." sözlerine Kılıçdaroğlu'ndan "O hançeri sen çok uzun yıllar tuttun. Getirdin 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın." yanıtı geldi.

"KILIÇDAROĞLU'YLA CUMHUR İTTİFAKI'NI YAN YANAYMIŞ GİBİ GÖSTERELİM"

Kılıçdaroğlu, kendisiyle ilgili yapılan yorumlar ve özellikle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözleri üzerine sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. Kılıçdaroğlu "Seçim döneminde "Terör örgütleri Kılıçdaroğlu'nu istiyor" iftirasını atıp sahte videolarla kampanya yapanlar bugün çıkmış "Cumhur İttifakı CHP'nin başına Kılıçdaroğlu'nu istiyor" ters psikolojisiyle algı yaratıyorlar. Çünkü şunu iyi biliyorlar; Bu millet teröre geçit vermez!" ifadelerine yer verdiği paylaşımına şöyle devam etti:

"Teröristlerle yanyana gibi gösterelim millet oy vermesin. CHP'liler de bu iktidarı sevmez, Kılıçdaroğlu ile Cumhur İttifakını yan yanyanaymış gibi gösterelim ki, asıl istediğimizi alalım."

Siz de şunu bilin: Nasıl ki terör örgütleri başlarını ezeceğimi biliyordu, bunlar da Kılıçdaroğlu bu ülkeyi yönetirse milletin abad, kendi akıbetlerinin ise berbat olacağını biliyor! Bu algı tuzağına düşmeyiniz. Bunlar beni istemez!!! Ben de bunlarla yanyana gelmem!

"KURDUĞUNUZ BU SİRKİ BAŞINIZA YIKACAĞIM"

Diğer taraftan @RTErdogan çıkmış" hançeri açıkla" diyor… O hançeri sen çok uzun yıllar tuttun. Getirdin 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın.

Sen, senin ağababaların, işbirlikçilerin, beslemelerin ve hançeri beraber tuttukların bilsin ki; milli bağımsızlığımızı ve milli ekonomimizi hedef alan, kurduğunuz bu sirki başınıza yıkacağım! Vatan kurtulacak…"

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: O hançeri sen çok uzun yıllar tuttun. Getirdin 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

NE OLMUŞTU?

Kemal Kılıçdaroğlu, CHP kurultayındaki konuşmasında "Sırtımdaki hançerlerle seçime girmek zorunda kaldım" demiş, katıldığı son canlı yayında da konuyla ilgili "Beraber yola çıktığınız arkadaşlar, birlikte mücadele ettiğiniz, birlikte kavga verdiğiniz ve "İlla sen Cumhurbaşkanı adayı ol" diyen arkadaşlar dönüp tam tersini yaparlarsa ne dersiniz? Bunu vatandaşın takdirine sunayım." ifadelerini kullanmıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise Kılıçdaroğlu'nun "Hançerlendim" sözüne açıklık getirdiği en son açıklamalarıyla ilgili "Altılı koalisyon masasının cumhurbaşkanı adayının hazır bolca da vakti varken üzerindeki şüphe bulutlarını temizlemesi önemlidir. Çıksın milletin zihnindeki soru işaretlerini gidersin. İmalarla konuşmayı bıraksın, her şeyi açık açık itiraf etsin." demişti.

Haberler.com / Selahattin Demirel - Politika

Recep Tayyip Erdoğan Kemal Kılıçdaroğlu 15 Temmuz Gündem 3.Sayfa Politika Haberler

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan 'Kaçak hacılar Suudi Arabistan'a ihbar edildi' iddiasına yalanlama

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan "Kaçak hacılar Suudi Arabistan'a ihbar edildi' iddiasına yalanlama

Zabıtalarla tartışıp kendini asan adam: Sadece mumbar toplamak istemiştik

Zabıtalarla tartışıp kendini asan adam: Sadece mumbar toplamak istemiştik

Salda Gölü tehlike altında mı? Valilik tepki çeken fotoğrafı böyle savundu

Salda Gölü tehlike altında mı? Valilik tepki çeken fotoğrafı böyle savundu

Bakmadan Geçme

Bomba iddia! Reza Zarrab, sosyetik güzelle Miami'de dünyaevine girdi

Bomba iddia! Reza Zarrab, sosyetik güzelle Miami'de dünyaevine girdi

500

Yorumlar (42)

murtaza candurak:

bu dedeyi takan var mı hala

616
300
yanıtYanıtla
hamdi sahin:

Gündemden düşmemek için kendi çalıp kendi oynayıp duruyor işte.

yanıt525
yanıt212
Figen Öden:

Dede sizi öpmeden bırakmayacak bu işi. Söz vermişti yapacak.

yanıt225
yanıt274
AdamınBiri:

bu adamın derdi ne ? psikiyatriye bir görünmesi lazım. sürekli haber olma peşinde şimdi de

yanıt268
yanıt155
Alkurt:

Dedeyi, bilmem ama her gelen " bu Millet" diyor, yahu bu Millete bir türlü Türk Milleti diyemedimiz, Türk Milleti diyemeyenler yıkılıp kaybolmaya mahkum.

yanıt251
yanıt49
hamdi sahin:

Gündemden düşmemek için kendi çalıp kendi oynayıp duruyor, yenilgiyi hazmedemedi, şaşalı günleri sona erince bunalımlı günler geçiriyor malesef o sebeple kime saldıracağını şaşırdı garibim

334
157
yanıtYanıtla
T.C. Vatandaşı:

13 yıldır yapsaydın, Neredeydin sen?

398
82
yanıtYanıtla
Ömer Can:

bu ne içmişte böyle gürlüyor

yanıt67
yanıt26
sinan çayırcı:

Küçük eniştenin gündemde kalma çabaları .

316
77
yanıtYanıtla
Atanur Yiğit:

tabii tabii yaparsın bilmez miyiz

288
79
yanıtYanıtla
Tüm 42 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title