Haberler

Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Sakarya oy oranları açıklandı

Politika Haberleri

Sakarya'da gerçekleşen 14 Mayıs seçimlerinde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun ilçe ilçe oy oranları açıklandı. Detaylar için haberimizi okuyabilirsiniz.

Kemal Kılıçdaroğlu Sakarya'da kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan Sakarya'da kaç oy aldı? sorularının yanıtı gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. 14 Mayıs seçiminde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Sakarya oy oranlarını Sakarya geneli ve ilçe ilçe sizler için derledik. Adapazarı, Arifiye, Erenler, Serdivan, Akyazı, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Söğütlü, Taraklı kaç oy aldı, Millet İttifakı kaç oy aldı?

Açılan sandık oranına göre, Sakarya genelinde Kemal Kılıçdaroğlu yüzde %27,87; Recep Tayyip Erdoğan yüzde %64,75; Sinan Oğan yüzde %6,95 oy alırken Muharrem İnce yüzde %0,43 oy aldı.

12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adapazarı, Arifiye, Erenler, Serdivan, Akyazı, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Söğütlü, Taraklı ilçelerinde toplamda %64,75 oy aldı.

14 Mayıs Sakarya seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Sakarya oy oranları! Kılıçdaroğlu Sakarya'da kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı?

13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Adapazarı, Arifiye, Erenler, Serdivan, Akyazı, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Söğütlü, Taraklı ilçelerinde ederek %27,87 oy aldı.

13. Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan, Sakarya'da yüzde %6,95 oranına ulaştı.

14 Mayıs ve gerçekleşecek olan 28 Mayıs seçim sonuçlarında detaylı haritayı incelemek ve takip etmek için buraya tıklayınız.

SAKARYA KAZANAN MİLLETVEKİLLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: Haberler.com / Politika

Kemal Kılıçdaroğlu 14 Mayıs Arifiye Sakarya Politika Haberler

title