Haberler

Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Bitlis oy oranları açıklandı

Politika Haberleri

14 Mayıs seçiminde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Bitlis oy oranlarına ilişkin detaylar haberimizde yer alıyor. Bitlis genelinde Kılıçdaroğlu yüzde 50,91, Erdoğan yüzde 46,45 oy aldı. Haberimizde ilçe ilçe oy oranlarına da yer veriyoruz.

Kemal Kılıçdaroğlu Bitlis'te kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan Bitlis'te kaç oy aldı? sorularının yanıtı gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. 14 Mayıs seçiminde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Bitlis oy oranlarını Bitlis geneli ve ilçe ilçe sizler için derledik. Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Bitlis oy oranları! Kılıçdaroğlu Bitlis'te kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı? Detaylar haberimizdedir…

Açılan sandık oranına göre, Bitlis genelinde Kemal Kılıçdaroğlu yüzde 50,91; Recep Tayyip Erdoğan yüzde 46,45; Sinan Oğan yüzde 2,25 oy alırken Muharrem İnce yüzde 0,39 oy aldı.

Bitlis'te yüzde 46,45 oy alan 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; Hizan ve Mutki ilçelerinde üstünlük elde etti.

Bitlis'de 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu yüzde 50,91 alırken; Adilcevaz, Ahlat, Merkez, Tatvan ve Güroymak ilçelerinde üstünlük elde etti.

14 Mayıs Bitlis seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Bitlis oy oranları! Kılıçdaroğlu Bitlis'te kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı?

13. Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan, Bitlis'de yüzde 2,25 oranına ulaştı.

14 Mayıs ve gerçekleşecek olan 28 Mayıs seçim sonuçlarında detaylı haritayı incelemek ve takip etmek için buraya tıklayınız.

BİTLİS KAZANAN MİLLETVEKİLLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: Haberler.com / Politika

Kemal Kılıçdaroğlu Sinan Oğan 14 Mayıs Bitlis Politika Haberler

title