Haberi Paylaş

Erdoğan'ın vatandaşın talebini duyunca "Söyleyin o yapar" sözleriyle işaret ettiği Mansur Yavaş'tan yanıt gecikmedi

Politika Haberleri

Etlik Şehir Hastanesi'nin açılışına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisinden hastaneye yol yapılmasını isteyen bir vatandaşa, "Onu da Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı'na söylersiniz o yapar" yanıtını verdi. Sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine yanıt olarak Etlik Şehir Hastanesi'ne yapılan bir yolun fotoğrafını paylaşan Mansur Yavaş, "Günlerdir planlı sürdürdüğümüz çalışma tamamlanınca her zaman olduğu gibi maliyetini de pankartla hemşehrilerimize duyuracağız" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Etlik Şehir Hastanesi'nin açılışında konuştu. Konuşmasının ardından kurdele kesimine geçen Erdoğan'la hastanenin yollarının yapılmasını isteyen bir vatandaş arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu hastane bu noktaya geldi ama natamam. Peki buranın eksiği ne?" dedi. Kabalıktan yükselen bir ses, yolların yapılmasını talep etti. O anlarda duraksayan Erdoğan, "Bir dur, bir dur. Onu da Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı'na söylersiniz o yapar. Merak etme onu da Ulaştırma Bakanı'mız yapacak" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan sözlerine, "Şimdi burada çevre düzenlemesi konusunda eksiğimiz var. Nedir o? Yeşillik, yeşillik... Fidanlar, ağaçlar dikilmiş. Bir de bunu yeşilliklerle güçlendirirsek tadına doyum olmaz" diyerek devam etti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hastane açılışında kendisiyle ilgili sarf ettiği sözlere sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Etlik Şehir Hastanesi'ne yapılan bir yolun fotoğrafını paylaşan Mansur Yavaş, attığı tweet'te "Günlerdir planlı sürdürdüğümüz çalışma tamamlanınca her zaman olduğu gibi maliyetini de pankartla hemşehrilerimize duyuracağız" ifadesini kullandı.

Erdoğan'ın vatandaşın talebini duyunca 'Söyleyin o yapar' sözleriyle işaret ettiği Mansur Yavaş'tan yanıt gecikmedi

Recep Tayyip Erdoğan Ankar Haber Ajansı Mansur Yavaş Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (35)

İrfan Ceylan:

Mansur başkan içim rahat oy atarım İmamoğlu ve kilictaroglu güven vermiyor milletin sesine kulak verin serok Ahmet'i bakan falan yapayım demeyin sakın uzak tutun bizden

Orhan Demir:

Artik degistirelim, 20 yil yetti!

Harun Bir:

hoop. van minit.

Tüm 35 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title