Haberler

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz İzmir Valiliği ve AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti

Son Güncelleme:
Abone Ol

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İzmir Valiliği ve AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti. İzmir Valiliği'nde brifing alan Yılmaz, daha sonra AK Parti İzmir İl Başkanlığına geçerek görüşmelerde bulundu.

Bir dizi program için İzmir'e gelen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İzmir Valiliğini ve AK Parti İzmir İl Başkanlığını ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, bir dizi program için geldiği İzmir'de ilk olarak İzmir Valiliğine ziyarette bulundu. Burada İzmir Valisi Süleyman Elban tarafından valilik binası önünde karşılanan Yılmaz, tören mangasını selamladı ve şeref defterini imzaladı.

Yılmaz, İzmir'deki temaslarını AK Parti İzmir İl Başkanlığı ziyareti ile sürdürdü. AK Parti İzmir İl Başkanlığına geçen Yılmaz, İl Başkanı Bilal Saygılı ile görüşerek, partililerle bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz'a AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı ile AK Parti İzmir milletvekilleri Ceyda Bölünmez Çankırı, Mahmut Atilla Kaya ve Yaşar Kırkpınar eşlik etti. - İZMİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

İzmir Valiliği AK Parti İzmir Politika Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title