Haberi Paylaş

İnce, "En fazla AK Parti'den alıyoruz" diyerek canlı yayında oy oranını paylaştı: Yüzde 16-17 bandında

Politika Haberleri

Kemal Kılıçdaroğlu'nu partisinin genel merkezinde ağırlayan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce katıldığı canlı yayında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Partisinin oy oranına ilişkin konuşan İnce, "Memleket Partisi'nin oyu yüzde 11, Muharrem İnce'nin oyu yüzde 16-17 bandında. Anketlerdeki oranımıza göre en az CHP'den en fazla AK Parti'den oy alıyorum." ifadelerini kullandı.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu partisinin genel merkezinde ağırladı. İki lider yaklaşık 1 saat görüşürken, Muharrem İnce daha sonra tv100 canlı yayınına katıldı.

Partisinin ve kendisinin oy oranına ilişkin konuşan Muharrem İnce, " Memleket Partisi'nin oyu yüzde 11, Muharrem İnce'nin oyu yüzde 16-17 bandında. Seçime daha 46 gün var bekleyelim görelim neler olacak." dedi.

İnce, "Anketlerdeki oranımıza göre en az CHP'den en fazla AK Parti'den oy alıyorum. Seçmen Erdoğan'a kızıyor, oy vermek istemiyor. Kılıçdaroğlu'na vermek istemiyor" ifadelerini kullandı. Memleket Partisi lideri, "Ben kampanya adamıyım. Aceleye gerek yok. Oy bölmesi diye bir şey yok. Oy bölmesini anlatanlar insanlara yalan söylemektedir" diye konuştu.

"Sokağa çıkamayacak kadar büyük riski aldıran motivasyonunuz ne?" sorusuna İnce "Peki yüzde 25 alırsam kim sokağa çıkamaz? 6 parti, trilyonlarca lira hazine parası, 2 büyükşehir belediyesi hepsi toplanıp yüzde 30 alırsa ben de yüzde 25 alırsam sokağa kim çıkamaz? Bir araba, bir otobüs, bir telefonla muhalefet yapıyorum." yanıtını verdi.

Haberler.com / Turan Yiğittekin - Politika

Kemal Kılıçdaroğlu Memleket Partisi Muharrem İnce Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (10)

MIHTAR:

Kuran kurslarını yıkacağını söylüyorsun bizden nasıl oy alacaksın. Sen bu kafayla CHP ve yancılarından oy alırsın.

Cevap Yaz02Yayından Kaldır
Kenan Bey:

yüzde 1 ile 1,5 arası oyun var senin ince

Cevap Yaz00Yayından Kaldır
Kenan Bey:

yavaş gel inceeeeee

Cevap Yaz01Yayından Kaldır
Tüm 10 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title