Haberler

Başkan Uysal'dan Yoğun Hafta Sonu Mesaisi

Burhaniye’de, hafta arasında sürekli halkla iç içe olan ve vatandaşlarla güçlü bağlar kuran Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, hafta sonunda da Burhaniyelilerle bir aradaydı.

Burhaniye'de, hafta arasında sürekli halkla iç içe olan ve vatandaşlarla güçlü bağlar kuran Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, hafta sonunda da Burhaniyelilerle bir aradaydı. Hafta sonunu yoğun bir tempoda geçiren Uysal, çeşitli etkinliklerde ilçe halkıyla buluştu.

Burhaniye'de her yıl geleneksel olarak düzenlenen mahalle iftarlarına katılarak vatandaşlarla aynı sofrayı paylaşmaya devam eden Başkan Uysal, hafta sonunda Hacı Ahmet ve Yunus Mahallelerinin ortaklaşa düzenlediği iftar yemeğinde halkla bir araya geldi. Uysal, Necdet Tosun Parkı'nda yoğun katılımla gerçekleşen iftar yemeğinin ardından Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi ekibinin gösterilerini de mahalle halkıyla birlikte izledi.

Hafta sonu Turhan Bayraktar Parkı'nda Burhaniye Karadenizliler Derneği tarafından verilen iftar yemeği davetine katılan Uysal, 2015 yılında şehit düşen Ahmet Çelik'in hayrına ailesi tarafından belediye iftar çadırında verilen yemekte de hazır bulundu. Hüsnü Pazarbaşı Kültür Merkezi'nde gerçekleşen iftar yemeğinde, kahraman şehit Çelik için dualar okundu.

Burhaniye Belediyesi'nin düzenlediği 3'üncü Geleneksel Ramazan Şenlikleri kapsamında ilahi sanatçısı Serdar Altınbay Burhaniyelilerle buluştu. Ramazan ayına özel olarak düzenlenen etkinliklerin üçüncü haftasında Belediye Hizmet Binası önünde gerçekleşen organizasyonda semazenler eşliğinde sahne alan Altınbay, vatandaşları manevi bir yolculuğa çıkardı.

Ramazan Şenlikleri kapsamında bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Geleneksel Sübeylidere Yağlı Pehlivan Güreşleri, Burhaniye Belediyesi tarafından hazırlanan çim sahada gerçekleşti. Teravih namazından sahura kadar süren gece güreşlerini yaklaşık 3 bin güreş severle birlikte izleyen Başkan Uysal, yağlı güreş müsabakaları için mahalle halkı tarafından talep edilen yeşil sahanın yapımı için belediye ekiplerine talimat vererek, çim sahayı bu yılki güreşlere yetiştirdi. Bugüne kadar kum üzerinde yapılan Sübeylidere Yağlı Pehlivan Güreşleri, bu yıl belediyeye ait 350 metrekarelik yeşil güreş sahasında gerçekleşti. Kıran kırana geçen mücadelelerin sonunda Ekrem Yavuz başpehlivan olurken, Başkan Uysal müsabakalara katılan tüm sporcuları tebrik etti. - BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Necdet Uysal Burhaniye Politika Güncel Haberler

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

Bakmadan Geçme

18 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 18 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 18 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 18 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Gaziosmanpaşa, Esenler, Küçükçekmece elektrik kesintisi! 18 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 18 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Bayrampaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bayrampaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Başakşehir hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Başakşehir nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bakırköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bakırköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bahçelievler hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bahçelievler nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bağcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bağcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Avcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Avcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Arnavutköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Arnavutköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Yunan şarkıcı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı, Belediye Başkanı ateş püskürdü: Bu şehrin sınırlarını terk et

Yunan şarkıcı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı, Belediye Başkanı ateş püskürdü: Bu şehrin sınırlarını terk et

title