Haberler

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Oyunu Kullanırken Mesaj Verdi: "Halkın Bugüne Kadar Hiç Yanlış...

- Başbakan Yardımcısı Fikri Işık oyunu kullanırken mesaj verdi: "Halkın bugüne kadar hiç yanlış yapmadığı inancındayım"KOCAELİ - Kocaeli'de oyunu kullanan Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, "Ben Türkiye'de halkın bugüne kadar hiç yanlış yapmadığı inancındayım.

- Başbakan Yardımcısı Fikri Işık oyunu kullanırken mesaj verdi:

"Halkın bugüne kadar hiç yanlış yapmadığı inancındayım"

KOCAELİ - Kocaeli'de oyunu kullanan Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, "Ben Türkiye'de halkın bugüne kadar hiç yanlış yapmadığı inancındayım. Siyasetçilerin yaptıkları yanlışların halk tarafından sandıkta düzeltildiğine defalarca şahit oldum" dedi.

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık eşi Nigar Işık ile birlikte sabah saatlerinde oyunu kullanmak için Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde bulunan Damlar İlkokuluna geldi. Oyunu 1043 numaralı sandıkta kullanan Bakan Işık, hayırlı olsun dileklerinde bulunarak basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Seçim hakkındaki dileklerini ifade eden Bakan Işık, "Türkiye Allah'a hamd olsun demokratik olgunluğa ulaşmış bir ülke. Seçimlerden önce hangi tartışmalar olursa olsun, adaylar alanlardan hangi dili, ifadeleri kullanırsa kullansınlar, oy verme günü Türkiye'de büyük bir sükunet hakim olur. Çok nadir münferit olaylar dışında, Türkiye'nin sandık huzur ve sükunu bana göre Dünya'da demokrasiyi kıskandıracak olgunluktadır. Oyumuzu kullandık. İnsanlarımız geliyorlar oylarını kullanıyorlar. Bugünde inanıyorum ki büyük bir huzur içerisinde, sükunet içerisinde ve büyük bir kardeşlik ruhu içerisinde herkes oyunu kullanacak, demokratik tercihini yapacak. Bu tercih sonucunda Türkiye'nin önümüzdeki 5 yılını yönetecek Türkiye'ye önümüzdeki 5 yılda hizmet edecek hem Cumhurbaşkanı hem de TBMM seçilmiş olacak" dedi.

"Ben Türkiye'de halkın bugüne kadar hiç yanlış yapmadığı inancındayım" diyen Işık, "Siyasetçilerin yaptıkları yanlışların halk tarafından sandıkta düzeltildiğine defalarca şahit oldum. Doğru yapan siyasetçinin sandıkta desteklendiğine ve ülkenin bu sayede de demokrasisi açısından da demokratik yolda emin adımlarla yürüdüğüne inanan insanlardanım. Bu seçimde de böyle olacak. Bu seçimde de yine halkımız en doğru kararı verecek. Seçime katılımın bugüne kadarki seçimlerin en iyisi olmasını bekliyorum. Bütün halkımızın mutlaka ama mutlaka oyunu kullanması ve inandığı kişiye, partiye desteğini vermesi ve Türkiye'nin demokrasisine, geleceğine katkı sunmasını istiyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Türkiye Politika Güncel Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title