Haberler

AK Parti Genel Başkanvekili Efkan Ala, Şenkaya'da vatandaşlarla buluştu

Güncelleme:

AK Parti Genel Başkanvekili Efkan Ala, Şenkaya ilçesinde düzenlenen festivalde vatandaşlarla bir araya geldi ve Türkiye'nin hedeflerine doğru birlikte yürüdüklerini söyledi.

Ak Parti Genel Başkanvekili Efkan Ala, vatandaşlardan aldıkları iradeyi yere düşürmeden, Türkiye'nin hedeflerine doğru hep birlikte yürüdüklerini söyledi.

Ala, katıldığı Şenkaya ilçesinin Şirankes Mesire Alanı'nda düzenlenen 16. Geleneksel Kültür, Sanat ve Bal Festivali'nde, vatandaşların Kurban Bayramı'nı kutladı.

Allahuekber Dağları'nın yiğit evlatlarıyla birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Ala, "Türkiye ne zaman size ihtiyaç duyduysa hep birlikte gerçekten bu büyük tarihi olan Allahuekber Dağları gibi arkamızda durdunuz. Bunları hiçbir zaman unutmuyoruz. Vatandaşlarımızdan ve sizden aldığımız iradeyi de yere düşürmeden Türkiye'nin hedeflerine doğru hep birlikte yürüyoruz. Bunun da burada heyecanını görüyorum ve sizleri tekrardan yürekten ayrı ayrı selamlıyorum." dedi.

Etkinlikte, Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı gösteri yaptı.

Aşkale Atlı Cirit Spor Kulübü üyeleri de yaptığı gösterinin ardından, Ala ve protokol üyelerine Türk bayrağı hediye etti.

Buradaki mesire alanında çadırlar kuran vatandaşlar, mahalli sanatçılar eşliğinde halay çekerek eğlendi.

Erzurum Valisi Okay Memiş, Şenkaya Kaymakamı Malik Çalışır, AK Parti Erzurum Milletvekili Mehmet Emin Öz, İl Başkanı İbrahim Küçükoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fevzi Polat ve Şenkaya Belediye Başkanı Yavuz Bedir de etkinlikte birer konuşma yaptı.

Kaynak: AA / Politika

AK Parti Türkiye Şenkaya Politika Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title