Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu

Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu

20.10.2020 14:31 | Son Güncelleme: 20.10.2020 15:28

Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın kızı Mariam Paşinyan'ın Facebook hesabından yaptığı "Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu. Hayallerimiz, askerlerimiz ve vatanımız hakkındaydı" paylaşımı Ermenileri kızdırdı.

Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın kızı Mariam Paşinyan'ın, Facebook hesabından yaptığı paylaşıma tepki yağdı. Mariam Paşinyan, Facebook postuna "Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu. Hayallerimiz askerlerimiz ve vatanımız hakkındaydı" yazdı. Mariam'ın "karamsar" olarak nitelenen paylaşımına tepki gösteren Ermeniler, bu tür paylaşımların "cephedeki askerlerin moralini bozduğunu" iddia etti.

"HAYALLERİMİZ ASKERLERİMİZ VE VATANIMIZ HAKKINDAYDI"

Mariam Paşinyan, Facebook hesabından paylaştığı iletide "Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu. Hayallerimiz askerlerimiz ve vatanımız hakkındaydı" ifadelerine yer verdi.

Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu

BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ

Paşinyan'ın kızının Dağlık Karabağ ile yaptığı açıklamayı "karamsar" bulan Ermeni basını ve vatandaşları, Mariam'a tepki gösterdi. Paylaşımın cephedeki askerlerin moralini olumsuz yönde etkilediğini savunan Ermeniler, Mariam'ın paylaşımını eleştiri yağmuruna tuttu.

Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu
Haber Yorumları (64)
AZERİ: Size hala bu da az . Kendi topraklarınız yeterli diyilmi be size .. inşAllah zaferimize az kaldı ????????Qarabag Azerbaycandir????????
KARA İBİK: Bunların soyadı yanlış, aslında Kaşınan olmalıymış. . . Aramızdaki Ermeni vatandaşlardan kafiye olarak ''Belki Kaşıyan daha iyi'' diyenler çıkabilir ama hiç boşuna yorulmasınlar, zira hep kaşınan oldukları için KAŞINAN cuk oturuyor vallaaaa.
WOLF: MERTE CEVAPA CEVAP :KARDEŞ EYVALLAH HAKLISIN KATILIYORUM ÜLKENİN DURUMU İÇLER ACISI ANCAK BATIYA DA BU KADAR ÖZENMEMEK LAZIM BİZİM İNSANIMIZDAN DA KAYNAKLI BU BATI VEYA DOĞU ÖZENTİLİĞİ BİZİ BİTİRDİ ZATEN BU ARADA SADECE BİZ DE DEĞİL BÜTÜN DÜNYA DA KRİZ VAR VE MAŞALLAH BİZİM ÜLKEMİZDE DE KRİZ VAR AMA BMW DEN , I PHONEDEN AŞAĞI KULLANAN YOK NASIL ÖZENTİ BİR MİLLET OLDUĞUMUZ BURADAN BELLİ BİRAZ KENDİMİZİ SORGULIYALIM. . . .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title