Pannonica Jazz Şubat Programı ve Sevgililer Günü Sürprizi - Haberler
Haberi Paylaş

Pannonica Jazz Şubat Programı ve Sevgililer Günü Sürprizi

Bültenler - Haberler | Güncel
Pannonica Jazz Şubat Programı ve Sevgililer Günü Sürprizi

Türkiye'nin önde gelen caz bestecisi ve müzisyeni Ali Perret'nin müzik direktörlüğünü yürüttüğü Pannonica Jazz Bistro Lounge'da konserler devam ediyor.

Pannonica Jazz Bistro Lounge, dünyadan ve Türkiye'den cazın ünlü isimlerini müzikseverlerle buluşturuyor.

12 Aralık günü Şenay Lambaoğlu ve Ali Perret performansı ile kapılarını açan Pannonica Jazz Bistro Lounge, bugüne dek Engin Recepoğulları, Neşet Ruacan, Çağıl Kaya, Ayşe Gencer, İmer Demirer, Serkan Özyılmaz, Bora Çeliker, Barış Ertürk, Nilüfer Verdi, Ferhat Öz, Uğur Güneş, Volkan Hürsever, Suren Asatryan, Sibel Köse ve Tuluğ Tırpan'ı konuk etti.

Pannonica Jazz Şubat Ayı Performansları

Pannonica Jazz açıldığı günden bu yana Türkiye'nin usta caz müzisyenlerini ağırlamayı sürdürüyor. Cazseverler, performanslara yoğun ilgi gösteriyor.

Pannonica Jazz'ın bu ayki programında; 6, 7 ve 8 Şubat'ta piyanoda Ali Perret, alto saksofonda Meriç Demirkol'un performansının ardından groovy jazz müziğiyle 7, 8 Şubat'ta DJ tobumusikizim, 13, 14 ve 15 Şubat'ta piyanoda Ali Perret, trompette İmer Demirer, 20, 21 ve 22 Şubat'ta gitarda Yavuz Akyazıcı, kontrabasta Volkan Hürsever, 21, 22 Şubat'ta DJ tobumusikizim, 27, 28 Şubat ve 1 Mart tarihlerinde gitarda New York'tan Dave Allen ile kontrabasta Kağan Yıldız yer alıyor.

Şubat ayı "Sevgililer Günü" sürprizi

Pannonica Jazz, cazseverler için Sevgililer Günü'nü tek bir gün yerine tüm ay boyunca kutlamaya dönüştürüyor. Şubat ayı süresince iş çıkışı şömine karşısında, günün stresinden uzak, güzel müzik eşliğinde rahatlamak isteyen konuklarına, saat 17.00-20.00 arasındaki Happy Hour'da tüm alkollü içeceklerde %25 indirim uyguluyor.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
500
title