Sibel Köse Haberleri

Sibel Köse haber, Sibel Köse son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sibel Köse: Caz Tatili'ne renkli açılışSibel Köse 17.2.2020
Sibel Köse 18.1.2020
Koca şiddetinde bacağını kaybetti, şimdi kadına karşı şiddet için mücadele edecek
MANİSA'da boşanmak isteyen eşi Sibel Köse'yi (34) pompalı tüfekle vurarak sağ bacağının kesilmesine neden olan Mustafa Köse (39), 19 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Sibel Köse 18.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 10
', KURGU ŞÜPHESİ UYANDIRIYOR' Anaokulu avukatı Cihat Gökdemir konuyla ilgili bugün bir basın toplantısı düzenledi. Fotoğraf karesini inceleyen fotoğrafçı ve psikologlar tarafından fotoğrafın kurgu şüphesini uyandırdığını belirten Gökdemir, fotoğraflayan kişi ya da kişilerin de olayı ilk önce okul yönetimine ve savcılığa bildirmeleri gerektiğini söyledi. Fotoğrafın 2019 yılının Kasım ayında çekildiğini iddia eden Gökdemir, şöyle konuştu: "Bilecik'te eğitime yapmış olduğu katkılarla birçok başarılara imza atmış, ödüller almış, böyle bir kurumu, asılsız haberler ve sosyal medyadan bir linç kampanyasına dönen bu durumu üzülerek takip etmekteyiz. Müvekkillerin de üzerlerine titrediği, haberlere çok sevdikleri konu ikiz kardeş olan çocuklarımızın yemek yerken bağlandıkları, sinirlenip tabaklarını döktüklerinde de yeniden yemek vermek yerine kuru ekmek verildiği şeklindeki korkunç ve asılsız iddiaların, müvekkil anaokulu yetkilileri tarafından veya bilgileri dahilinde gerçekleştirilmediğini önemle belirtmek isteriz. Bu menfur olayı gerçekleştiren kişi veya kişilerin ortaya çıkartılması için, devam etmekte olan savcılık soruşturması tarafımızca da titizlikle takip edilmekte olup, failin veya faillerin bir an önce adalet karşısına çıkarılarak en ağır şekilde cezalandırılması için elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Anaokulumuzda eğitim alan çocuklarımıza yapıldığı iddia edilen bu menfur muameleyi olay anında fotoğraflayan kişi veya kişiler, olayı derhal anaokulu yöneticilerine ve savcılığa bildirmesi gerekirken, aradan 2 ay gibi uzun bir süre geçtikten sonra sosyal medyadan duyurmaları, iyi niyetli hareket etmedikleri ve 'zarar verme kastıyla' hareket ettiklerini göstermektedir. Çocuklarımızın kıyafetlerinden ve sınıftaki etkinlik materyallerinden, ilgili fotoğrafın 2019 Kasım ayı içerisinde çekildiği açıkça anlaşılmaktadır. Sosyal medyada yayınlanan fotoğrafın da tahlili gerekmektedir. Bahsi geçen fotoğraf karesini fotoğrafçılara ve psikologlara incelettiğimizde, diğer çocuklarımızın tepkileri, duruşları, devrildiği söylenen sandalyenin konumu gibi durumların, fotoğrafın bir kurgu olabileceği şüphesini uyandırdığını beyan etmişlerdir" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Avukat Cihat Gökdemir'in konuşması -Anaokulunun dıyarıdan çekilen görüntüsü Haber-Kamera: Cafer ELMAS/BİLECİK-DHA ============================= Koca şiddetinde bacağını kaybetti, şimdi kadına karşı şiddet için mücadele edecek MANİSA'da boşanmak isteyen eşi Sibel Köse'yi (34) pompalı tüfekle vurarak sağ bacağının kesilmesine neden olan Mustafa Köse (39), 19 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Sibel Köse 19.12.2019
Eşini pompalıyla vurup sakat bırakan koca, tahliyesini istemedi
YOZGAT'ta boşanma davası açıp, 2 çocuğuyla birlikte Manisa'ya giden eşi Sibel Köse'yi (34) pompalı tüfek ile vurarak, sağ bacağının diz üstünden kesilmesine neden olan Mustafa Köse'nin (39) yargılanmasına başlandı.
Sibel Köse 19.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-20
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- -Olaya ilişkin ARŞİV görüntüler Haber: Süleyman EKİN/ ANTALYA, ========================== Sibel Köse'yi bacağından eden eşi, hakim karşısına çıktı: Tahliyemi istemiyorum YOZGAT'ta şiddetli geçimsizlik nedeniyle kendisine boşanma davası açıp, iki çocuğunu alarak evini terk edip Manisa'ya giden eşi Sibel Köse'yi (34) çocuğunun gözü önünde pompalı tüfek ile yaralayıp, sağ bacağının diz üstünden kesilmesine neden olan Mustafa Köse'nin (39) yargılanmasına başlandı.
Sibel Köse 13.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 23
(GÖRÜNTÜ GEÇİLİYOR) HABER: Ahmet KORKMAZER/NEVŞEHİR,   ==================================== Sibel Köse'yi bacağından eden eşe, 2 suçtan 10 ay hapis   Manisa'da, boşanma davası açan eşi Sibel Köse'yi (34), çocuğunun gözü önünde pompalı tüfekle vuran ve sağ bacağının diz üstünden kesilmesine neden olan Mustafa Köse'ye, 'konut dokunulmazlığı ihlal' ve 'tehdit' suçlarından 10 ay hapis cezası verildi.
Sibel Köse: Urla Caz Festivali sona erdiSibel Köse 30.9.2019
Sibel Köse 30.9.2019
Urla Caz Festivali sona erdi
Festival kapsamında sahne alan İlhan Erşahin İstanbul Session, Ricky Ford, Sibel Köse'nin vokali, gitarda Neşet Ruacan ve Önder Foçan, trompette İmer Demirer, saksafonda Engin Recepoğulları, kontrbasta Volkan Hürsever ve davulda Ayhan Öztoplu'dan oluşan All Star Jazz Band ve Jehan Barbur müzikseverlere unutulmaz gece yaşattı.
Sibel Köse 25.9.2019
"KadFest Caz Günleri" başladı
Panelin ardından davul virtüözü Turgut Alp Bekoğlu'nun "Love Jazz Quartet" konseri başlayacak. Aynı gün Fenerbahçe Parkı'nda yer alacak "Quartet Feat" konserinde ise Kürşad Deniz ile Sibel Köse sahne alacak.
Sibel Köse 14.9.2019
Romanında anlattığı "şiddeti" yaşadı
"Kaderim Sürgün", "Katilim Sensin" ve "Adalet İstiyorum" adlı romanlarıyla kadına şiddeti anlatan ve eşinden gördüğü şiddet sonucu sağ bacağını kaybeden yazar Sibel Köse, kadına yönelik şiddete verilen cezaların artırılmasını talep etti.
Sibel Köse 14.9.2019
Eşinin vurduğu yazarın bacağı kesildi
Yozgat'ta anlaşamadığı eşi Mustafa Köse'ye boşanma davası açarak Manisa'ye gelen yazar Sibel Köse (34), hakkında uzaklaştırma kararı bulunan eşi tarafından çocuğunun gözü önünde pompalı tüfekle vuruldu.
Sibel Köse 14.9.2019
Dha yurt bülteni - 5
-Rap söylediği videolar -Fotoğrafları -Kaza yeri fotoğrafı -Kaza güvenlik kamerası görüntüsü Haber-Kamera: Gürkay GÜNDOĞAN/ZONGULDAK, ====================== Eşinin vurduğu yazarın bacağı kesildi Yozgat'ta anlaşamadığı eşi Mustafa Köse'ye boşanma davası açarak Manisa'ye gelen yazar Sibel Köse (34), hakkında uzaklaştırma kararı bulunan eşi tarafından çocuğunun gözü önünde pompalı tüfekle vuruldu.
Sibel Köse 28.12.2018
Birinci Sınıf Mülki İdare Amirliğine Yükseltme Kararı
Söz konusu karar ile Mülkiye Başmüfettişi Mehmet Atila Şahin, Ahmetli Kaymakamı Gökay Özkan, Taşköprü Kaymakamı Ercan Çiçek, Ankara Valiliği Hukuk Müşaviri Sibel Köse, Mülkiye Müfettişi Ozan Gazel, Silopi Kaymakamı Sezer Işıktaş, İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşaviri Ahmet Karatepe, Ergani Kaymakamı Hüseyin Sayın, Bünyan Kaymakamı Ömer Şahin, Gerze Kaymakamı Murat Güven, Elmadağ Kaymakamı Turgay Ünsal, Mut Kaymakamı Mehmet Ali Akyüz, Perşembe Kaymakamı Ahmet Arık, Osmaniye Vali Yardımcısı Metin Esen, Babaeski Kaymakamı Hakan Özarslan, Cihanbeyli Kaymakamı Mustafa Kutlu, Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan, Yumurtalık Kaymakamı Asalet Karabulut, İslahiye Kaymakamı Muhammed Lütfi Kotan, Gümüşhane Vali Yardımcısı Ali Arıkan, Terme Kaymakamı Mehmet Parlak, Vize Kaymakamı Soner Zeybek, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Ercan Turan, Mülkiye Müfettişi Cengizhan Yılmaz, Niksar Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, Mülkiye Müfettişi Murat Demirci, Kulu Kaymakamı Ali Edip Budan, Gediz Kaymakamı Muhammet Önder, İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşaviri Aslı Kuzulu, Mülkiye Müfettişi Özgür Aslan, Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan ve Uşak Vali Yardımcısı Ömer Kalaylı 30 Kasım 2018 tarihinden geçerli olmak üzere birinci sınıf mülki idare amirliğine yükseltildi.
Sibel Köse 28.12.2018
39 Mülki İdare Amiri Birinci Sınıf Mülki İdare Amirliğine Yükseltildi
İçişleri Bakanlığının Resmi Gazete'de yayımlanana kararıyla 39 mülki idari amiri, birinci sınıf mülki idari amirliğine yükseltildi.
Sibel Köse 19.9.2018
17. Side Dünya Müzikleri Kültür ve Sanat Festivali
Festival kapsamında, 20 Eylül'de Sibel Köse ve Uğur Güneş, 21 Eylül'de Nelly White Band, 22 Eylül'de ise ünlü tenor Hakan Aysev sahneye çıkacak.
Sibel Köse 16.9.2018
17. Side Dünya Müzikleri Kültür ve Sanat Festivali
Festival kapsamında 16 Eylül'de Antalya Devlet Senfoni Orkestrası Konseri, 18 Eylül'de Cem Adrian, 20 Eylül'de Sibel Köse, Uğur Güneş, 21 Eylül'de Nelly White Band, 22 Eylül'de ünlü tenor Hakan Aysev konser verecek.
Sibel Köse 5.9.2018
17. Side Dünya Müzikleri Kültür ve Sanat Festivali
Festival kapsamında 16 Eylül'de Antalya Devlet Senfoni Orkestrası Konseri, 18 Eylül'de Cem Adrian, 20 Eylül'de Sibel Köse, Uğur Güneş, 21 Eylül'de Nelly White Band, 22 Eylül'de ünlü tenör Hakan Aysev gibi ünlü sanatçılar konser verecek.
Sibel Köse: Bodrum Caz Festivali BaşladıSibel Köse 2.9.2018
Sibel Köse 1.9.2018
Bodrum Caz Festivali Başladı
Bodrum Belediyesinin destekleriyle düzenlenen festivalin açılış programında, Sibel Köse solistliğinde Türk Deniz Kuvvetleri Yıldızlar Hafif Müzik ve Caz Orkestrası, Bodrum Belediye Meydanı'nda konser verdi.
Sibel Köse 9.8.2018
Dha Yurt Bülteni - 16
Festival Koordinatörü Tuğçe Alpaslan, festivalin açılış konserinin 1 Eylül'de Bodrum Belediye Meydanı'nda solist Sibel Köse'nin Türk Deniz Kuvvetleri Yıldızlar Hafif Müzik ve Caz Orkestrası eşliğinde vereceği konserle başlayacağığı söyledi.
Sibel Köse 23.7.2018
MaviBahçe Caz Festivalinde Muhteşem Final
Caz müziği sanatçıları Jehan Barbur ve Sibel Köse ile caz, blues sanatçısı Erkan Oğur, Kent Meydanı'nı dolduran izleyicilere tam bir müzik ziyafeti yaşattı.
Sibel Köse 21.7.2018
Kerem Görsev İzmir'de Sahne Aldı
Festivalin ikinci gününde Ezgi Ayçe, The Alekos Vretos Project ve Mercan Dede sahne alacak. Son günün de ise Jehan Barbur, Sibel Köse ve Erkan Oğur izleyicilerle buluşacak.
Sibel Köse 26.6.2018
25. İstanbul Caz Festivali Başladı
17 Temmuz'a kadar 50'nin üzerinde konser Konserde Ali Perret, Ateş Tezer, Ayşe Gencer, Ayşegül Yeşilnil, Ayşe Tütüncü, Deniz Dündar, Emin Fındıkoğlu, Kerem Görsev, İlham Gencer, Neşet Ruacan, Nezih Yeşilnil, Nilüfer Verdi, Okay Temiz, Önder Focan, Sibel Köse, Şenova Ülker, Tuna Ötenel, Volkan Hürsever ve Yahya Dai gibi usta isimler sahne aldı.
Şu an buradasınız: Sibel Köse Haberleri | Sibel Köse Kimdir - Haberler - Sibel Köse haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sibel Köse kimdir, hayatı ve biyografisi. Sosyal ve Mesafeli festival Kadıköy'de başlıyor: Sanat Park'ta.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 14.8.2020 23:49:11. #1.15#
title