Öz Taşıma İş Gaziantep'teki Üyeleriyle Piknikte Buluştu

Öz Taşıma İş Gaziantep'teki Üyeleriyle Piknikte Buluştu

Öz Taşıma İş Gaziantep'teki Üyeleriyle Piknikte Buluştu
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Öz Taşıma-İş Sendikası geleneksel hale getirdiği piknik etkinliğinin bu yıl kison durağı,Gaziantep oldu.

Öz Taşıma-İş Sendikası geleneksel hale getirdiği piknik etkinliğinin bu yıl kison durağı,Gaziantep oldu. Büyük bir aile olduklarını ifade eden Öz Taşıma-İş Genel Başkanı Mustafa Toruntay, "Üyelerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bunun gibi etkinliklerimizi sık sık yapacağız. Yeni programların hazırlığı içindeyiz" dedi

Öz Taşıma-İş Sendikası sosyal sendikacılık anlayışıyla yoluna devam ediyor. Sektörünün birincisi konumunda olan sendika, 23 bin üyesiyle gerçekleştirdiği piknik etkinlikleriyle de ön plana çıktı. Geçtiğimiz hafta sonu iki gün boyunca Gaziantep'teki üyelerine piknik düzenleyen sendika, üyeden aldığı aidatı yine üyeye harcıyor.

Konuyla ilgili olarak kısa bir açıklamada bulunan HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Öz Taşıma-İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay; "Biz sendikacılığı kişisel menfaat ya da hırs için yapmıyoruz. Sendikamız, kurulduğu günden bu yana, taşımacılık sektörüne katkı sağlamak, teveccüh gösterip bize üye olan arkadaşlarımızın yaşam standartlarını yükseltmek için var gücüyle çalışıyor. Bugün elde ettiğimiz başarılarımız şans eseri elde edilen ya da birileri tarafından altın tepside sunulan bir şey değil. Çok şükür sürekli sahada, üyelerimizin yanında ve her daim arkasındayız. Bunun bir örneği de gerçekleştirdiğimiz piknik etkinliklerimiz. Kayseri'de başlattığımız, sonrasında Ankara'da devam eden ve Gaziantep'te son bulan buluşmalarımız inşallah her sene devam edecek. Yeni etkinliklerin de hazırlığı içerisindeyiz, bunlarla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Biz büyük bir aileyiz ve bu ailenin bir parçası olmaktan da büyük mutluluk duyuyoruz" şeklinde konuştu.

Yoğun katılımın olduğu piknikte eğlenceli yarışmalar da düzenlendi. Yarışmalarda başarılı olan üyelere hediye çekleri verilirken, gerçekleştirilen kura çekiminde ismi çıkan üyeler de Ankara Gezisi hakkı kazandı.

Şenlik havasında geçen piknik etkinliğine; Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sezer Cihan, Gazi Ulaş A.Ş.Genel Müdürü Recep Tokat, Genel Müdür Yardımcısı Osman Koç ve Raylı Sistemler Koordinatörü Aykut Çakıroğlu katıldı. - ANKARA

Öz Taşıma İş Gaziantep'teki Üyeleriyle Piknikte Buluştu
Öz Taşıma İş Gaziantep'teki Üyeleriyle Piknikte Buluştu

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Çok Okunan Haberler

title