Oyuncu Hasan Kaçan, İBB'den 187 bin TL aldığı yönündeki haberleri yalanladı
Haberler » Magazin » Oyuncu Hasan Kaçan, İBB'den 187 bin TL aldığı yönündeki haberleri yalanladı - Magazin

Oyuncu Hasan Kaçan, İBB'den 187 bin TL aldığı yönündeki haberleri yalanladı

Oyuncu Hasan Kaçan, Twitter hesabından İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin AK Parti tarafından yönetildiği dönemde 8 gün için 187 bin 500 TL aldığı yönündeki iddialara cevap vererek "Fahiş bir rakamsa mesleği bırakırım" dedi.

Oyuncu Hasan Kaçan, İBB'den 187 bin TL aldığı yönündeki haberleri yalanladı

Ekmek Teknesi dizisindeki başarısıyla akıllara kazınan oyuncu 'ın 'nin (İBB) AK Parti tarafından yönetildiği dönemde yaptığı etkinlik için kendisine 8 gün için 187 bin 500 lira ödendiği iddia edildi. Oyuncu, hakkındaki iddialara hesabından cevap verdi.

"KAÇAN'A GÜNLÜK ORTALAMA 23 BİN TL ÖDENDİ"

BirGün'den İsmail Arı'nın iddiasına göre, İBB'ye bağlı İstanbul Kültür ve Sanat Ürünleri Şirketi 22 Haziran 2016 tarihinde "Heredot Cevdet Sohbetleri Özel Etkinliği" adı altında ihale yaptı. İhaleye tek başına katılan Kaçan'la 93 bin 750 liralık iki ayrı sözleşme imzalandı. Sözleşmelerin imzalanmasının ardından da İBB kasasından Kaçan'a toplam 187 bin 500 liralık ödeme yapıldı. İBB ile Kaçan arasında imzalanan sözleşmenin süresi ise "sekiz gün" olarak belirtildi. Belediye kasasından Kaçan'a günlük ortalama 23 bin TL ödendi.

"FAHİŞ BİR RAKAMSA MESLEĞİ BIRAKIRIM"

Hakkında çıkan haberlere Twitter hesabından cevap veren Hasan Kaçan ise şunları söyledi: "Bugün ve Milli Gazete'nin el ele 'Dudak uçuklatan rakam!' dedikleri: Ramazan ayında toplam 8 gösteri yapmışız. Gösteri başına, başrol, oyuncular, senaryo, makyöz, kuaför= 23.375. TL Stopaj+KDV dahil. @milligazetecom gösteri sektörüne sorun. Fahiş bir rakamsa mesleği bırakırım."


Haber Videosu

: Oyunu Hasan Kaçan, İBB'den 187 bin TL aldığı yönündeki haberleri yalanladı
HABER YORUMLARI (56)

 • BAMBAM:
  Ekip kalabalıksa normal rakam bin liraya gösteri olsa elişi kağıtlarıyla dekor yaparlar bir şişe votkaya 2 bin lira ödeniyorsa bu memlekette23 bin lira tiyatroya gitsin tarkan milyon diyo dayı 2 saat için
 • YENGEÇ HÜSEYİN:
  ALOOO. . ! BU ÜLKEDE 1 AYLIK ASGARİ ÜCRET 2325 TL. . ! 1 SAATLİK GÖSTERİ 23000TL OLUR MU BE İNSAFSIZLAR. . !
 • CONSINOV:
  Ne adamsınız la topçusu popçusu oyuncusu malı götürüyor ses etmezsiniz tiyatrocuya gelince mi ötüyorsunuz !!
 • ABC:
  YAZIK DENEN ŞAHIS, TİYATRO GÖSTERİSİ DEĞİL OTURUP KAHVE İÇERKEN SOHBETTEN BAHSEDİYORUZ. . !
 • YAZIK:
  23 binin içinden kaç insan yemek yiyor bir düşün sonra konus yılbası gösterileri için imamoğlu nekadar para harcadı bunuda ögren öyle konus
Tüm 56 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler