Hasan Kaçan Haberleri

Hasan Kaçan haber, Hasan Kaçan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Kaçan - 25.7.2020
GRAFİKLİ "Mizahın Abisi: Oğuz Aral"
- Gırgır dergisinde önemli isimler yetiştirdi Usta çizer, 1972'de kardeşi Tekin Aral ile kurduğu mizah dergisi Gırgır'ı yönetmeye başladı. Gırgır dergisinde Hasan Kaçan, Latif Demirci, Mehmet Çağçağ, Metin Üstündağ ve Gani Müjde'nin de aralarında olduğu ünlü karikatüristler ve yazarlar yetişti.
Hasan Kaçan - 23.7.2020
"Tövbeler Olsun" dizisinin jenerik müziğini Mazhar Alanson yaptı
Proje tasarımı Hasan Kaçan'a ait olan, yönetmen koltuğunda Serdar Akar'ın oturduğu dizinin yapımcılığını Mustafa Fener üstleniyor.
Hasan Kaçan - 8.7.2020
TRT'nin yeni dizisi "Tövbeler Olsun"un setinden ilk kareler paylaşıldı
Dizinin, proje tasarımında Hasan Kaçan imzası yer alırken, senaryosunu Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur ve Hüseyin Kaçan kaleme alıyor.
Hasan Kaçan - 5.7.2020
İrfan Çiftçi son yolculuğuna uğurlandı
Cenazeye Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma, yazar Dursun Gürlek, ebru sanatçısı Ahmet Hikmet Barutçugil, akademisyen ve yazar Doç. Dr. Şükrü Sim, karikatürist Hasan Kaçan, gazeteci-yazar Ayşe Böhürler ile Çiftçi'nin ailesi, dostları ve sevenleri katıldı.
Hasan Kaçan - 24.5.2020
Ünlü isimler sevenlerinin bayramını sosyal medyadan kutladı
Şarkıcı Mustafa Sandal ise paylaşımını şöyle yaptı: "Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun." Oyuncu ve karikatürist Hasan Kaçan "Herkeşin mübarek Ramazan Bayramı'nı tebrik ederim.
Hasan Kaçan - 11.3.2020
"Her S¸ehri U¨nlu¨su¨yle Geziyoruz" projesi
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un eşi Pervin Ersoy ile karikatürist ve oyuncu Hasan Kaçan, şarkıcı Elif Karlı gibi isimlerle "Her S¸ehri U¨nlu¨su¨yle Geziyoruz" projesi kapsamında Kayseri'de tarihi yerlere ziyarette bulundu.
Hasan Kaçan - 4.3.2020
1000 yazardan "Barış Kalkanı Harekatı"na destek bildirisi
Zalim rejimler ve onların destekc¸ilerinin insanlıgˆını kaybetmis¸, vicdanı kararmıs¸ faydacılıgˆına kars¸ı mazlumların umudu Tu¨rkiyemizin ahlakı ve izzeti temsil ettigˆine s¸ahitlik ediyoruz. Tu¨rkiye'nin yazarları olarak, ko¨tu¨lu¨gˆu¨n kol gezdigˆi cogˆrafyamızda meydana gelen zorbalıklara duyarsız kalmamız, ko¨r, dilsiz, sagˆır kesilmemiz so¨z konusu olamaz. Feraset sahibi milletimizin dualarıyla zaferden zafere kos¸acagˆına inandıgˆımız Mehmetc¸igˆimizin, aziz u¨lkemizin varlıgˆını ve birligˆini tehdit eden her gu¨ce kars¸ı mes¸ru haklarını kullanmasını go¨nu¨lden destekliyoruz. Tu¨rkiye'nin yazarları olarak, du¨n oldugˆu gibi bugu¨n de du¨nyanın iyiligˆi, cogˆrafyamızın selameti ic¸in mu¨cadele veren askerimizin, hükümetimizin, ordumuzun, milletimizin her zaman yanında oldugˆumuzu tu¨m du¨nya kamuoyuna bildiriyoruz." Bildiride imzası bulunan bazı isimler şöyle: D. Mehmet Doğan, Ali Ural, Leyla İpekçi, Yusuf Kaplan, Turan Koç, Adem Turan, Hilal Kaplan, Fadime Özkan, Ayşe Olgun, Bahadır Yenişehrlioğlu, Dursun Gürlek, Ömer Lekesiz, Ekrem Kızıltaş, Mehmet Emin Ay, Hasan Kaçan, Ahmet Yenilmez, Nurullah Genç, Belkıs İbrahimhakkıoğlu, Muhsin İlyas Subaşı, Bedri Gencer, Üstün İnanç, Ahmet Turgut, Mustafa Özçelik, Senai Demirci, Hayrettin Orhanoğlu, Uğur Uzunok, Zeki Bulduk, Abdulbaki Kömür, Rıdvan Canım, Abdulkadir Emeksiz, İsmail Halis, Mehmet Aycı.
Hasan Kaçan - 23.2.2020
Eski Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın babası son yolculuğuna uğurlandı
Aralarında Ahmet Özhan, Mazhar Alanson, Orhan Gencebay ve Hasan Kaçan'ın bulunduğu sanat dünyasından isimler de cenaze namazında hazır bulundu.
Hasan Kaçan - 28.1.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3
Görüntü Dökümü;: ------ -Kaza yeri -İtfaiyenin çalışması -Tankerden görüntüler ====================== 4- EROL OLÇOK'UN ANNESİ ASİYE OLÇOK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI Haber-Kamera: Cengiz ÇOBAN-İsa ALMAÇAYIR/İSTANBUL,- 15 Temmuz'daki darbe girişiminde şehit olan Erol Olçok'un annesi Asiye Olçok son yolculuğuna uğurlandı.  15 Temmuz'daki darbe girişiminde şehit olan Erol Olçok'un annesi Asiye Olçok 90 yaşında çoklu organ yetmezliği nedeniyle yaşamını yitirdi.  Asiye Olçok için Marmara Üniversitesi İlahiyat Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, AK Parti İzmir milletvekili Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve eşi Selçuk Bayraktar, eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, Cumhurbaşkanın kardeşi Mustafa Erdoğan, tiyatro sanatçısı Hasan Kaçan, ailesi ve yakınları katıldı.
Hasan Kaçan - 28.1.2020
EROL OLÇOK'UN ANNESİ ASİYE OLÇOK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
15 Temmuz'daki darbe girişiminde şehit olan Erol Olçok'un annesi Asiye Olçok son yolculuğuna uğurlandı.  15 Temmuz'daki darbe girişiminde şehit olan Erol Olçok'un annesi Asiye Olçok 90 yaşında çoklu organ yetmezliği nedeniyle yaşamını yitirdi.  Asiye Olçok için Marmara Üniversitesi İlahiyat Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, AK Parti İzmir milletvekili Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve eşi Selçuk Bayraktar, eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, Cumhurbaşkanın kardeşi Mustafa Erdoğan, tiyatro sanatçısı Hasan Kaçan, ailesi ve yakınları katıldı.
Hasan Kaçan - 31.12.2019
Diyarbakır anneleri 120 gündür evlatları için nöbette
Sanat camiası annelerin yanındaydı Aralarında Hülya Koçyiğit, Muazzez Ersoy, Gülben Ergen, Yavuz Bingöl, Hasan Kaçan, Cengiz Kurtoğlu, Ahmet Yenilmez, Bahadır Yenişehirlioğlu ve Hanifi Koç'un da bulunduğu çok sayıda sanatçı ve oyuncu, ziyaretleriyle annelerin sesine kulak verdi, evlatlarına kavuşmaları temennisinde bulundu.
Hasan Kaçan - 24.12.2019
Eskilerin Sosyal Medyası Türkülerdi
'Zevk-i Tahattur' programının konuğu karikatürist Hasan Kaçan, her dönemin kendine göre bir sosyal medyası olduğunu belirterek, "Eskilerin sosyal medyası türkülerdi" dedi.
Hasan Kaçan - 12.12.2019
Karikatürist Hasan Kaçan, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Karikatürist Hasan Kaçan, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katılarak oy kullandı.
Hasan Kaçan - 7.12.2019
Oyuncu ve karikatürist Hasan Kaçan: "Sanat dediğimiz şey, edeptir"
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafından gerçekleştirilen Kültür Sanat Okulu'nun bu haftaki konuğu karikatürist Hasan Kaçan oldu.
Hasan Kaçan - 6.12.2019
TRT 1 ekranlarında zaman yolculuğu devam ediyor…
TRT 1 ekranlarının yeni programı "Zaman Matinesi" birbirinden ünlü konukları zaman yolculuğuna çıkarmaya devam ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hasan Kaçan Haberleri | Hasan Kaçan Kimdir - Haberler - Hasan Kaçan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Kaçan kimdir, hayatı ve biyografisi. Acılı ailelerin HDP önünde başlattığı evlat nöbeti eylemi birinci yılına giriyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.9.2020 07:15:40. #1.14#
title