Oyuncak Kız Arkadaşıyla Fotoğraflarını Instagram'da Paylaşıyor

Oyuncak Kız Arkadaşıyla Fotoğraflarını Instagram'da Paylaşıyor

June Korea, Eva adındaki kız arkadaşıyla birlikte geçirdiği zamanları Instagram hesabından paylaşıyor. ancak bilmeniz gereken başka bir şey var: Eva gerçek bir insan değil. O bir oyuncak!

June Korea adlı fotoğrafçı, Eva adındaki kız arkadaşıyla birlikte geçirdiği zamanları Instagram hesabından paylaşıyor. Buraya kadar normal, ancak bilmeniz gereken başka bir şey var: Eva gerçek bir insan değil. O bir oyuncak!

GERÇEKMİŞ GİBİ BİR HAYAT YAŞIYOR

Güney Kore'de doğan ve New York'ta yaşayan June Korea, bugüne kadar yaşadığı ilişkiler hüsranla sonuçlanınca, çareyi mükemmel kız arkadaşı 'satın alarak' buldu. Korea, hayal ettiği bir ilişki için, Eva adını verdiği oyuncak ile tıpkı gerçekmiş gibi bir hayat yaşıyor ve bu anları fotoğraflıyor.

HER ŞEYİ BİRLİKTE YAPIYORLAR

Korea'ya göre bu ilişki, diğer ilişkilerine göre daha 'gerçek'. Eva ile birlikte yiyor, birlikte uyuyor ve birlikte seyahat ediyorlar.

Korea, 2014'te satın aldığı bebeği önce kutusunda fotoğraflıyor. Sonrasında ise kendi deyimiyle 'bu ilişkiyi kendisi şekillendirmek istiyor'. 34 yaşındaki fotoğrafçı, Eva'yı giydiriyor, süslüyor ve onu yanından hiç ayırmıyor.

10 SENE SONRA NORMAL OLACAK

Korea, ''Kendime şunu sordum: Neden sanatsal bir sonsuzluk yaratmayayım? Onun benimle beraber sonsuza kadar kalacağı bir hayal dünyası neden inşa etmeyeyim?'' diyor. ''Teknoloji bugün inanılmaz bir noktada. Bugün yaptığım şey tuhaf görünüyor olabilir ama bundan 5-10 sene sonra böyle şeyleri hep göreceğiz.'' diye de ekliyor.