Oscar Diyeti

Oscar Diyeti
Sabah.com.tr - Haberler | Magazin

Oscar'ın yolu kilo alıp vermekten geçiyor. Anne Hathaway ve Matthew McConaughey son rolleriyle Oscar'a göz kırpanlardan.

MATTHEW MCCONAUGHEY

Muhteşem fiziğiyle beğeni toplayan Matthew McConaughey, son filmi 'Dallas Buyers Club' için tam 17 kilo verdi. Yakışıklı oyuncu, filmde bir AIDS hastasını canlandırıyor.

NATALIE PORTMAN

Güzel oyuncu, 'Black Swan' filmindeki rolüyle geçtiğimiz yıl Oscar aldı. Natalie Portman, rolü için 12 kilo vermişti.

ANNE HATHAWAY

Hollywood'un en hoş kadınlarından biri olarak gösterilen Anne Hathaway, bu yıl vizyona giren 'Les Miserables' filmi için 12 kilo verdi.

GEORGE CLOONEY

Yakışıklı oyuncu George Clooney 'Syriana' filmindeki rolü için spor yapmayı bırakıp tam 15 kilo almıştı. Clooney, 2005 yılında canlandırdığı bu rol sayesinde Oscar ödülü kazandı.

HILARY SWANK

Güzel oyuncu Hilary Swank, 2004 yılında vizyona giren 'Million Dollar Baby' isimli filmdeki performansı sayesinde aynı yıl Oscar kazandı. Swank, film için 10 kilo almıştı.

CHARLIZE THERON

2003 yılında çekilen 'Monster' filmi, Charlize Theron'un Oscar kazanmasını sağladı. Dünyanın en güzel kadınlarından biri olan Theron, film için 15 kilo alıp çirkinleşmişti.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title