Oryantal Didem dans ederken gözlerini kaçıran Ali Sunal, sessizliğini bozdu - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Oryantal Didem dans ederken gözlerini kaçıran Ali Sunal, sessizliğini bozdu

Haberler.com - Haberler | Magazin

Konuk olduğu İbo Show'da dans eden oryantal Didem'i izlemeyerek kafasını sağa sola çeviren Ali Sunal, sosyal medya hesabından konu hakkında açıklama yaparak yanlış anlaşıldığını belirterek "Didem'i hayranlıkla izledim" itirafında bulundu.

İbrahim Tatlıses'in sunduğu İbo Show'a bu hafta oryantal Didem, Ali Sunal ve Bülent Serttaş damga vurdu. Bülent Serttaş ve Ali Sunal, konuk olarak katıldıkları İbo Show'da oryantal Didem dans ederken bakışlarını kaçırmış, görüntüler sosyal medyada gündem olmuştu.

"DİDEM'İ HAYRANLIKLA İZLEDİM"

Yaptığı dans izlenmediği için kısa sürede Didem'e destek mesajları yağarken Ali Sunal ve Bülent Serttaş'a tepki yağmıştı. Gelen tepkilerin ardından sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaşım yapan Ali Sunal, "Ya alemsiniz çok gülüyorum. Şaka bir yana tabi ki hayranlıkla izledim Didem'in harika performansını. Bakmadığım tek anı yakalamış cano kamera" diyerek eleştirileri tiye aldı.

Oryantal Didem dans ederken gözlerini kaçıran Ali Sunal, sessizliğini bozdu

"BANA YAPILAN BÜYÜK SAYGISIZLIK"

Konu hakkında 2. Sayfa'ya konuşan oryantal Didem Kınalı ise Bülent Serttaş'la ilgili "Çekimlerde işimi yaparken durumu fark etmedim. Gündeme gelince hareketlerini gördüm. Olayın iç yüzü şu: Bir süre önce birlikte sahne aldığımız bir gecede bana saygısızlık yapmıştı. Bundan dolayı olduğunu düşünüyorum. Mesleğimi ülkemde ve dünyada en iyi şekilde icra eden bir dansçıyım. Bilinçli şekilde yaptığı çok açık ve net. Büyük bir saygısızlık. Yakıştıramadım! Orada dans ve sanat var" demişti.

Oryantal Didem dans ederken gözlerini kaçıran Ali Sunal, sessizliğini bozdu
Haberler.com - Magazin Haberleri
Yorumlar (84)
Mia:Neyseki fazla acilmmis
Yunus:Saçmalığa bak adamlar seni izlemeye mecbur mu. Belki edebinden bakmamislar. Kimse kimsenin orasına burasına bakmaya mecbur değil. heleki böyle masum bir durumda adamlara haksızlık yapmayın??
Tarih:Dansözlük bu bir sanat olmuş dansözler de sanatçı. Tabi günümüzde siyasetten evliliğe dürüstlükten ilkelerini korumaya kadar her işte öyle yada böyle kıvırınca dansözlükte sanat oldu.
500
title