Orhan Özdemir Haberleri

Orhan Özdemir haber, Orhan Özdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Özdemir - 24.10.2020
Son Dakika | Kocaeli'de kuyuya düşen köpeği itfaiye ekipleri kurtardı
Çevredekilerden Orhan Özdemir, gazetecilere, sabah yürüyüşü yaptığı sırada kuyudan köpek sesi geldiğini fark ederek itfaiyeye haber verdiğini söyledi.
Orhan Özdemir - 7.9.2020
RTÜK Başkanı Şahin, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hacıyev ile görüştü
Görüşmede, RTÜK Uluslararası İlişkiler Dairesi Başkan Vekili Dinser Şahin, İzleme ve Değerlendirme Dairesi Başkanı Murat ElliaItı, İzin ve Tahsisler Dairesi Başkanı Orhan Özdemir de hazır bulundu.
Orhan Özdemir - 6.3.2020
Yargıtay Başkanı Cirit, Antalya Valisi Karaloğlu'nu ziyaret etti
Başkan Cirit'e ziyarette, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal ve Antalya Bölge Adliyesi Başkanı Orhan Özdemir de eşlik etti.
Orhan Özdemir - 30.10.2019
Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili kamu görevlileri yargılanıyor
Eski Vali Bilici tanık olarak dinlendi Tanık olarak dinlenen eski Kayseri Valisi Mevlüt Bilici de olayı dönemin İl Emniyet Müdürü Orhan Özdemir'den öğrendiğini, olayla ilgili bilgi istediğini söyledi.
Orhan Özdemir - 8.10.2019
Emekli olan Cumhuriyet Savcısı için tören düzenlendi
Adliye bahçesinde gerçekleştirilen törene Tüfekçi'nin yanı sıra, Antalya Başsavcısı Halil İnal, Adalet Komisyonu Başkanı Oğuzhan Yaşar, Antalya Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Rıza Can, Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Orhan Özdemir, cumhuriyet savcıları, hakimler ve adalet personeli katıldı.
Orhan Özdemir - 19.7.2019
Sinop'ta hafif ticari araç ile otomobil çarpıştı: 8 yaralı
Orhan Özdemir'in kullandığı 34 GC 9917 plakalı hafif ticari araç, Erfelek ilçesi Kurcalı köyü mevkisinde aynı yönde seyreden Yılmaz Demir idaresindeki 34 LHB 16 plakalı otomobille çarpıştı.
Orhan Özdemir - 16.7.2019
Hükümlülerden şehit mezarlarına bakım
15 Temmuz'da Türkiye'nin birçok yerinde "üniformalı teröristler" tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan darbeye, vatanını, milletini seven insanların iman gücüyle karşı koyduğunu hatırlatan İnal, şunları kaydetti: "Milli birlik ve beraberlik ruhuyla başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere devletini ve milletini seven, demokrasiye sahip çıkan tüm insanların mücadelesiyle 15 Temmuz, tarihe yazılmış destansı bir kahramanlıktır. 15 Temmuz 2016'da yaşadığımız menfur darbe girişiminde toprağı, ülkesi, vatanı, milleti, birliği uğruna gözünü kırpmadan canını feda eden, milletini ve demokrasiyi canı pahasına koruyan şehitlerimiz ve bugüne kadarki vatan savunmasında şehit olan tüm şehitlerimizi bir kez daha minnet ve rahmetle anıyorum. Tüm gazilerimize de sıhhat ve afiyet diliyorum. Tüm şehit ve gazi ailelerimize millet olarak şükranlarımızı arz ediyoruz." Etkinliğe Antalya Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Orhan Özdemir, Antalya 1.
Orhan Özdemir - 13.5.2019
Ankara Büyükşehir Belediyesinde Bazı Üst Düzey Bürokratlar Görevden Alındı
Görevden alınan bürokratların bazıları ise şöyle: Teftiş Kurulu Başkanı İsmail Erdoğan, Hukuk Müşaviri Veysel Kazan, Genel Sekreter Yardımcısı, Ego Genel Müdürü Balamir Gündoğdu, Genel Sekreter Yardımcısı Erdoğan Kurtoğlu, İtfaiye Daire Başkanı Uğur Olgun, Genel Sekreter Yardımcısı Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, Genel Sekreter Refik Tuzcuoğlu, Çevre Koruma Daire Başkanı Orhan Kocaağa, Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Erol Eraslanoğlu, Emlak İstimlak Daire Başkanı Osman Özbayrak, Ulaşım Daire Başkanı Mümtaz Durlanık, Basın Yayın Daire Başkanı Adnan Yuva, İç Denetim Birimi Başkanı Doğan İşçi, Destek Hizmetleri Daire Başkanı Orhan Özdemir, Özel Kalem Müdürü Vedat Güngör, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Mehmet Sütçü, ASKİ Genel Müdürlüğü, Genel Müdür Yardımcısı Doç.
Orhan Özdemir - 18.4.2019
Yazıcıoğlu Davasında Yargılanan Özmen: Kayseri Valisi'ne Herhangi Bir Bilgi
'DÖNEMİN GÖREVLİLERİ TERFİ ALIRKEN SADECE BANA DAVA AÇILDI' Avukat Selami Ekici ise kendisinin daha önceki durulmalarda 'Günah keçisi seçildim' şeklinde bir ifadesi olduğunu hatırlattı. Özmen'e bu ifadesinin arkasında durup durmadığını, eğer o dönemki ifadesinin arkasındaysa kendisini kimlerin günah keçisi ilan ettiğini soran Ekici, etkin pişmanlık yasasından faydalanıp isteyip istemediğini sorması üzerine Özmen, üstlerinin talimatlarıyla hareket etiğini belirterek şöyle konuştu: "Bu olayda günah keçisi seçildim. Diğer dönemin görevlileri rütbe alırken, terfi ederken, kimisi genel müdür, kimisi Danıştay üyesi, kimisi müsteşar olurken sadece bana dava açıldı ve ben mağdur edildim. Örneğin Kayseri Valisi Danıştay'a üye olmuştur. İhmal varsa asıl sorumlu onlardır. Ben bildiğim bütün doğruları anlattım. Benim herhangi bir suçum yoktur. Dolayısıyla etkin pişmanlıktan faydalanmak istemiyorum." 'YER TESPİTİ İÇİN BİLGİ NOTUNU DAİRE BAŞKANLIĞI'NA GÖNDERDİM' Avukat Ekici, dönemin Kayseri Emniyet Müdürü Orhan Özdemir ve İstihbarat Şube Müdürü Ali Orhan Dinç'in bilgi notunu ısrarla Özmen'den aldıklarını söylediğini belirtti.
Orhan Özdemir - 21.1.2019
Yükümlüler Antalya'da 26 Okulu Onaracak
Adalet Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğinde Türkiye genelinde, denetimli serbestlik müdürlüklerince kamu hizmeti cezasını infaz eden yükümlüler tarafından yarıyıl tatilinde okulların boya, tadilat, temizlik işlerinin yapılması için proje başlatıldı. Antalya'da yükümlülerin Mecdude Başakıncı Ortaokulu'nda başlattığı bakım ve onarım çalışmalarını Vali Münir Karaloğlu, Başsavcı Halil İnal, Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Orhan Özdemir, Adalet Komisyonu Başkanı Oğuzhan Yaşar, İl Jandarma Komutanı Tekin Aktemur, Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan, yerinde inceledi.
Orhan Özdemir - 10.1.2019
Adli Destek ve Mağdur Hizmetleri Müdürlükleri Eğitim Semineri
Toplantıya, Antalya Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Orhan Özdemir ve Antalya Adalet Komisyonu Başkanı Oğuzhan Yaşar da katıldı.
Orhan Özdemir - 26.11.2018
Ali Himmet Berki Sempozyumu
Hukuk Fakültesi Konferans Salonu'ndaki etkinliğe, Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Erol Gürpınar, Prof. Dr. Mehmet Altunkaya, Prof. Dr. Ahmet Ögke, Antalya Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Orhan Özdemir, İl Müftüsü Osman Artan, İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.
Orhan Özdemir - 22.8.2018
Malatya'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı
Orhan Özdemir idaresindeki 34 JB 6740 plakalı minibüs, Ayvalı Mahallesi'nde Serkan Satılmış'ın kullandığı (16) plakasız motosikletle çarpıştı.
Orhan Özdemir - 13.7.2018
15 Temmuz Şehit ve Gazileri İçin Lokma Dağıtıldı
Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı 15 Temmuz darbe girişiminde, şehit düşen ve gazi olan vatandaşlar için lokma dağıttı. Antalya Adliyesi bahçesindeki dağıtıma Başsavcı Ramazan Solmaz, Başsavcı Vekili Mehmet Karakaya, Antalya Adliyesi Komisyon Başkanı Orhan Özdemir ile çok sayıda adliye personeli ve vatandaş katıldı.
Orhan Özdemir - 18.6.2018
Antalya Adliyesinde Bayramlaşma Programı
Antalya Adliyesi fuaye alanında düzenlenen törene Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Adalet Komisyonu Başkanı Orhan Özdemir, Antalya Cumhuriyet Başsavcı Vekili Gürkan Kütük, ağır ceza başkanları, savcılar ve adliye personeli katıldı.
Orhan Özdemir - 7.5.2018
Ahmet Cevdet Paşa Farazi Dava ve Duruşma Yarışması
Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi konferans salonunda gerçekleştirilen yarışmaya, Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Altunkaya, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Adli Yargı ve Adalet Komisyon Başkanı Orhan Özdemir ve Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Rıza Can ile çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.
Orhan Özdemir - 11.4.2018
Avukat Yavuz: 20 Kişinin, Birkaçı Hariç, Tamamı Fetö'cü
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı'nca 132 şüpheli hakkında yürütülen soruşturma sonunda tüm şüpheliler hakkında 20 Haziran 2016'da 'Kamu adına kovuşturmaya yer olmadığına' dair karar verilmesinin ardından, Muhsin Yazıcıoğlu'un ailesi ve Büyük Birlik Partisi karara itiraz etti. Yaklaşık 21 aydır itirazı inceleyen Kahramanmaraş 2'nci Sulh Ceza Mahkemesi, şüphelilerden Ali Orhan Dinç, Dursun Özmen, Ali Kıdık, Ali Poyraz, Ali Armağan, Yusuf Yiğit, İsmail Duman, Yunus Çelik, Tamer Bülent Demirel, Nusret Memiş, Murat Semih Çelik, Mehmet Yalınalp, Mehmet Karatekin, Mehmet Gül, Orhan Özdemir, Mehmet Argun, Mazlum Koçoğlu, Aydın Özsıcak, Davut Uçum ve Zafer Özkan hakkında verilen takipsizlik kararını kaldırdı.
Orhan Özdemir - 11.4.2018
Dha Yurt Bülteni-7
Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı'nca 132 şüpheli hakkında yürütülen soruşturma sonunda tüm şüpheliler hakkında 20 Haziran 2016'da 'Kamu adına kovuşturmaya yer olmadığına' dair karar verilmesinin ardından, Muhsin Yazıcıoğlu'un ailesi ve Büyük Birlik Partisi karara itiraz etti. Yaklaşık 21 aydır itirazı inceleyen Kahramanmaraş 2'nci Sulh Ceza Mahkemesi, şüphelilerden Ali Orhan Dinç, Dursun Özmen, Ali Kıdık, Ali Poyraz, Ali Armağan, Yusuf Yiğit, İsmail Duman, Yunus Çelik, Tamer Bülent Demirel, Nusret Memiş, Murat Semih Çelik, Mehmet Yalınalp, Mehmet Karatekin, Mehmet Gül, Orhan Özdemir, Mehmet Argun, Mazlum Koçoğlu, Aydın Özsıcak, Davut Uçum ve Zafer Özkan hakkında verilen takipsizlik kararını kaldırdı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Orhan Özdemir Haberleri | Orhan Özdemir Kimdir - Haberler - Orhan Özdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Özdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Kazadan 1 gün sonra dere yatağında ağır yaralı olarak bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 05:02:26. #1.15#
title