Only Haberleri

Only haber, Only son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Only - 06.06.2021
K-Pop hayranlarının heyecanla beklediği '2021 K-Pop Festivali' gerçekleştirildi
K-Pop hayranlarının heyecanla beklediği '2021 K-Pop Festivali' gerçekleştirildi Dans kategorisinde Asya Çelebi birinci olurken vokal kategorisinde Perihan Gül birinci oldu ANKARA - Kore Kültür Merkezi'nde K-Pop hayranlarının heyecanla beklediği, '2021 K-Pop Festivali' çevrim içi olarak gerçekleştirildi. Türkiye'nin dört bir yanında gelen yarışmacıların katılımıyla düzenlenen yarışmada, Asya Çelebi, Itzy grubunun 'Mafia In The Morning' şarkısı ile sergilediği performansta dans kategorisinde birinci olurken, Perihan Gül, Jessi'den STAR şarkısıyla vokal alanında birinci oldu. Her yıl K-Pop hayranlarının heyecanla beklediği 'K-Pop Festivali' bu yıl Kore Kültür Merkezi'nde çevrim içi olarak gerçekleştirildi. İzmir, Mersin, İstanbul gibi Türkiye'nin çeşitli yerlerinden katılımcılarla düzenlenen festivalde 6 takım dans ve 5 takım vokal kategorisinde yarıştı. Festivalin açılış konuşmasını yapan Kore Kültür Merkezi Müdürü Kee Houng Park, bu yılki festivalin korona virüs salgını sonrasında Kore Kültür Merkezi'nde düzenlenen çevrim içi ve yüz yüze gerçekleştirilen hibrit bir etkinlik olduğuna dikkati çekerek, K-Pop Festivali'nin korona virüs yüzünden zor geçen günlerde herkes için eğlenceli geçmesini dilediği belirtti. Festivalde yarışmacıların performanslarına puan vermek için jüri olarak Kore Kültür Merkezi Müdürü Kee Houng Park, Hacettepe Ankara Devlet Konservatuvarı Müzikoloji Ana Bilim Dalı Dr. Tunca Arıcan, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölüm Başkanı Selçuk Göldere görev aldı. Yarışmada jüri tarafından, vokal alanında yarışan yarışmacıların; vokal gücü, telaffuz, sahne hakimiyetine, dans alanında yarışan yarışmacıların ise; koreografi, dans tekniği ve sahne hakimiyetine göre değerlendirme yapıldı. Jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda hem vokal hem dans alanında her iki alanda üçüncülük ödülü alanlara 300 dolar, ikincilik ödülü alanlara 500 dolar ve birincilik ödülü olarak da 700 dolar verildi. Festivalde, dans kategorisinde yarışan yarışmacılar, K-Pop sanatçılarına benzer sahne performansı sergilemek üzere jürinin karşısına çıktı. Cemre Şahin' 2 şarkıyla, Valkyrie ekibi 3 şarkıyla, Asya Çelebi Itzy grubunun 'Mafia In The Morning' şarkısıyla, I'On Cover Team 3 şarkıyla, Team Wstw ekibi 2 şarkıyla, Rise Up ekibi ise 3 şarkıyla dans kategorisinde performansı sergiledi. Vokal kategorisinde yarışan yarışmacılar ise hem Korece telaffuzları hem de şarkı söyleme kabiliyetlerini sergilemek üzere jürinin karşısına çıktı. Benan Muş 2NE1 ekibinden Come Back Home şarkısıyla, Berkay Demir Roy Kim'den Only Then şarkısıyla, Perihan Gül Jessi'den Star şarkısıyla, Gülben Dilara Eratalay Lyn'den Love Story şarkısıyla, Melisa Kabil ise Chai'den 'Oh My Angel' şarkısıyla vokal kategorisinde performans sergiledi.
Only - 04.06.2021
Hybrid exhibition of health and medical industry, Expomed Eurasia is open
Muharremoğlu also gave the following information about the online event to be held simultaneously with the fair:    "With our online event called Hospital Days, we allowed our exhibitors and visitors to live their exhibition experiences even more effectively before Expomed Eurasia. We are organizing 'Distributor Days' between the 2nd and the 4th Days of June 2021 simultaneously with the Exhibition.  Expomed Eurasia Fair is not just a product trading platform. At the same time, Expomed shall help exhibitor companies to create their distributorship networks, explore new markets and expand their business networks. During Distributorship Days, which is the second in a series of online events that we shall arrange under the name 'Business Connect Program', exhibitor companies shall be able to find Representative Offices in brand new regions and countries and reach out to Business Partners, who can represent them in Turkey and our nearby geography." 3-MONTH BUSINESS CONNECTION OPPORTUNITY According to statement, as a part of the new generation fair organization approach, Reed Tüyap shall not limit job interviews at Expomed Eurasia to only exhibition days, and from June 9 to September 9, 2021, exhibitors shall be able to establish 'online business connections' with potential customers through the Business Connect Program, which shall again be a continuation of online events.
Only - 03.04.2021
Antalya'da Kente Önem Katanlar Ödülleri sahiplerini buldu
Eğitim alanında Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi, "Gençlik ağı" projesiyle, çevre kategorisinde, AGT Ağaç Sanayi ve Ticaret AŞ, "???????Atık biyokütleden elektrik enerjisi elde edilmesi" çalışmasıyla, kültür-sanat alanında Alican Abacı, "The Edge of the Cliff" ve "Only One World Left" belgeselleriyle, kurumsal sosyal sorumluluk alanında da Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lisesi, "Gönüller Birleşiyor" projesiyle ödül kazandı.
Only - 18.03.2021
ABD'de Biden-Blinken dış politikası şekillenirken Trump dönemi devam ediyor
Demokrat Parti (ve medyadaki müttefikleri) canla başla alkışlarken bu 10 Cumhuriyetçiye yönelen hiddetin dozu o dereceye vardı ki Cumhuriyetçilerin içinden sadece bir azınlık bu 10 üyenin etik anlayışlarını —o da ihtiyatlı bir şekilde— kutlayabildi. Fakat Cumhuriyetçilerin çoğu bu duruma öfkeyle tepki verdi. Cumhuriyetçi Parti'nin Wyoming teşkilatı Cheney'i sadece kınamakla kalmadı, aynı zamanda en yüksek üçüncü rütbeye sahip Cumhuriyetçi olarak Temsilciler Meclisi'nde sahip olduğu statüye ve Wyoming'den çıkmış ulusal sahnedeki en ünlü politikacının kızı olmasına rağmen istifasını istedi. Wyoming teşkilatının merkez komitesinde Cheney'i kınamaya yönelik oylamada 66'ya 8 kınama kararı çıktı. [6] Yedi Cumhuriyetçi Senatör de daha sonra Trump'ı mahküm etmek için oy kullandı ve onlar da partilerinin tepkisiyle karşılaştı. [7] Trump da boş durmadı ve görevi kötüye kullanmaktan azledilmesi için oy veren 10 Cumhuriyetçi meclis üyesine karşı yarışan Cumhuriyetçi adayları onaylamaya başladı. [8] Trump kendisinin azledilmesine veya mahküm edilmesine oy veren Kongre üyesi Cumhuriyetçileri alaycı bir şekilde yaftalamak için bir de bir kısaltma uydurdu: RINO: Republicans in Name Only (sözde Cumhuriyetçiler).
Only - 23.02.2021
"Evsid Connect Latin Amerika" sanal ticaret etkinliği
EVSİD olarak kuruldukları günden bu yana ihracatta pazar çeşitliliğini sağlamak ve kilogram başına ihracat değerini artırmak için çalıştıklarını aktaran Önder, şunları kaydetti: "Altı yılda Latin Amerika'dan Uzak Doğu'ya Afrika'dan Avrupa'ya 20 ülkede 34 heyet organizasyonumuzu yaptık. Bunun yanında da her yıl İstanbul'da Sayın TİM Başkanımızın da açılışını yaptığı 'Invitation Only' adını verdiğimiz heyeti düzenledik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Only Haberleri | Only Haber - Haberler - Only haberleri, son dakika only haber ve gelişmeleri burada. 82 years old grandma who blocked earth digger at playground won her fight.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.6.2021 05:00:46. #1.15#

title