On Numara çekilişi sonuçları belli oldu! İşte 12 Ağustos Milli Piyango On Numara sonuçları

On Numara çekilişi sonuçları belli oldu! İşte 12 Ağustos Milli Piyango On Numara sonuçları

On Numara çekilişi sonuçları yapılacak 888. hafta çekilişi ile belli oldu. Milli Piyango İdaresi tarafından yapılacak On Numara çekilişi canlı yayında yapıldı. On Numara sonuçlarına göre 3 kişi on numarayı doğru tahmin etti. Bu sayılara bakarak kuponuzu sorgulayabilirsiniz. İşte 12 Ağustos On Numara sonuçları haberimizde.

On Numara çekilişi sonuçları belli oldu! İşte 12 Ağustos Milli Piyango On Numara sonuçları

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen On Numara oyunu için çekiliş yapıldı. Beyoğlu'nda yapılan On Numara çekilişi ile haftanın kazandıran numaraları belli oldu. 888. hafta On Numara sonucuna göre 3 kişi on bilerek kişi başına 84.973,55 TL kazandılar. İşte 12 Ağustos On Numara sonuçları...

ON NUMARA SONUÇLARI 12 AĞUSTOS

ON NUMARA SAYILARI: 6 - 8 - 12 - 13 - 14 - 20 - 22 - 30 - 33 - 45 - 46 - 55 - 61 - 63 - 66 - 70 - 71 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80

Milli Piyango İdaresi tarafından açıklanan On Numara sonuçlarına göre 3 kişi on bilerek 84 bin 973 lira 55'şer kuruş kazandılar. Talihlilerin kuponlarını Erzincan, Muğla/Ortaca, Yalova'daki bayilerden yatırdıklarını öğrenildi.

ON NUMARA NEDİR?

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür.

Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır. On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır.

İKRAMİYELER NEREDEN ALINIR?

On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri, Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Son Dakika Soğuk Haber Haberleri