ÖMER ŞAHİN HABERLERİ

Ömer Şahin haber, Ömer Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ömer Şahin

Ömer Şahin

Doğum Yeri Afyon / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Ömer Şahin Kimdir ?

Ömer Şahin, 1995 yılında Afyon Sağlık Meslek Lisesi’nden mezun olduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde okudu. 2014 yılı yerel seçimlerinde MHP’den aday olduğu Kayıhan beldesi belediye başkanlığını kazandı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ömer Şahin - 6.8.2020
Bünyan'da Kovid-19 denetimi yapıldı
Bünyan Kaymakamı Ömer Şahin, Belediye Başkanı Özkan Altun ve beraberindeki heyet, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) denetimi yaptı.
Ömer Şahin - 10.7.2020
Bünyan Kaymakamı Şahin iş yerlerini denetledi
Kayseri'nin Bünyan ilçesinde Kaymakam Ömer Şahin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında iş yeri denetiminde bulundu.
Ömer Şahin - 5.6.2020
Bünyan Kaymakamı Şahin iş yerlerini denetledi
Kayseri'nin Bünyan ilçesinde Kaymakam Ömer Şahin, koronavirüs tedbirleri kapsamında faaliyetleri geçici süre durdurulan ve normalleşme sürecinde yeniden hizmet vermeye başlayan iş yerlerinde denetlemelerde bulundu.
Ömer Şahin - 4.6.2020
Bünyan'dan kısa kısa
Kaymakam Ömer Şahin, yaptığı açıklamada, hükümetin aldığı normalleşme kararı kapsamında kendilerinin de ilçede gerekli önlemleri almak için çalışmalara başladıklarını ifade etti.
Ömer Şahin - 21.4.2020
Taburcu olan hastaya kaymakam özel araç tahsis etti
ŞIRNAK'ın Uludere ilçesinde, böbrek rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastaneden taburcu edilen Ömer Şahin (65), koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkması yasak olan yaş grubunda olduğu için Kaymakam Ahmet Solmaz tarafından tahsis edilen özel araç ile evine gitti.
Ömer Şahin - 21.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 14
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Ahmet Diyarbekirli ile röportaj -Zemzemlerden görüntü -Genel detay Haber-Kamera: Muhammed KISIR/KAYSERİ,DHA ========================= Taburcu olan hastaya kaymakam özel araç tahsis etti   ŞIRNAK'ın Uludere ilçesinde, böbrek rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastaneden taburcu edilen Ömer Şahin (65), koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkması yasak olan yaş grubunda olduğu için Kaymakam Ahmet Solmaz tarafından tahsis edilen özel araç ile evine gitti.
Ömer Şahin - 17.1.2020
Bünyan'da karne heyecanı
Bünyan Kaymakamı Ömer Şahin, Belediye Başkanı Özkan Altun ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdal Çelik, Adalet Anaokulu'nda öğrencilere karnelerini verdi.
Ömer Şahin - 8.1.2020
Kayseri'den kısa kısa
Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun ile Bünyan Kaymakamı Ömer Şahin, hastaları ziyaret etti.
Ömer Şahin - 9.12.2019
Kıbrıs gazilerine 45 yıl sonra madalya ve beratları verildi
İslahiye Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü'nde düzenlenen 'Kıbrıs Barış Harekatı Milli Mücadele Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni'ne Kaymakam Muhammed Lütfi Kotan, 106'ncı Topçu Alayı Komutanı Albay Ömer Şahin Selvi, Belediye Başkanı vekili Fetiye Erdoğan, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih Kale, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ümit Tahta, İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin Sarıtaş, gaziler ile STK temsilcileri katıldı.
Ömer Şahin - 9.12.2019
Gaziantep'te Kıbrıs gazilerine madalya ve beratları takdim edildi
Konuşmanın ardından Kaymakam Kotan, 106. Topçu Alay Komutanı Albay Ömer Şahin Selvi ve Belediye Başkan Vekili Fetiye Erdoğan tarafından gazilere madalya ve berat belgeleri verildi.
Ömer Şahin - 30.8.2019
Büyük Zafer'in 97'nci yıl dönümü
İlçe merkezinde düzenlenen törene Bünyan Kaymakamı Ömer Şahin, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, İlçe Jandarma Komutanı Sinan Karabudak, Cumhuriyet Savcısı Selçuk Özbey, Emniyet Müdürü Cumhur Özalp, ile ilçe protokolü ve şehit yakınları katıldı.
Ömer Şahin - 30.8.2019
Büyük Zafer'in 97. yıl dönümü
İslahiye'de Demokrasi Meydanındaki törende, Gaziantep Vali Yardımcısı Rızvan Eroğlu, 106. Topçu Alay Komutanı Topçu Albay Ömer Şahin Selvi, Belediye Başkan Vekili Fetiye Erdoğan, Atatürk Anıtına çelenk bıraktı.
Ömer Şahin - 27.7.2019
Gaziantep'te orman yangını
Yangının çıktığı ormanlık alana gelen İslahiye Kaymakamı Muhammed Lütfi Kotan, 106. Topçu Alay Komutanı Topçu Albay Ömer Şahin Selvi ve İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ümit Tahta, yangın söndürme ve başlanan soğutma çalışmalarını inceledi.
Ömer Şahin - 12.7.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Ankara Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı'na hainler tarafından düzenlenen bombalı saldırıda şehit olan özel harekat polisi Cennet Yiğit'in ailesini ziyaret ettiklerini ifade eden Altun, "Türkiye'nin önüne set çekmek isteyenler Allah'ın izniyle bu imkana bir daha asla kavuşamayacaktır. Vatan, bayrak, millet ve demokrasi için can vermiş tüm şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum." dedi. Törene, Bünyan Kaymakamı Ömer Şahin, şehit aileleri, daire amirleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.
Ömer Şahin - 14.6.2019
Okullarda karne heyecanı
Bünyan Kaymakamı Ömer Şahin, Bünyan Belediye Başkan Vekili Mehmet Çavdar ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdal Çelik, Fatih İlkokulu'nda öğrencilere karnelerini verdi.
Ömer Şahin - 13.6.2019
Bünyan Halk Eğitim Merkezi'nden yıl sonu sergisi
Açılış törenine katılan Kaymakam Ömer Şahin, bu yıl açılan 39 kursa 393 kişinin katıldığını ve bunların yüzde 80'ini kadınların oluşturduğunu söyledi.
Ömer Şahin - 19.5.2019
İslahiye'de 19 Mayıs'ta Bayıltan Koşu
İslahiye Atatürk Stadı'ndaki 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına; Kaymakam Muhammed Lütfi Kotan,106'ncı Topçu Alay Komutanı Albay Ömer Şahin Selvi, Belediye Başkan Vekili Fetiye Erdoğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çetin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Osman Çiftçi, STK temsilcileri ile öğrenci ve vatandaşlar katıldı.
Ömer Şahin - 19.5.2019
Dha Yurt Bülteni-9
Görüntü Dökümü -------- Çelenk sunulmasından görüntü Saygı Duruşu ve İstiklal Marşından görüntü Törene gelen öğrenci ve vatandaşlardan görüntü Judo Gösterilerinin görüntüsü Törende bayılan öğrencinin görüntüsü Bayılan öğrencinin yanına giden Siirt Valisinin görüntüsü Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera:  Mehmet Yücel DURAK/SİİRT, GÖRÜNTÜ BOYUTU: 212 MB ========================================================= 4)SİNOP'TA 19 MAYIS COŞKUSU SİNOP'ta, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, coşkuyla kutlandı. Sinop'ta 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında ilk tören Hükümet Konağı önünde gerçekleştirildi. Kutlamalara Sinop Valisi Köksal Şakalar, Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Sinop Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Kazım Açıkbaş, AFAD Müdürü Ümit Ünal protokol üyeleri ve çok sayıda kişi katıldı. Çelenk sunma ile başlayan program ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunması ile devam etti.  Daha sonra Valilik önünden İskele Meydanı'ndaki Atatürk Anıtına protokolün katılımı ile gençlik yürüyüşü düzenlendi. Günün anlam ve önemini belirten konuşmaların yapıldığı törenler,halk oyunları ve çeşitli gösteriler ile sona erdi.  Görüntü Dökümü ------------ -Çelenk sunma -Yürüyüş -Program başlaması -Halk oyunları Haber-Kamera: Esra AKSU/SİNOP, ========================================================= 5)İSLAHİYE'DE 19 MAYIS'TA BAYILTAN KOŞU GAZİANTEP'in İslahiye ilçesinde, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen 'Gençlik Koşusu'nda fenalaşan bazı öğrencilere sağlık ekipleri müdahale etti. İslahiye Atatürk Stadı'ndaki 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına; Kaymakam Muhammed Lütfi Kotan,106'ncı Topçu Alay Komutanı Albay Ömer Şahin Selvi, Belediye Başkan Vekili Fetiye Erdoğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çetin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Osman Çiftçi, STK temsilcileri ile öğrenci ve vatandaşlar katıldı.
Ömer Şahin - 3.5.2019
Festivale Gelen Yüzlerce İnsana Evlerini Açtılar
"En güzel sofraları bizim için hazırladılar" İstanbul'dan gelen fotoğraf tutkunu Ömer Şahin de bu yıl ikincisi düzenlenen festivalde ilçenin tanıtımına katkı sağlamaya çalıştıklarını belirterek, "Burada otel yok.
Ömer Şahin - 13.11.2018
İslahiye'nin Düşman İşgalinden Kurtuluşu Kutlandı
Demokrasi Meydanı'ndaki Atatürk anıtına çelenk konulmasıyla başlayan kutlama programına; Nurdağı Kaymakamı ve İslahiye Kaymakam vekili Lokman Düzgün, 106'ncı Topçu Alayı Komutanı Albay Ömer Şahin Selvi, Belediye Başkanı Kemal Vural, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ümit Tahta, İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin Sarıtaş, daire amirleri, STK temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ömer Şahin Haberleri | Ömer Şahin Kimdir - Haberler - Ömer Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ömer Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Kaymakam Şahin ve Başkan Altun'dan korona virüs denetimi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.9.2020 10:24:08. #1.14#
title