Ölüp yeniden dirildiğini söyleyen kadın, cehennemdeki odayı anlattı: Korkunç şeyler gördüm - Haberler
Haberi Paylaş

Ölüp yeniden dirildiğini söyleyen kadın, cehennemdeki odayı anlattı: Korkunç şeyler gördüm

Haberler.com / Barış Yahya Çinçin - Haberler | Dünya

2000 yılında akciğer yetmezliği nedeniyle hastaneye kaldırılan ve ardından komaya giren Kathy McDaniel isimli kadın, öldükten sonra yeniden dirildiğini söyledi. Kendini bir anda cehennemde bulduğunu anlatan Kathy, "İblis ellerini kavuşturmuş insanları bekliyordu. Bir odaya girdim ve odada kadınlar vardı. Durumları gerçekten çok kötüydü, işkenceye uğrar gibi bir haldeydiler. Hemen odadan geri çıktım" dedi.

Kathy McDaniel isimli kadın, 2000 yılında Akciğer yetmezliği nedeniyle hastaneye kaldırıldı. McDaniel, durumunun ağırlaşmasının ardından komaya girdi ve uzun süre yoğun bakımda kaldı. İyileşmesinin ardından komada yaşadıklarını anlatan kadın, cehennem ve cenneti gördüğünü iddia etti.

Kathy, ilk başta karanlık bir bölgeye geçtiğini, daha sonra ise sıcak, puslu ve bunaltıcı bir hava ile karşı karşıya kaldığını belirtti. Şu anda 75 yaşında olan Kathy, cehennemde iblislerin insanlara işkence yaptığını söyleyerek, "Gördüğüm tablo gerçekten de korkunçtu" dedi. Kathy ayrıca ellerini kavuşturmuş şekilde duran iblisle göz göze geldiğini anlattı.

Ölüp yeniden dirildiğini söyleyen kadın, cehennemdeki odayı anlattı: Korkunç şeyler gördümKathy McDaniel

Cehennemdeki bir odaya girdiğini söyleyen Kathy, "Cehennemde ilerlediğim sırada bir odaya daldım. Odada kadınlar vardı ve gerçekten durumları çok kötüydü. Yüzlerine dahi bakamadım, hemen odadan geri çıktım" ifadelerini kullandı.

Kathy, cehennemde bir süre kaldıktan sonra "Daha önce hiç yaşamadığım bir mutluk" diye tanımladığı duygularla birlikte cennete geçtiğini ve cennetin tanımlanamayacak kadar güzel olduğunu ifade etti.

Ölüp yeniden dirildiğini söyleyen kadın, cehennemdeki odayı anlattı: Korkunç şeyler gördümKathy McDaniel başına gelenlerle ilgili bir de kitap yazdı

Kathy, tüm bu yaşadığı ilginç olayları kitaplaştırmayı da ihmal etmedi. Cennet ve cehennemi anlatan bir kitap kaleme alan Kathy, deneyimlerinin hepsini insanlarla paylaştı.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (17)
Solomon Kane:rüya bahane kitap satmak için hikaye şahane illaki alan tonla keriz olacaktır Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Erkan Bayatlı:Sur üflendi mi ki cennet ve cehennem açık olsun. salla bacım salla kafada kur kur salla kitabı alan keriz bulunur elbet Cevap Yaz 2 19 Yayından Kaldır
adem :OH NE GÜZEL BENDE ÖLÜNCE ÖYLE YAPACAĞIM ÖNCE CEHENNEMİN KAPISINA GİDİP BAKACAĞIM SONRA SONSUZ CENNETİN SEFASINI SÜRECEĞİM YAW ALLAH AŞKINA TERKET DÜNYAMIZI KİTAP SATMAK İÇİN BİR BAHANE BUNLAR İNANAN SALAKLAR VARMI ACABA KİTABIN SATIŞINA BAĞLI :) Cevap Yaz 1 16 Yayından Kaldır
Tüm 17 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title