Haberler

MHP Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Hatay'da Açıklaması

MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, "Bu toprakların vatan olması için şehitlerimizin kanı sebil gibi aktı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, "Bu toprakların vatan olması için şehitlerimizin kanı sebil gibi aktı. Şimdi bu toprakları vatan olarak elimizde tutmak için yine şehitlerimizin kanı akıyor ama inşallah bu kan hainleri de içinde boğacaktır." dedi.

Öztürk, beraberinde MHP Hatay Milletvekili Mehmet Necmettin Ahrazoğlu, İl Başkanı Lütfi Kaşıkçı ve partililerle Reyhanlı ilçesine geldi.

Suriye'nin Afrin bölgesini işgal eden terör örgütü PYD/PKK mensuplarınca Reyhanlı'ya yönelik saldırılarda hayatını kaybeden Ahmet Şanverdi'nin taziye çadırına giden Öztürk ve beraberindekiler, aileye başsağlığı diledi.

Öztürk, burada yaptığı konuşmada, hainlerin ekmek yediği kapıya ihanet ettiğini söyledi.

Milletin tarihte birçok defa bu tip ihanetlerle karşılaştığını, hepsinin de üstesinden geldiğini anlatan Öztürk, şunları kaydetti:

"Kalleşçe, haince ve şerefsizce yüzlerini göstermeden, saklanarak onun bunun uşaklığını soyunmuşlar ve yıllarca bu toprakların ekmeğinden, nimetinden beslenmelerine rağmen bir köpek sadakati bile göstermekten acizler. Boşuna uğraşıyorlar. Üzerinde yaşadığımız bu topraklar, her zerresi şehit kanıyla yıkanmış topraklardır. Bu toprakların vatan olması için şehitlerimizin kanı sebil gibi aktı. Şimdi bu toprakları vatan olarak elimizde tutmak için yine şehitlerimizin kanı akıyor ama inşallah bu kan hainleri de içinde boğacaktır."

Öztürk ve beraberindekiler, daha sonra roketli saldırılarda hayatını kaybeden Fatma Avlar ve Rıfat Sinirli'nin de taziye çadırlarına giderek ailelerine başsağlığı diledi.

Kaynak: AA / Güncel

Milliyetçi Hareket Partisi Oktay Öztürk Reyhanlı Politika Güncel Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

title