Öğretmenler Kitap Okuma Etkinliğinde Bir Araya Geldi - Haberler
Haberi Paylaş

Öğretmenler Kitap Okuma Etkinliğinde Bir Araya Geldi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Öğretmenler Kitap Okuma Etkinliğinde Bir Araya Geldi

Batman’ın Hasankeyf ilçesinde kitap okuma etkinliğinde bir araya gelen öğretmenler okudukları kitapların değerlendirmesini yaptı.

Batman'ın Hasankeyf ilçesinde kitap okuma etkinliğinde bir araya gelen öğretmenler okudukları kitapların değerlendirmesini yaptı.

Hasankeyf ilçesine Eylül 2016'da atanan sözleşmeli öğretmenler, hizmet içi eğitim faaliyetleri kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığı'nca okunması tavsiye edilen 'Oğuz Atay'ın Bir Bilim Adamının Romanı- Mustafa İnan' kitabının değerlendirmesini yapmak üzere Hasankeyf Beşir Tutuş Çok Programlı Anadolu Lisesi Pansiyonu'nda bir araya geldi. Değerlendirmeye İlçe Kaymakamı Faruk Bülent Baygüven, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulbaki Gül, şube müdürleri Abdussamed Oral ve Edip Kocaman da katıldı.

Öğretmenler, hayatını öğrenme ve öğretme üzerine kurmuş, ideallerine ulaşmak için hiçbir bahanenin arkasına sığınmayıp her engeli aşan, ömrünü öğrencilerine ve bilime adamış bir bilim insanın hayatı üzerine değerlendirmede yaptı. İlçe Kaymakamı Faruk Bülent Baygüven, öğretmenlerle eğitim üzerine sohbet ettikten sonra, geleceğin mimarları olan öğretmenlerin böyle etkinliklerle bir araya gelmesinin mutluluk verici olduğunu ifade etti. - BATMAN

Öğretmenler Kitap Okuma Etkinliğinde Bir Araya Geldi

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title