Neckar Türk İşverenler Derneği'ninden Başkonsolosa Ziyaret
Haberler » Güncel » Neckar Türk İşverenler Derneği'ninden Başkonsolosa Ziyaret - Haber

Neckar Türk İşverenler Derneği'ninden Başkonsolosa Ziyaret

Mannheim, Rhein-Neckar Türk İşverenler Derneği (TID) Başkanı İlker Polat ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir grup Karlsruhe Başkonsolosu Serhat Aksen'i ziyaret etti.

Neckar Türk İşverenler Derneği'ninden Başkonsolosa Ziyaret

, Rhein-Neckar Türk İşverenler Derneği (TID) Başkanı İlker Polat ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir grup Başkonsolosu Serhat Aksen'i ziyaret etti.

Ziyarete, Başkonsolos yardımcısı Mahmut Niyazi Sezgin, dernek başkanı İlker Polat, yönetim kurulu üyeleri Zeynep Doğrucu, Gültekin Demir, Hatice Şentürk ve katıldı.

Yaklaşık iki saat süren ziyarette dernek genel sekreteri Gültekin Demir, Başkonsolos Serhat Aksen'e dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Mannheim kentinde özellikle esnaflarla birlikte yapılan etkinliklerin önemine değinen Gültekin Demir bu tür toplantıların bizleri motive ettiğini bu gibi çalışmaların devam edeceğini kaydetti.

Dernek Başkanı İlker Polat'ta çok kısa zamanda büyük projelere imza atacaklarını söyleyerek çalışmaların son aşamada olduğunu söyledi.

Başkonsolos Serhat Aksen'de konuşmasında Rhein-Neckar Türk İşverenler Derneği'nin göreve geldiğim ilk günlere denk gelen ve benimde ilk olarak katıldığım etkinlik sizin derneğinize olmuştur. (TID) Derneğinizin çalışmalarını yakından takip ediyorum. Gerçekten etkilendiğimi söylemeliyim. Projelerinizi çok önemli bulduğunu söyleyen Aksen, konsolosluk olarak bu çalışmalara her zaman destekçi olacaklarını belirtti.

Dernek üyeleride Başkonsolos Serhat Aksen'in süper aktif bir insan, son derece vizyoner, genç dinamik ve topluma hizmet konusunda çok istekli ve birleştirci bir yapısı olduğunu ifade ettiler.

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler