NASA'nın Açıkladığı İnsanüstü Güçler Kazandıracak Teknik: Güneş Seyri
Advertisement

NASA'nın Açıkladığı İnsanüstü Güçler Kazandıracak Teknik: Güneş Seyri

21.11.2016 11:03 | Son Güncelleme: 21.11.2016 11:10

Binlerce yıl geçmişe dayanan ve NASA tarafından bilimselliği kanıtlanan güneş seyri tekniği güneş enerjisiyle insanlara inanması güç yetenekler kazandırıyor.

İnsan yaşamı boyunca bazı insanların diğer insanlara göre çok daha farklı ve üstün güçlere sahip olduğu hatta insanların geçmişte bugün sadece bilim - kurgu filmlerinde görebileceğimiz şeyleri yaptığı kehanetlerini sık sık duyuyoruz. Ancak NASA tarafından açıklanan bir teknik, insanların diğer insanüstü bir güce sahip olmasını sağlıyor.

Aslında binlerce yıl öncesine dayanan güneş seyri isimli tekniğin gerçekten işe yarayıp yaramadığı NASA tarafından yapılan açıklamalarla doğrulandı. Bu teknik hiç acıkmama ve hiçbir zaman stres yaşamama gibi güçleri insana sağlıyor. Söylenene göre bu tekniği uygulayanlar tüm yaşamı boyunca ihtiyaç duyduğu enerjiyi güneşten alıyor.

GÜNEŞ SEYRİ NASIL YAPILIR?

Söylenene göre güneş seyri, gün doğumunun ilk bir saatinde ve gün batımına bir saat kala insanların ellerini güneşe doğru açarak güneşi izledikleri bir tekniktir. Gün batımı ve gün doğumu esnasında yapılmasının nedeni ise güneşe bakıldığında güneş ışınlarının gözlere zarar vermemesi. Elbette bu bir saat zaman aralığıyken bu tekniğin günde sadece 10 saniye ile uygulanmaya başlanması gerektiği söyleniyor. Ayrıca bu tekniği uygularken ayakların çıplak olması da önemli bir nokta.

BUNUN SONUCUNDA NE OLACAK?

Bilgiler, yediğimiz besinlerin enerjisini aslında güneşten aldığını ve insanların direkt olarak güneşten enerji alarak tüm enerji ihtiyaçlarını giderebileceğini söylüyor. Bu tekniği yıllardır uygulayan bir isim, 9 ay sonra hiçbir şekilde acıkmadığını sadece ayran ve suyla beslendiğini söylerken tekniğin diğer kattıkları arasında hiçbir zaman stres olmama, özgüvenin her zaman yüksek olması, acıklamama ve zihni daha doğru bir şekilde kullanma gösteriliyor. Öte yandan bu tekniğin aslında güneşe tapma amaçlı yapıldığı da söylenenler arasında.Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title