Mustafa Sandal'a Eski Eşinden Manidar Gönderme! - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Mustafa Sandal'a Eski Eşinden Manidar Gönderme!

Haberler.com - Haberler | Magazin

Mustafa Sandal ile geçtiğimiz sene evliliğini bitiren Emina Jahoviç, eski eşine, ezeli rakibi Tarkan'ın Sevdanın Son Vuruşu şarkısıyla gönderme yaptı.

Mustafa Sandal'la eski eşi Emina Jahovic, birbirine düşman kesildi. Sandal'la selamı sabahı kesen Jahovic, Musti'in ezeli rakibi Tarkan'ın 'Sevdanın Son Vuruşu' şarkısını paylaştı. Emina, hem eski eşine hem de Musti'nin aşkı Melis Sütşurup'a taşını attı.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Mustafa Sandal ile geçtiğimiz sene evliliğini bitiren Emina Jahoviç, eski eşine ezeli rakibi Tarkan'ın Sevdanın Son Vuruşu şarkısıyla gönderme yaptı. Sırp şarkıcı, eski eşini ezeli rakibi Tarkan'la vurdu. Emina Jahovic, aracında Tarkan'ın 'Sevdanın Son Vuruşu' şarkısını dinlediği anları Instagram'da paylaştı. Jahovic'in bu hamlesi 90'lı yıllardan bu yana süregelen Tarkan ile Mustafa Sansal'ın rekabetini akıllara getirdi. Jahovic'in şarkının "Sen artık benden sonra sevemezsin, yanmışsın/ Yüreğimden çıkardım, attığın kör kurşunu" bölümünü paylaşması da manidardı.

Mustafa Sandal'a Eski Eşinden Manidar Gönderme!

MUTLULUK POZU VERDİ

Emina'nın bu hareketi, Mustafa Sandal'ın 4 aydır aşk yaşadığı Melis Sütşurup'a gönderme olarak yorumlandı. Mustafa Sandal'la sevgilisi Melis Sütşurup, önceki gün Etiler'de objektiflere mutluluk pozu verdi. Mustafa Sandal, yeni ilişkisiyle ilgili ''Allah'a şükür her şey yolunda. Gayet iyi gidiyor'' dedi.

Mustafa Sandal'a Eski Eşinden Manidar Gönderme!

Mustafa Sandal'a Eski Eşinden Manidar Gönderme!

Haberler.com - Magazin Haberleri
beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (12)
İlayda:Bagzılarınada rahatlık batıyor. . . paran vardı sadık esın vardı ıkıde cocuk sımardın şimdi kim seni napsın! Cevap Yaz 0 5 Yayından Kaldır
100ben:O şakıda "ben hak etmedim böyle unutuluşu"sözleride var.Ayrıca gönderme yapsa bile Musti oralı olmaz artık.Musti başka limanda:) Cevap Yaz 0 6 Yayından Kaldır
dengeli deli:Aklın karışmasın musti seni terk edeni asla sevmeyeceksin senin elinden tutanı tut elini bırakanı sende bırak çünkü elini yine bırakır Cevap Yaz 1 10 Yayından Kaldır
Tüm 12 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Emina'dan eski eşi Musti'ye Tarkan'lı gönderme!

title