Mustafa Mit, Hüseyin Sözlü'yü Ziyaret Etti

Mustafa Mit, Hüseyin Sözlü'yü Ziyaret Etti

Mustafa Mit, Hüseyin Sözlü'yü Ziyaret Etti
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

MHP MYK Üyesi, Eski Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Mit, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'yü ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi, Eski Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Mit, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'yü ziyaret etti. Ceyhan Belediye Başkanı olarak 3 dönem boyunca başarılı çalışmalarıyla tanınan Hüseyin Sözlü'nün, MHP'nin Adana'daki oylarını ikiye katlayarak Büyükşehir Belediye Başkanı olduğunu Söyleyen Mit, "Hüseyin Sözlü bu saatten sonra bütün Adanalıların belediye başkanıdır" dedi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de, Mustafa MİT'in ziyaretinin kendisine onur verdiğini söyledi ve Adana'da kazanılan başarının, kent halkıyla birlikte, Milliyetçi Hareket'e de hizmet edeceğini belirtti. Hüseyin Sözlü, Milliyetçi Hareket'in en başarılı belediye başkanlığının Adana'da hayata geçirileceğini ifade etti. - ADANA

Mustafa Mit, Hüseyin Sözlü'yü Ziyaret Etti

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title