MUSTAFA MİT HABERLERİ

Mustafa Mit haber, Mustafa Mit son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Mit

Mustafa Mit

Doğum Yeri Sivas / Türkiye
Doğum Tarihi 1.8.1950

Mustafa Mit Kimdir ?

Mustafa Mit (d. 1 Ağustos 1950, Şarkışla), Türk siyasetçi ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) milletvekili. Haziran 2015 ve Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri'nde MHP Ankara milletvekili olarak meclise girmiştir. Mustafa Mit 1 Ağustos 1950 tarihinde Rıfat Bey ve Mahinur Hanım'ın çocuğu olarak Sivas'ın Şarkışla ilçesinde doğdu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Mit - 27.03.2018
Meclis, Tıbbi ve Aromatik Bitkileri Araştıracak
Bakan Eroğlu, bu alanda ulusal ve uluslararası işbirliğinin ve projelendirmenin önemine değinerek, şunları kaydetti: "Bu konuda bir an önce çalışmalar yapılarak bilhassa ilaç üretimi, kozmetik sanayinde ithalat yerine yerli üretim yapılması, özel sektörün teşvik edilmesi kararları alındı. Bu gerçekten bir ufuk açacaktır. Şu ana kadar büyük gayretlerle yapabildiğimiz tıbbi, aromatik bitkilerin ihracatı 600 milyon dolar. Ama biz bir hedef koyduk, Yüce Mecliste destek verirse biz bu hedefi yakalarız, 2023 yılına kadar 5 milyar dolarlık bir ihracat hedefi ortaya koyduk. Bunu da gerçekleştireceğimize inanıyorum." "Yüzde 20'si kadarının tarımı yapılmakta" MHP Ankara Milletvekili Mustafa Mit, grubu adına konuşmasında, tıbbi ve aromatik bitkilerin çok geniş bir alanı kapsadığını belirtti.
Mustafa Mit - 19.03.2018
Grafikli - MHP Yenilendi
Eski MYK'dan 42 isim yok Bahçeli'nin yeni MYK'sında, eski MYK'daki Abbas Bozyel, Ahmet Bukan, Ahmet Kenan Tanrıkulu, Ahmet Selim Yurdakul, Başbuğ Pınarbaşı, Bülent Belen, Celal Taşdoğan, Elif Konca Akdeniz, Esin Gürel, Hamit Ayanoğlu, Hüseyin Akgül, İsmail Bozalioğlu, Mehmet Akif Paksoy, Mehmet Ali Tanrıverdi, Mehmet Günal, Mehmet Erdoğan, Mehmet Müftüoğlu, Mehmet Sami Uzun, Mehmet Şandır, Mesut Çelik, Muharrem Varlı, Mustafa Mit, Oktay Öztürk, Ruhi Ersoy, Saffet Sancaklı, Sultan Gündüz, Şefkat Çetin, Şeref Oruç, Uğur Bektaş, Vahit Doğan, Ahmet Savaş Çolak, Alper Gedik, Erol Gül, Fatih Budak, Turgay Baştuğ, Hikmet Nazlı, İbrahim Ünal, Adem Özbay, Hüseyin Kocabaş, Hasan Dağaslan, Osman Yüce ve Şükrü Doğan yer bulmadı.
Mustafa Mit - 18.03.2018
MHP'yi 2019 Seçimlerine Taşıyacak Yönetim Belirlendi
Daha önceki MYK'de yer alıp yeni listede bulunmayan 42 isim şöyle: "Abbas Bozyel, Ahmet Bukan, Ahmet Kenan Tanrıkulu, Ahmet Selim Yurdakul, Başbuğ Pınarbaşı, Bülent Belen, Celal Taşdoğan, Elif Konca Akdeniz, Esin Gürel, Hamit Ayanoğlu, Hüseyin Akgül, İsmail Bozalioğlu, Mehmet Akif Paksoy, Mehmet Ali Tanrıverdi, Mehmet Günal, Mehmet Erdoğan, Mehmet Müftüoğlu, Mehmet Sami Uzun, Mehmet Şandır, Mesut Çelik, Muharrem Varlı, Mustafa Mit, Oktay Öztürk, Ruhi Ersoy, Saffet Sancaklı, Sultan Gündüz, Şefkat Çetin, Şeref Oruç, Uğur Bektaş, Vahit Doğan, Ahmet Savaş Çolak, Alper Gedik, Erol Gül, Fatih Budak, Turgay Baştuğ, Hikmet Nazlı, İbrahim Ünal, Adem Özbay, Hüseyin Kocabaş, Hasan Dağaslan, Osman Yüce, Şükrü Doğan.
Mustafa Mit - 18.02.2018
MHP Ankara İl Başkanlığı Genişletilmiş İl İstişare Toplantısı ve Üye Katılım Töreni
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İdare Amiri ve MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, "Afrin'de ne aradığımızı soranlara cevabımız, Afrin'de, Hatay ve Kilis vardır.
Mustafa Mit - 18.02.2018
TBMM İdare Amiri ve MHP Ankara Milletvekili Haberal Açıklaması
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İdare Amiri ve MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, "Afrin'de ne aradığımızı soranlara cevabımız, Afrin'de, Hatay ve Kilis vardır.
Mustafa Mit - 16.01.2018
TBMM Genel Kurulu
MHP Ankara Milletvekili Mustafa Mit, eğitilmiş insan ve iş gücü sağlayan yükseköğrenim mezunlarında 24 yaş grubunda yüzde 42, genel olarak üniversite mezunlarında ise yüzde 25 oranında işsizlik olduğunu söyledi.
Mustafa Mit - 11.01.2018
Gölbaşı Tarım ve Çiftçilik Çalıştayı
TBMM Tarım, Orman ve Köy İşleri Komisyonu Üyesi MHP Ankara Milletvekili Mustafa Mit, üretici ve tüketiciyi aynı anda korumak gerektiğini söyledi.
Mustafa Mit - 31.12.2017
MHP Ankara Milletvekili MİT Açıklaması
MHP Ankara Milletvekili Mustafa Mit, "Bu coğrafyada yaşayabilmenin iki yolu var; ya güçlü bir ordunuz ya da güçlü bir ekonominiz olacak.
Mustafa Mit - 27.12.2017
MHP Kahramankazan İstişare Toplantısı
Bir kafeteryada düzenlenen toplantıya, Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ, Ankara milletvekilleri Erkan Haberal ve Mustafa Mit, bazı MYK üyeleri ve partililer katıldı.
Mustafa Mit - 26.12.2017
MHP Ankara'nın İlçe İstişare Toplantısı
MHP Ankara İl Başkanlığı, 4 ilçe başkanlığının katılımıyla ilçe istişare toplantısı yaptı.
Mustafa Mit - 26.12.2017
MHP Ankara'nın İlçe İstişare Toplantısı
Milletvekili Mustafa Mit, toplantıda yaptığı konuşmada, MHP olarak ne yapmaya çalıştıklarını, genel merkezin politikalarını anlatmak için bu tür toplantıların düzenlendiğini söyledi.
Mustafa Mit - 16.12.2017
2018 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, "Güvenlik güçlerimiz arkalarına bile bakmadan terörle mücadelelerine devam etmelidirler.
Mustafa Mit - 08.10.2017
MHP Ankara İl Başkanlığına Baştuğ Seçildi
MHP Ankara İl Başkanlığına Turgay Baştuğ seçildi.
Mustafa Mit - 02.09.2017
Siyasi Partilerde Bayramlaşma
MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, "Arakan'daki bu vahşetin bir an önce durması, durdurulması en büyük isteğimiz, temennimiz." dedi.
Mustafa Mit - 02.09.2017
Siyasi Partilerde Bayramlaşma
CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, Arakanlı Müslümanlara yönelik katliama ilişkin, "Başta Birleşmiş Milletler (BM) olmak üzere dünyadaki bütün uluslararası kuruluşların, herkesin elini taşın altına koyarak bu dramı önlemesi, seyirci kalmaması gerektiğini düşünüyoruz.
Mustafa Mit - 02.09.2017
CHP'den MHP'ye Bayram Ziyareti
CHP heyeti, partiler arasında bayramlaşma çerçevesinde MHP’yi ziyaret etti.
Mustafa Mit - 02.09.2017
Siyasi Partilerde Bayramlaşma
AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan, "Ülkenin bir ana muhalefet partisinin bu cennet vatanı emanet eden şehitlerimizin ruhlarını muazzep edecek bir tavır içinde bulunmasının şiddetini ve bir anlamda ne kadar uygunsuzluğunu ifade edebilmesi anlamında çok isabetli bir söylem.
Mustafa Mit - 02.09.2017
AK Parti'den MHP'ye Bayram Ziyareti
AK Parti heyeti, partililer arasında bayramlaşma çerçevesinde MHP’yi ziyaret etti.
Mustafa Mit - 26.06.2017
MHP'ye Bayram Ziyaretleri
MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, uyum çalışmaları ve mevzuat değişikliklerinin önümüzdeki günlerde kamuoyunun gündemine geleceğini belirterek, "Bu değişiklikler önümüze geldiğinde somut olarak hangi konuda neyi istediğimizi ifade edeceğiz ama biz Milliyetçi Hareket Partisi...
Mustafa Mit - 26.06.2017
CHP'den MHP'ye Bayram Ziyareti
MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, CHP'nin Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasına tepki yürüyüşüne ilişkin, "Bizim endişemiz, yapılan bu demokrasi, adalet adına eylemin, sokak hareketlerine yönelik, yani kontrol edilemeyecek birtakım sonuçlara gitmesi.
Mustafa Mit - 26.06.2017
CHP'den MHP'ye Bayram Ziyareti
CHP heyeti, MHP’ye bayram ziyaretinde bulundu.
Mustafa Mit - 26.06.2017
MHP'ye Bayram Ziyaretleri
MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, "Terör örgütlerinin kökü Allah'ın izniyle kazınacak.
Mustafa Mit - 25.06.2017
Siyasi Partilerde Bayramlaşma
MHP'de, siyasi partiler ve teşkilatla bayramlaşma 26 Haziran Pazartesi günü yapılacak.
Mustafa Mit - 06.04.2017
MHP Kızılcahamam İlçe Başkanı Tekin, Hayatını Kaybetti
Cenazeye, MHP Genel Başkan Özel Kalemi Murat Çeliker, Genel Başkan Yardımcısı Şevkat Çetin, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, MHP Ankara Milletvekili Mustafa Mit, MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Cumhuriyet Bassavcısı Fatih Muşmal, Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Sefa Yıldırım ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Mustafa Mit - 29.03.2016
TBMM Genel Kurulunda İşçi Protestosu
TBMM Genel Kurulunda, CHP'nin, Sivas Demir Çelik Fabrikasında çalışan işçilerin sorunlarına dair araştırma önergesinin kabul edilmemesini, görüşmeleri izleyen işçiler protesto etti, Genel Kurulda da tartışma yaşandı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Mit Haberleri | Mustafa Mit Kimdir - Haberler - Mustafa Mit haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Mit kimdir, hayatı ve biyografisi. Meclis, Tıbbi ve Aromatik Bitkileri Araştıracak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 13:54:49. #1.13#

title