MUSTAFA DOĞRU HABERLERİ

Mustafa Doğru haber, Mustafa Doğru son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Doğru

Mustafa Doğru

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Mustafa Doğru Kimdir ?

Mustafa Doğru, 31 Mart 2019’da gerçekleşecek olan yerel seçimlerde MHP’den Yozgat’a bağlı Kadışehri ilçesinin Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Doğru - 17.8.2020
Altaylı Cenk Özkacar, Olympique Lyon'la sözleşme imzalamak için Fransa'ya gitti
İstanbul Havalimanı'na menajeri Mustafa Doğru ile gelen Cenk Özkacar, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, anlaşmaya vardığı Olympique Lyon'la sözleşme imzalamak için Fransa'ya gitmekten büyük mutluluk duyduğunu belirterek, "Ülkemi Fransa'da temsil edeceğim için çok mutluyum.
Mustafa Doğru - 26.6.2020
"Dini Yayımlar Çalıştayı" yapıldı
Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği Başkanı Mustafa Doğru da "Dini yayınlar YAYFED kurulduğundan beri kategorize ettiğimiz en önemli başlıklardan birisi.
Mustafa Doğru - 4.3.2020
5. İstanbul Fellowship
Türkiye'de çocuk kitabı yayıncılığının daha çok okul endeksli olduğu için içeriği belirleyen ve alan kişilerin öğretmenler, dolayısıyla kadınlar olduğunu kaydeden Günyüz, şunları ekledi: "Müfredatı, eğitim ve kültür politikalarını belirleyen politikacıların tamamı erkek. İşletmelerde finansı, satış ağlarını elinde tutan sistem de erkek yöneticilerin elinde, dolayısıyla masaya ne kadar içerik getirseniz de gün sonunda son sözü söyleyen bir yöneticiniz var, o yöneticinizi ikna etmeniz gerekiyor. Bu sebeple konular iç içe, meseleyi sadece kadın içerik belirleyiciler olarak ele alırsak evet içeriği kadınlar üretiyor, öte yandan son sözü söyleyen ve ilk sözü söyleyenler var." Konuşmaların ardından TBYM Başkanı Mustafa Doğru, seminerde konuşma yapan Fatoş Altunç, Gigi Ishmael, Shereen Kreidieh ve Melike Günyüz'e plaket takdim etti.
Mustafa Doğru - 20.2.2020
"5. İstanbul Fellowship" 3 Mart'ta başlayacak
Toplantıda konuşan TBYM Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğru, Türk yayıncılar ile dünya yayıncılarının karşılıklı iş birliğinin artırılması amacıyla gerçekleştirilen ve ilk yılda 14 ülkeden yayıncıyı ağırlayan İstanbul Fellowship'in şimdi bütün dünyadan başvuru aldığını söyledi.
Mustafa Doğru - 26.10.2019
Türkiye'nin organ nakli başarısı Kuzey Makedonya'da anlatıldı
Türkiye Organ Nakli Vakfı Başkanı Kahveci, şunları kaydetti: "Kuzey Makedonyalı uzmanların Türkiye'de eğitim alma noktasında taleplerini değerlendirip ilgili makamlarla paylaşacağız. Türk sağlık sektörü, son 15 yıldaki büyük değişimi ve şu anda gelmiş olduğu nokta itibarıyla uluslararası alanda büyük bir rekabet avantajı elde etmiş durumdadır. Bu avantaj, hem bilim diplomasisi hem de ekonomik kazanımlar anlamında geri dönüş sağlama potansiyeli yüksek bir fırsatı sunmaktadır." Bu arada, Türkiye'den kongreye katılan heyette Organ Nakli Koordinatörleri Derneği Başkanı Yavuz Selim Çınar, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hamidiye Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Levent Cansever, Hemşirelik Fakültesi İç Hastalıkları Hemşireliği Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Semiha Akın, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Mustafa Doğru, Türkiye Organ Nakli Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Organ Nakli Koordinatörü Gamze Yıldırım ile Sağlık Bakanlığından Ahmet Aksu da yer aldı.
Mustafa Doğru - 24.10.2019
Türk bilim insanları Üsküp'te
Ziyaret anısına Büyükelçi Kara'ya Sağlık Diplomasisi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Şener tarafından hediye verildi. Görüşmede, Üsküp Ticaret Başmüşaviri Oğuzhan Berber'e de Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Mustafa Doğru hediye takdim etti.
Mustafa Doğru - 21.10.2019
"İstanbul Fellowship" programı Frankfurt'ta tanıtıldı
Fuarda TBYM Başkanı Mustafa Doğru, İstanbul Fellowship Koordinasyon Kurulu Başkanı Muhammed Ağırakça ve Basın Yayın Birliği Başkanı Emrah Kısakürek, dünyadan meslek birlikleri başkanlarıyla görüştü.
Mustafa Doğru - 28.9.2019
"5. Uluslararası İstanbul Arapça Kitap Fuarı" açıldı
"Daha çok yazmalı, çizmeli, yayınlamalı ve okumalıyız" TBYM Başkanı Mustafa Doğru da 5 yıldır fuarın düzenleyicisi olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, "Kitabın bir ihtiyaç olduğunu hepimiz biliyoruz.
Mustafa Doğru - 24.9.2019
"5. Uluslararası İstanbul Arapça Kitap Fuarı"
"İstanbul'un bir buluşma noktası haline gelmesini amaçlıyoruz" Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği Başkanı Mustafa Doğru da fuarın Arap dünyasının ve Arapça yayın yapan yayıncıların ilgisini çektiğini vurgulayarak, "İstanbul'un uluslararası yayıncıların bir buluşma noktası haline gelmesini amaçlıyoruz.
Mustafa Doğru - 31.7.2019
5. İstanbul Fellowship başvuruları yarın başlayacak
Açıklamada görüşlerine yer verilen TBYM Başkanı Mustafa Doğru, katılımcı sayısının her yıl arttığını ifade etti.
Mustafa Doğru - 7.2.2019
200 Yabancı Yayınevi Türkiye'ye Geliyor
200 yabancı yayınevi Türkiye'ye geliyor Uluslararası Avrasya Kitap Festivali 23 Şubat'ta başlıyor İSTANBUL - Uluslararası Avrasya Kitap Festivali, yerli ve yabancı birçok yayıncıyı bir araya getiriyor. 23 Şubat'ta kapılarını açacak festivalde 200'den fazla yayınevi stant açacak, yine festival içerisinde yer alacak İstanbul Fellowship etkinliği kapsamında da 200 yabancı yayıncı, Türk yayıncılarla bir araya gelerek telif anlaşmaları yapabilecek. Bu yıl ilki düzenlenecek olan Uluslararası Avrasya Kitap Festivali, düzenlenen basın toplantısı tanıtıldı. Sepetçiler Kasrı'nda gerçekleşen toplantıya çok sayıda basın mensubu katıldı. Uluslararası Avrasya Kitap Festivali 23 Şubat - 3 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. İstanbul Yenikapı'daki Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde düzenlenecek olan festivalin teması 'Bir Uzun Hikaye' olarak belirlendi. 9 gün sürecek olan festival, çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapacak. Festival alanında; şiir dinletileri, söyleşiler, paneller ve imza günleri gibi birçok etkinlik yer alacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Basın Yayın Birliği'nin ev sahipliğinde gerçekleşecek festivalin onur yazarı Mustafa Kutlu olarak belirlenirken ömrünü bilim tarihi çalışmalarına adayan ve geçtiğimiz yıl vefat eden Prof. Dr. Fuat Sezgin için de anma etkinliği düzenlenecek. Ayrıca; 23 Şubat'ta kapılarını açacak olan festival, bu yıl 4'ncüsü gerçekleşecek olan 'Fellowship: Uluslararası İstanbul 4'üncü Yayımcılık Profesyonel Buluşmaları'na de ev sahipliği yapacak. Bu kapsamda fuarda stant açacak 200'den fazla yayınevinin yanı sıra Fellowship programı dolayısıyla da 70 farklı ülkeden 200 yabancı yayıncı da festival alanında Türk yayıncılarla bir araya gelerek telif anlaşması yapacak. Festival alanında 50'den fazla tercüman da görev yapacak. "Bu yıl Japonya ve Rusya özellikle fokus olduğumuz bir ülke" Türkiye Basın Yayın Meslek Birliği Başkanı Mustafa Doğru konu ile ilgili şöyle konuştu, "İstanbul Fellowship Uluslararası Telif Zirvemizin dördüncüsünü gerçekleştireceğiz.
Mustafa Doğru - 24.1.2019
Uluslararası Telif Zirvesi'ne Doğru
TBYM Başkanı Mustafa Doğru, burada yaptığı konuşmada, Türk yayımcılığının hak ettiği yere ulaşması için dört yılda çok büyük mesafe katedildiğini belirtti.
Mustafa Doğru - 8.11.2018
Tüm Dünyadan Yayımcılar İstanbul'da Buluşacak
Açılış konuşmasını yapan TBYM Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğru, Fellowship'in Türk yayımcılarla dünya yayımcılarının işbirliğini arttırmak ve kültürlerarası dostluk köprülerini kurabilmek için oldukça önemli bir organizasyon olduğunu belirtti.
Mustafa Doğru - 26.10.2018
Türkiye Yayıncılık Sektörü Yurt Dışına Açılmaya Hazır"
Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği (TBYM) Başkanı Mustafa Doğru, "Türkiye dünyanın 11. büyük yayıncılık sektörüne sahip ve bu güç yurt dışına da açılmaya hazır." dedi.
Mustafa Doğru - 19.10.2018
Giresun'da Ev Yangını
Alınan bilgiye göre, ilçenin Soğukpınar köyünde Mustafa Doğru'ya ait evde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.
Mustafa Doğru - 1.8.2018
Türkiye Üçüncüsü Sporcudan Loğoğlu'na Ziyaret
İşitme Engelliler Türkiye Tekvando Şampiyonası'nda Türkiye üçüncüsü olan Furkan Doğan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu'nu makamında ziyaret etti. Türkiye İşitme Engelliler Federasyonu tarafından Isparta'da yapılan şampiyonada 68 kilogramda büyük erkekler kategorisinde Türkiye 3'üncüsü olan Doğan'ı başarısından dolayı tebrik eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Loğoğlu, Tekvando İl Temsilcisi Mustafa Doğru'nun sporcu üzerinde emeği olduğunu ifade ederek, "Tekvando branşında iddialı olduğunu gösteren Furkan'ın başarısı gurur vericidir.
Mustafa Doğru - 27.7.2018
İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Aydıner Görevine Başladı
Daha sonra makamına geçen Aydıner, HSK tarafından Yargıtay üyesi olarak atanan eski İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Doğru ile bir araya geldi.
Mustafa Doğru - 23.7.2018
Fetö, Karadeniz'de PKK'ya El Sallamış
Çolak'ın yazında olayı aynen şöyle aktarıyor; "Tarih, 2015'in Ocak ayı yer, Gümüşhane Kürtün ilçesi Jandarma Karakolu. Saat 20.05 civarı, Karakolun telefonu kararlı bir şekilde çalıyor. Arayan, askeri istihbarat görevlisi, 'Saat 22.00'dan sonra ilçenizden Tunceli plakalı pick-up model bir araç geçecek. Aracın güvenli geçişini sağlayın, kontrol, arama gibi herhangi bir müdahalede bulunulmasın, içerisinde örgüt mensupları var, dağ kadrosuna erzak götürüyorlar, güvenliği sivil kıyafet ve araçlarla sağlayın' Gelen talimatta "örgüt mensupları" ifadesi kullanılması dikkat çekiyor. Karakolda bir telaş başlıyor. Hemen harekete geçiliyor. Üniformalar çıkarılıyor, askeri mühimmat bırakılıyor, sıradan vatandaş rolüne geçiyor tüm askerler. Askeri araçların yerine sivil araçlar. Sonrasında 6 rütbeli 6 er toplam 12 kişi aracın sorunsuz bir şekilde geçmesini sağlayacak şekilde, farklı lokasyonlarda beklemeye başlıyorlar. Askerler arasında doğal olarak bir tedirginlik baş gösteriyor; "Yaptığımız doğru bir şey mi, teröristin geçmesine müsaade ettiğimizden dolayı başımıza bir iş gelir mi?" Ancak emir üstlerden geldiği için itiraz edebilme şansları yok. Beklenen araç saat 23.00 civarında son sürat gelip, Giresun kırsalına doğru gidiyor. Gittiği bölgede ise istihbarat verilerine göre 8 kişilik bir PKK'lı grup bulunuyor. Aracın içinde ise ne olduğu bilinmiyor! Askerlerin bakışları arasında hızla gidiyor ve gözden kayboluyor. Rütbeliler hemen telefona sarılıyor. "Komutanım ilgili araç, ilçe sınırlarımız içerisinden geçişini sorunsuz bir şekilde sağlamıştır, arz ederim." "O dönemin iki istihbaratçısı da FETÖ'cü çıktı" Batuhan Çolak'ın yazısında iddia ettiği olayın yaşandığı dönemde Giresun'da görev yapan istihbaratın üst rütbelilerinden biri 15 Temmuz hain darbe girişimin ardından Fethullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) üye olmaktan tutuklanarak cezaevine konulurken bir diğer rütbelisi ise meslekten ihraç edildiği ortaya çıktı. Diğer yandan 2013 yılında YAŞ kararıyla Giresun'a atanan eski Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Mustafa Doğru ise FETÖ'den tutuklanmıştı.
Mustafa Doğru - 19.7.2018
İzmir'de Yargıtaya Atanan Hukukçulara Veda Yemeği
Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) tarafından Yargıtay'a atanan İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Doğru, "Geriye baktığımızda çok şey yaşadık.
Mustafa Doğru - 19.7.2018
İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Doğru'ya Veda
İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden, Yargıtay üyeliğine atanan Mustafa Doğru, İzmir Adliyesi çalışanlarına veda etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Doğru Haberleri | Mustafa Doğru Kimdir - Haberler - Mustafa Doğru haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Doğru kimdir, hayatı ve biyografisi. Altaylı Cenk Özkacar, Olympique Lyon'la sözleşme imzalamak için Fransa'ya gitti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.9.2020 08:42:34. #1.14#
title