Musa Can Haberleri

Musa Can haber, Musa Can son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Musa Can 6.1.2020
İzmir adliye şehitleri anılıyor
İzmir Adliyesine 3 yıl önce terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen hain saldırıda şehit olan polis memuru Fethi Sekin ile mübaşir Musa Can için anma programı düzenlendi.
Musa Can 6.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 7
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------ Fırat Üniversitesinden görüntü  Genel ve detay görüntü  Haber-Kamera: Erkan BAY/ELAZIĞ, ============================ İzmir Adliyesi saldırısında şehit olan Fethi Sekin ve Musa Can 3'üncü ölüm yıldönümlerinde anıldı   İzmir'de 5 Ocak 2017 yılında Bayraklı Adliyesi'ne yönelik terör saldırısında şehit olan polis memuru Fethi Sekin ile yine aynı saldırıda hayatını kaybeden adliye çalışanı mübaşir Musa Can, 3'üncü ölüm yıldönümlerinde düzenlenen törenle anıldı.
Musa Can 4.1.2020
İNTERNETTE VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------------------------- Akdeniz Üniversite hastanesi dış plan görüntü Ameliyathane koridorundan görüntü Kaza geçiren Emre Gündoğan'ın yüzüne demir saplı resimleri İtfaiye ekibinin ameliyathanede demiri kesmesi Doktorların kesilen demiri çıkartmaları RÖP: Prof. Dr. Özlenen Özkan 625 MB -- 05.39 /// HD HABER: Erol AKKIR-KAMERA: Mehmet KILIÇASLAN/ANTALYA, ============== İzmir Adliyesi asansörlerinde Fethi Sekin sürprizi İZMİR Adliyesi'ne yönelik terör saldırısını canı pahasına önleyen şehit polis memuru Fethi Sekin ve seken kurşunun isabet etmesiyle şehit olan mübaşir Musa Can, ölümlerinin 3'üncü yılında unutulmadı.
Musa Can 4.1.2020
İzmir Adliyesi asansörlerinde Fethi Sekin sürprizi
İZMİR Adliyesi'ne yönelik terör saldırısını canı pahasına önleyen şehit polis memuru Fethi Sekin ve seken kurşunun isabet etmesiyle şehit olan mübaşir Musa Can, ölümlerinin 3'üncü yılında unutulmadı.
Musa Can 2.9.2019
İzmir'deki adli yıl açılışında başsavcıdan '15 temmuz' vurgusu
Daha sonra kürsüye gelen İzmir Cumhuriyet Başsavcısı Güre de 5 Ocak 2017'de PKK'lı teröristler tarafından İzmir Adliyesi'ne yönelik saldırıda şehit olan polis memuru Fethi Sekin ile mübaşir Musa Can'ı anarak, konuşmasına başladı.
Musa Can 16.1.2019
Şehit Polis Fethi Sekin'in Adı Didim'deki Polis Merkezine Verildi
PKK'lı 2 terörist, 5 Ocak 2017 tarihinde, İzmir Adliyesi'ne yönelik bombalı araç ve uzun namlulu silahlarla saldırıda bulundu. Tabancasını çekip, son kurşununa kadar teröristlerle kahramanca çatışan polis memuru Fethi Sekin, vurularak şehit oldu. Ayrıca seken kurşunlardan birinin isabet etmesiyle adliye çalışanı mübaşir Musa Can da şehit düştü.
Musa Can 8.1.2019
Tayder Adliye Şehitleri İçin Lokma Döktürdü
Toplumsal Adalet ve Yardımlaşma Derneği (TAYDER), 2 yıl önce terör örgütü PKK mensuplarınca adliyeye düzenlenen saldırıda şehit olan polis memuru Fethi Sekin ile mübaşir Musa Can için lokma döktürdü.
Musa Can 7.1.2019
Kahraman Polis Fethi Sekin ve Musa Can Üniversitede Ödül Töreniyle Anıldı
İZMİR Demokrasi Üniversitesi, İzmir Adliyesi'ne yönelik terör saldırısında şehit düşen kahraman polis memuru Fethi Sekin ve mübaşir Musa Can için 'İzmir Demokrasi Üniversitesi Fethi Sekin Kahramanlık ve Demokrasi Ödülü' adı altında ikinci kez anma töreni düzenledi.
Musa Can 7.1.2019
Fethi Sekin Demokrasi ve Kahramanlık Ödülleri
Üniversitenin konferans salonunda düzenlenen ödül töreninde İzmir Adliyesine yönelik terör saldırısında şehit olan polis Fethi Sekin ile mübaşir Musa Can'ın öz geçmişleri okundu.
Musa Can 6.1.2019
Adliye Şehitleri İçin Lokma Döküldü
İzmir'de, iki yıl önce terör örgütü PKK mensuplarınca adliyeye düzenlenen saldırıda olası bir faciayı canı pahasına engelleyen şehit polis memuru Fethi Sekin ile mübaşir Musa Can için lokma hayrı yapıldı.
Musa Can 4.1.2019
İzmir'de Şehit Polis Fethi Sekin ve Mübaşir Musa Can Anıldı (2)
ŞEHİT FETHİ SEKİN İÇİN KİTABE YAPTIRILDIİzmir Adliyesi'ne yönelik terör saldırısını canı pahasına önleyen şehit polis memuru Fethi Sekin'in heykelinin yanına mermer kitabe yerleştirildi.
Musa Can 4.1.2019
İzmir'de Şehit Polis Fethi Sekin ve Mübaşir Musa Can Anıldı
İZMİR Adliyesi'ne yönelik terör saldırısını canı pahasına önleyen şehit polis memuru Fethi Sekin ile seken kurşunun isabet etmesiyle şehit olan mübaşir Musa Can, ölümlerinin ikinci yılında törenle anıldı.
Musa Can 9.3.2018
İzmir Adliyesi'ne Saldırı Davasında Tahliye Kararı
İZMİR Adliyesi'ne yönelik PKK'lı teröristlerce gerçekleştirilen ve polis memuru Fethi Sekin ile adliye çalışanı mübaşir Musa Can'ın şehit olduğu saldırıyla ilgili davada, tutuklu sanık İsa Zorlu'nun yargılanmasına başlandı.
Musa Can 5.1.2018
Fethi Sekin Demokrasi ve Kahramanlık Ödülü"
Üniversitenin konferans salonunda, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan törene, şehit polis memuru Fethi Sekin'in babası Mehmet Zeki Sekin ve şehit mübaşir Musa Can'ın ailesi de katıldı.
Musa Can 5.1.2018
Adalet Bakanı Gül'den Esnaf Ziyareti
İzmir Adliyesi'ne yönelik olarak, PKK'lı teröristler tarafından bir yıl önce düzenlenen saldırıda şehit olan polis memuru Fethi Sekin ile mübaşir Musa Can için İzmir'de düzenlenen anma törenine katılan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, ardından cuma namazını kılmak için Gaziemir'e geçti.
Musa Can 5.1.2018
Bakan Soylu: Benim Polisim, Jandarmam Ne Demek İstediğimi Anladı (2) - Yeniden
Şehit polis memuru Fethi Sekin ile mübaşir Musa Can için İzmir Adliyesi'nde yapılan anma törenine katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, daha sonra bakanlığının Balçova'daki bir otelde düzenlediği Genel Güvenlik ve Uyuşturucu ile Mücadele Toplantısı'na geçti.
Musa Can 5.1.2018
Adalet Bakanı Gül'den Esnaf Ziyareti
İzmir Adliyesi'ne yönelik olarak, PKK'lı teröristler tarafından bir yıl önce düzenlenen saldırıda şehit olan polis memuru Fethi Sekin ile mübaşir Musa Can için İzmir'de düzenlenen anma törenine katılan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, ardından cuma namazını kılmak için Gaziemir'e geçti.
Şu an buradasınız: Musa Can Haberleri | Musa Can Kimdir - Haberler - Musa Can haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Musa Can kimdir, hayatı ve biyografisi. Demokrasi Üniversitesi şehitlerini unutmadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.6.2020 06:15:06. #1.14#
title