Muğlaspor Teknik Heyetinden TÜFAD'a Ziyaret
Advertisement

Muğlaspor Teknik Heyetinden TÜFAD'a Ziyaret

Muğlaspor Teknik Heyetinden TÜFAD'a Ziyaret
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

TÜFAD Genel Sekreterliğine 4. kez seçilen Muğla Şube Başkanı Alaaddin Naganlu'yu Muğlaspor teknik heyeti ziyaret etti.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Genel Sekreterliği'ne 4. Kez seçilen Muğla Şube Başkanı Alaaddin Naganlu'yu Muğlaspor teknik heyeti ziyaret etti. Muğlaspor Teknik Direktörü ve aynı zamanda Aydın TÜFAD Şube Başkanı Tevfik Ata Tekin, yardımcı antrenörler İsmail Tütüncü ve Hasan Sarıkaya Naganlu'yu 4. kez genel sekreter olması nedeniyle tebrik ettiler.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'nin Alaaddin Naganlu'nun Genel Sekreterliği döneminde büyük bir ivme kazandığını belirten Muğlaspor Teknik Direktörü Tekin, "Alaaddin hocam alaylısı ile mekteplisi ile herkesi kucaklayan bir yapısı ile sayın başkanımız İsmail Dilber ile TÜFAD'da çok önemli işlere imza attı. TÜFAD'daki görevi esnasında Türkiye'nin her bölgesindeki şubelerimizin büyük bir saygısını kazandı. Muğlaspor teknik heyeti olarak başarılar diliyoruz" dedi.

TÜFAD Genel Sekreteri ve Muğla Şube Başkanı Alaaddin Naganlu, TÜFAD Genel sekreterliği görevine seçilirken Denizli, Antalya ve Aydın gibi illerden büyük destek aldığını söylerken, Muğlaspor teknik heyetinin ziyareti için teşekkür etti. Naganlu, "TÜFAD bünyesinde artık alaylı, mektepli ayrımı kalmadı. Bu TÜFAD Başkanımız başta olmak üzere yönetim kurulu ve şube başkanlarımızın dayanışması ile gerçekleşti. TÜFAD Aydın Şube Başkanımız ve Muğlaspor Teknik Direktörü Tevfik hocamız ile Muğlaspor bu sezon inşallah çok iyi bir grafik çizerek arzulanan ve hedeflenen üst lige çıkacak. Bizler bu konuda her zaman yanlarındayız ve destek olacağız. Muğlaspor'un gerçek ligi daha üst ligler. Bu konuda yönetim, teknik heyet, taraftarlar ve basınımızın bu takıma sahip çıkması gerekiyor" dedi. - MUĞLA

Muğlaspor Teknik Heyetinden TÜFAD'a Ziyaret

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title