Muğla'daki canlı yayında dikkat çeken anlar! Bir anda alevlerin içinden çıkıp ekibe doğru geldi - Haberler
Haberi Paylaş

Muğla'daki canlı yayında dikkat çeken anlar! Bir anda alevlerin içinden çıkıp ekibe doğru geldi

Haberler.com / Erdem Aksoy - Haberler | Güncel

Muğla'nın Marmaris ile Köyceğiz ilçelerindeki orman yangınları rüzgarın da etkisiyle 8 mahalleye daha yayılırken, bir televizyon kanalının bölgeden yaptığı canlı yayın sırasında dikkat çeken anlar yaşandı. Bir anda alevlerin içinden çıkan vatandaşın görüntüsü yayına damga vururken, görüntülerde iki kişinin yardımına koştukları vatandaşa müdahale anları yer alıyor.

Armutalan Mahallesi Şirinyer mevkisindeki ormanlık alanda 5 gün önce çıkan yangın, rüzgarın da etkisiyle yayılarak İçmeler, Turunç, Osmaniye, Bayır, Çiftlik, Turgut, Hisarönü ve Orhaniye mahallelerinde de etkili oldu. Ekipler, yangını kontrol altında tutmak için gece boyunca karadan çalışmasını sürdürdü.

HELİKOPTER VE UÇAKLAR YANGINLARA HAVADAN MÜDAHALE EDİYOR

Sabahın ilk ışıklarıyla 2 ilçede de hava araçları çalışmalara yeniden başladı. Bölgeye sevk edilen helikopterler ile uçaklar yangınlara havadan müdahale ediyor.

CANLI YAYINA DAMGA VURAN GÖRÜNTÜ

Basın mensuplarının da yakından takip ettiği yangınlar sırasında ise dikkat çeken bir olay yaşandı. TVNET televizyonlarından yapılan canlı yayında bir anda alevlerin içinden çıkan vatandaşın görüntüsü kameralara yansıdı. Görüntülerde alevlerin arasından çıkıp yayın ekibine doğru hareket eden yaralıya iki kişinin ilk müdahale anları yer alıyor.

Muğla'daki canlı yayında dikkat çeken anlar! Bir anda alevlerin içinden çıkıp ekibe doğru geldi
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (12)
inad :Bu tür pisliklerin idam edilmesi üç yönden zaruridir! İlk olarak caydırıcı bir cezadır, bu tür suçlarda zaman içinde büyük azalma sağlayacaktır, ikinci olarak, devleti tutklunun veya mahkumun içeride yattığı süre boyunca sebep olacağı masraf külfetinden koruyacaktır ve en önemlisi, insanların içinin bir nemze soğuması ve azalan her pisliğin topluma vereceği rahatlama hissiyatıdır.
Jossef Polatlı:Nerde bide besliyoruz bunları verdiğimiz vergilerle üstüne 3 yıl bile hapis yatmadan saliveriliyorlar birde pişmanlık yasası var ki yap et pişmanım de paşa gibi yasa ??
ahmet say:2017 de verin referandumda evet oyunu ekonomiyle terörle uğraşmayın diyorlardı 2020 oldu ekonomi çötü terör ülkeye yuva yaptı
500