Müge Anlı'yı tehdit eden Ümitcan Uygun'a hapis cezası verildi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Müge Anlı'yı tehdit eden Ümitcan Uygun'a hapis cezası verildi

Haberler.com - Haberler | Magazin

Aleyna Çakır'ın ölümünde baş şüpheli olan Ümitcan Uygun ile birlikte Burak Uygun ve Erol Uygun, ünlü sunucu Müge Anlı'ya "hakaret" ve "tehdit" suçlarından toplamda 2 yıl 4 ay 19 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Ünlü sunucu Müge Anlı, programında Aleyna Çakır'ın ölümünü konu edinmesinin ardından baş şüpheli Ümitcan Uygun ve ailesi tarafından tehdit ve hakaretlere maruz kalmıştı. Bunun üzerine Anlı ise İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına başvurarak kendisini hedef alan Ümitcan Uygun, Burak Uygun ve Erol Uygun hakkında suç duyurusunda bulundu.

HAPİS CEZASI VERİLDİ

Sabah'ın haberine göre mahkemede yapılan yargılama sonunda Ümitcan Uygun, Burak Uygun ve Erol Uygun, "hakaret" ve "tehdit" suçlarından toplamda 2 yıl 4 ay 19 gün hapis cezasına çarptırıldı.

"SANA ÖDETECEĞİZ"

Ümitcan Uygun'un hesabından yapılan paylaşımlarda "Müge Anlı bedel ödeyeceksin, sana ödeteceğiz. Evet tehdit ediyorum. Aleyna'nın ölümünü herkese yaşatacağım" şeklinde mesajlar yayınlandığı belirlendi.

Müge Anlı'yı tehdit eden Ümitcan Uygun'a hapis cezası verildi

Müge Anlı'yı tehdit eden Ümitcan Uygun'a hapis cezası verildi

Müge Anlı'yı tehdit eden Ümitcan Uygun'a hapis cezası verildi
Haberler.com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (14)
corç:ülkemizin gencidir hatası varsa bile şans verilmeli. olaylar abartılmamalı.
Uğur Duran:Allah göstermeye bu caninin genç kızlara yaptıkları bir gün başına gelirse anlarsın o zaman herşeyi, şimdi değil... Unutma adalet bir gün herkese lazım olacak. İşte o vakit geldiğinde bir şans daha diyemeyeceksin.
Uğur Duran:Bu adamı hapishane hücrelerinde süründürmeyen adalet yerin dibine batsın..!!!
500