Müge Anlı'nın annesi kimdir? Müge Anlı'nın annesi kaç yaşında?
Advertisement

Müge Anlı'nın annesi kimdir? Müge Anlı'nın annesi kaç yaşında?

Müge Anlı'nın annesi kimdir? Müge Anlı'nın annesi kaç yaşında?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Ekranların sevilen isimlerinden olan Müge Anlı, özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen isimlerden biri oluyor. Bu kapsamda Müge Anlı'nın annesi kimdir? Müge Anlı'nın annesi kaç yaşında? Müge Anlı'nın kardeşleri kim? sorularının yanıtları merak konusu oluyor.

Müge Anlı'nın annesi kimdir? sorusu Müge Anlı ile Tatlı Sert programı devam ederken sık sık merak edilen sorulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda Müge Anlı'nın annesi nereli, son zamanlarda yanıtı aranıyor. Ekranların sevilen ismi Müge Anlı, hayatını merak eden vatandaşlar başarılı gazeteci ile ilgili araştırmalarını sürdürüyor.

MÜGE ANLI'NIN ANNESİ KİMDİR?

19 Aralık 1973 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Müge Anlı'nın annesi öğretmendir.

Müge Anlı'nın programda bazen annesinden söz etmesi, seyircilerin de annesini merak etmesine neden oluyor. Annesinin bazı konularda yaptığı yorumları dile getiren Müge Anlı, ilgi çekmeye devam ediyor.

2008 yılından bu yana Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunan Anlı'nın özel yaşantısı hakkında çokça merak edilen ve araştırılan şey olmasına rağmen fazla bilgi bulunmamaktadır. Özel hayatının gizliliğine önem veren Müge Anlı'nın annesi hakkında fazla bilgi bulunmuyor ancak kardeşleri olduğu biliniyor.

MÜGE ANLI KİMDİR?

Ekranların sevilen yüzü Müge Anlı, yaptığı yayında bir çok faili meçhul olayın çözülmesi, kaybolan insanların ailelerine kavuşturulması gibi bir çok faydalı işler yapmakla biliniyor. Özellikle, zaman zaman yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile de gündeme gelen Müge Anlı, vatandaşların hayatını en çok merak ettiği ünlülerin başında gelmektedir.

Babası İhsan Anlı olan başarılı gazetecinin annesi ile yaşadığı bilinmektedir. Ancak, başarılı sunucunun programlarda babasından hiç söz etmemesi ve annesinden sürekli söz etmesi vatandaşları daha çok meraklandırıyor.

Babasının aslen Yugoslavya göçmeni olduğu bilinen Müge Anlı, İstanbul doğumlu ve Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezunudur. Lisans öğreniminden sonra gazetecilik hayatına başlayan Anlı, aynı zamanda Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yüksek lisans eğitimi gördü. Ünlü sunucu 2008'de gazeteci Burhan Akdağ ile olan evliliğini bitirme kararı aldı. Anlı'nın Burhan Akdağ ile olan evliliğinden Lidya Müge Akdağ adında bir kızı vardır.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title