Müge Anlı Büyükşen cinayeti olayı nedir? Büyükşen ailesinin katili kimdir? Necla Metin Büyükşen cinayeti son dakika gelişmeleri! - Haberler
Haberi Paylaş

Müge Anlı Büyükşen cinayeti olayı nedir? Büyükşen ailesinin katili kimdir? Necla Metin Büyükşen cinayeti son dakika gelişmeleri!

Haberler.com - Haberler | Gündem
Müge Anlı Büyükşen cinayeti olayı nedir? Büyükşen ailesinin katili kimdir? Necla Metin Büyükşen cinayeti son dakika gelişmeleri!

Müge Anlı Büyükşen ailesi olayı nedir? sorusunun yanıtı aranmaya devam ediyor. Konya'da anne ve babasını katleden maskeli katilin elinden ölü numarası yaparak kurtulan genç kadın dehşet anlarını "Sadece gözlerini gördüm. O gözleri ölsem de unutmam" sözleriyle anlattı. Büyükşen ailesinin katili kimdir? "Senin kocanın evi yok ki!" sözleriyle gündeme gelen olay hakkında merak edilen yanıtlarını sizler için derledik.

Müge Anlı'da ele alınan konulardan biri olan Büyükşen ailesine dair aranan soruların yanıtlarını Müge Anlı bir kez daha ele aldı. Müge Anlı Büyükşen cinayeti olayı nedir? Büyükşen ailesinin katili kimdir? İşte, Necla Metin Büyükşen cinayeti son dakika gelişmeleri!

Konya'da 2018 yılında önce kar maskeli bir saldırgan, yaptığı iyilikler nedeniyle çevresinde "Metin Hoca" olarak anılan Metin Büyükşen'in (55) evini bastı. Susturucu taktığı tüfeğiyle, Büyükerşen ve geçen yıl kanseri yenen eşi Nejla Büyükşen'i (54) öldürdü.

Sabah'ta yer alan habere göre; çiftin kızı Büşra (21) ise çaydanlığı saldırgana fırlatıp, diğer odaya kaçtı. Saldırgan da peşinden gitti. Ancak tüfek tutukluk yaptı. Bunun üzerine saldırgan, tüfeğin dipçiğiyle Büşra'nın boynuna vurarak öldürmeye çalıştı.

Genç kadın ölü numarası yaparak kurtuldu. Uşak Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi öğrencisi olan Büşra Büyükşen, dehşet anlarını anlattı: "Katil hiç konuşmuyordu, beni yatağa fırlattıktan sonra dipçikle vurmaya başladı. Gözlerimi kapatıp bilerek tepki vermemeye başladım. Öldüğümü düşünerek odadan çıktı. Bir süre sonra pencereden tuvaletin çatısına çıkıp yaklaşık 2.5 metre yükseklikteki duvardan atladım. Bu sırada ayağım kırılmış ama farkında olmadan yardım istemek için caddeye koştum. Önüme gelen ilk arabayı durdurup yaşananları anlatarak jandarma karakoluna gittim. Katilin sadece gözlerini gördüm. Ama o gözleri ölsem de unutmam. Bu nedenle şüpheli kişiler de bana maske giydirilerek gösteriliyor."

Hayatını kaybeden çiftin doktor oğlu Osman Büyükşen (28), ailesinin kimseyle bir sorunu olmadığını söyledi. Osman Büyükşen, "Neden böyle bir olay yaşandı, cevabını bulamıyoruz. Valilik, CİMER ve Cumhuriyet Savcılığı'na dilekçe yazdım. Katil halen aramızda. Kardeşimin can güvenliğinin sağlanmasını istiyoruz. Soruşturma için de profesyonel bir ekibin görevlendirilmeli. Çünkü katil çok profesyonel. Av tüfeğine susturucu takmış" dedi.

Mart 2021 tarihinde yeniden gündeme gelen konu hakkında açıklama yapan Müge Anlı, katillerin bulunmamasına dair olayları ele aldı.

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500