Minik kalpleri, yürekleri ısıttı

İhlas Haber Ajansı / Mehmet Evin - Haberler | Güncel

Minik kalpleri, yürekleri ısıttı Ordu'nun Kumru ilçesinde 2 çocuk, yeni yavruları bulunan sokak köpeğini besleyerek, onların bakımını yapıyor Ordu'nun Kumru ilçesinde yaşayan 2 çocuk, yeni doğum yapan bir anne köpeği ile yavrularını sürt ile besleyerek, onların bakımlarını yapıyor.

Minik kalpleri, yürekleri ısıttı

Ordu'nun Kumru ilçesinde 2 çocuk, yeni yavruları bulunan sokak köpeğini besleyerek, onların bakımını yapıyor

ORDU - Ordu'nun Kumru ilçesinde yaşayan 2 çocuk, yeni doğum yapan bir anne köpeği ile yavrularını sürt ile besleyerek, onların bakımlarını yapıyor.

Kumru ilçesi Demircili Mahallesi'nde iki gün önce yavrulayan sokak köpeğini gören 10 yaşındaki Muhammet Emir Evin ile 8 yaşındaki arkadaşı Arda Yaylak, durumu ailelerine bildirdi. Soğuk havada, hayvanların üşümemesi için kuru bir alan ayarlayan çocuklar, durumu ailelerine de bildirerek, yavruların ve annenin beslenmesi için süt lamalarını istedi. 2 gündür anne köpeği ve yavrularını süt ile besleyerek, bakımlarını yapan çocukları görenler ise duygulandı.

Köpeklerin üşümemesi ve kuru alana taşıdıklarını ve onları süt ile beslediklerini söyleyen çocuklar, yavru köpeklerin soğuk havadan etkilendiklerini ifade ettiler.

Hayvanların sağlıklı bir alana taşınmaları için yetkililere bilgi verildiği öğrenildi.

Minik kalpleri, yürekleri ısıttı
Minik kalpleri, yürekleri ısıttı
Minik kalpleri, yürekleri ısıttı
Minik kalpleri, yürekleri ısıttı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Mehmet Evin

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title