MHP Yönetimi Piknikte Buluştu

MHP Yönetimi Piknikte Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın İl ve İlçe Yönetimlerine Yeni Katılan Üyeler ile Aileleri Piknikte Bir Araya Geldi. Tanışma ve Dayanışma Pikniğinde Aileler Güzel Bir Hafta Sonu Geçirdi.

MHP Yönetimi Piknikte Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın il ve ilçe yönetimlerine yeni katılan üyeler ile aileleri piknikte bir araya geldi. Tanışma ve dayanışma pikniğinde aileler güzel bir hafta sonu geçirdi.

Bartın merkez Balamba mevkiindeki ormanda MHP il ve ilçe yönetimi tarafından düzenlenen pikniğe MHP Merkez Yürütme Kurulu Üyesi (MYK) Cemal Akın, MHP il Başkanı Sezai Bilgin, Merkez İlçe Başkanı Ercüment Özçelik, Teşkilatlardan sorumlu yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Çetin, Aynur Yıldırım, MHP il ve ilçe yönetimlerine yeni katılan yönetim kurulu üyeleri ile aileleri katıldı. İl Başkanı Sezai Bilgin, yeni oluşturulan il ve Merkez ilçe yönetimlerinin aileleri ile birlikte tanışma ve kaynaşma pikniği düzenlediklerini belirtti. Bilgin, "Amacımız, yönetim kurullarımıza yeni katılan arkadaşlarımız ile diğer yönetim kurulu üyelerinin tanışması ve ailelerinin de birbirleriyle kaynaşmasını sağlamak amacıyla böyle bir piknik düzenledik. İleride bütün MHP ve vatandaşlarımızın katılımlarıyla geleneksel ve genişletilmiş piknikler düzenleyeceğiz. Yaz mevsiminin de başlamasını fırsat bilerek piknikte bir araya geldik. Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte hep birlikte yerel seçim hazırlıklarımızı eksiksiz sürdürüyoruz. Mahalli seçimlerde vatandaşlarımızın teveccühü ile birlikte iddialıyız" dedi.

İl Başkanı Sezai Bilgin, düzenlenen pikniğin birlik ve beraberlik içerisinde geçtiğini ve yeniden bu tür etkinlikleri tekrarlayacaklarını söyledi.

(MAO-ET-Y) 25.05.2008 19:59 TSİ